Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Идва Коледанови  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано24.11.15 14:46



Насладете се:






Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Идва Коледанови [re: adekvaten]  
Автор FllerO99 (рубладжия )
Публикувано24.11.15 18:48



Хубав празник наистина, но е много вероятно да съм на бачкане. Знаеш няма начин трябват пари. Без пари си за никъде в днешно време.



Тема Re: Идва Коледанови [re: FllerO99]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано24.11.15 20:39



"Хубав празник наистина, но е много вероятно да съм на бачкане. Знаеш няма начин трябват пари. Без пари си за никъде в днешно време."

Празнуването трябва да става вътре в тебе. А не на определени места и т.н.
Аз от години не съм стъпвал в църква, но празнувам Рождество Христово вътре в себе си.






Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Идва Коледанови [re: adekvaten]  
Автор FllerO99 (рубладжия )
Публикувано24.11.15 20:43



И тука си прав.



Тема Re: Идва Коледанови [re: FllerO99]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано25.11.15 18:41



"И тука си прав."

Абе, откакто спря с алкохола започнах да ставам все по-често прав!!!А ако преустановиш НАПЪЛНО слушането на сатанинска музика... току-виж съм станал още по - прав!



Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Идва Коледанови [re: adekvaten]  
Автор FllerO99 (око на ФСБ )
Публикувано25.11.15 18:48



През последните 2 години алкохолът започна да ми прави поразии на здравето. Напълно съм преустановил слушането на сатанинска музика защото това е опасно. Оказва че слушането на сатанинска музика ме излага на силен външен психологически натиск и то такъв какъвто трудно мога да понеса.



Тема Re: Идва Коледанови [re: FllerO99]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано25.11.15 21:19



"Оказва че слушането на сатанинска музика ме излага на силен външен психологически натиск и то такъв какъвто трудно мога да понеса."

За това съм те предупреждавал от доста години, но не искаше да вденеш.
писал с в нета не веднаж за "Моцарт ефекта". Правени са експерименти в щатите със 2 групи студенти на еднакво интелектуално ниво. И на едната група и пуснали музика на Моцарт за около час, а на другата нищо. И после ги подложли на тест за интелектуалност и слушалите Моцарт дали много, много по-добри резултати.
понеже съм професионален музикант и педагог съм се интересувал много в областта на музиката и въздействието и в/у хората. Но не само в/у хората! В две ниви засадени с еднакви зеленчуци или семена направили експеримент. В едната пускали всеки ден класическа музика - Бах, Моцарт, Бетовен и др. а в другата - нищо. И нивата в която пускали класическа музика дала почти двойно повече реколта.

Мисли в/у тези факти!




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Идва Коледанови [re: adekvaten]  
Автор FllerO99 (око на ФСБ )
Публикувано25.11.15 21:29



Прав си защото има много коварни групи. Например музиката на Ози Озбърн ми докарваше силни депресии още през 90те години. И това е лека музика в сравнение с нея някои групи са направо брутални.



Тема Re: Идва Коледа [re: FllerO99]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано26.11.15 11:55



Файле, верно ли си спрял тотално алкохола? Откога таз беля?

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Идва Коледанови [re: adekvaten]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано26.11.15 11:56



Оооо, мунчо, здрасти, драго ми е да те видя отново в споделено: ))
Как дела?
Пусни някоя снимка от коледна Норвегия, ако не те помръзва?



НА КОЙ МУ ПУКА!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.