Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хора!нови  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано02.11.15 18:59



Обречена съм! Загубих сим-карта скоро, тук-таме някой помни, че изревах. А вчера си удавих телефона! Умря. Върхът на сагата с комуникациите беше разговор с шефа. Звъни, аз съм с подръчен апарат и реагирам съмнително на непознати номера /изключвайки в момента, че ПАК почти всички ще са ми непознати

/, казваме пет приказки, телефонът умира. Не намирам зарядно. Мечта! Това сега знак ли е да се затворя вкъщи и да тегля една на безжичния нашийник или какво?!! Не е честно простооо!


Как сте общо взето? Нямах време да се подмотая насам въоПще...



Тема Re: Хора!нови [re: bzzn]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано02.11.15 19:15



Супер съм... Както обикновено от нищо не се оплаквам... само дето не намирам време да ходя да си сменя гумите със зимни, да си извадя паспорт - щото на предишния срокът му изтече. Времето за почивка и развлечения стана кът - а в работата - напънаха ни от всички страни - 4000 календара на тукашните представителства на един немски автомобил... само като за начало



Нашийника е колкото полезен, толкова и вреден... внесъл съм ред в разговорите. В извънработно време вдигам единствено и само на близки и приятели... по работа просто го оставям да си звъни. В работно време вдигам на който звънне... имам нужда от лично пространство по дяволите.



Тема Re: Хора!нови [re: osvoboden pich]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано02.11.15 20:27



А аз откачих от работа. Психически, физически иииии всякакси. Ако не бях обиграла изключването, току-виж бяха паднали дори жертви!

Ужас някакъв. Но го хвърлих назад и съм си добре! Засега.

Ще устискаш ти, няма къде да ходиш!


Наказана съм, задето намерих тефтеря ръкописния след миналия случай, а не си го попълних. Така ми се струва, м...ка му! Пф. Редуциране, редуциране, да видим докъде ще стигна. Двайсет контакта примерно и никой в повече.



Тема Re: Хора!нови [re: bzzn]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано02.11.15 20:40



Такъв проблем аз нямам. Това което може да ми се случи е да си загубя телефона или да не го заредя.
Нямам навика да говоря дълго време по телефона дори по служебни въпроси когато бях на работа. Сега съм на борсата и го използвам само за лични разговори.
Откакто съм безработна съм най-заетия човек.

За сега твоето говори, че ще трябва да се снабдил с надежден телефон.Освен да отидеш при оператора ти и да видиш някоя промоция. Възстановяването на телефоните ще ти бъде трудно, но за пък теб ще потърсят първи.
За шефа, зависи от човека. Ако си направи погрешен извод, то се успокой. Просто е трябвало да го загубиш.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Хора! [re: bzzn]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано02.11.15 20:42



Горе главата. Няма да падаш духом.
Понякога зад всеки проблем се крие и нещо добро и поука.





Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Хора!нови [re: adekvaten]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано02.11.15 21:51



Дъщеря ми излезе току-що и понеже имаме уговорка да ми звъни като стигне, горкото дете пита на кой телефон аджеба следва да ми се обади и аз въобще имам ли сега телефон.

Та се посмяхме доста. Накрая отсече - това е знак да започнеш на чисто! Кво да правиш. Ся пък като се налага... няма къде да ходя.



Тема Re: Хора!нови [re: ALONE911]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано02.11.15 21:56



Вечно вървя с телефона и Толкова Много внимавам все да е с мен във всяка минута, хак да ми е!
Надявам се, използваш момента си за почивка? Че по-често да нямаш работа е проблем.

Много се опъвам на умни телефони, искам да мога да си говоря и отнемайкъде да пусна някой смс, друго не ща, а то се нататък ме бута като гледам.

А шефа... ще го преживее, нали каза какво иска, ние сме дежурно телеграфни с него, та не е и забелязал нищо особено според мен.



Тема Re: Хора!нови [re: bzzn]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано02.11.15 23:11



Да ти имах проблемите.....

...Радвай се, бе жена! Ако знаеш моите как бих ги метнала нанякъдеееее....иии оправданието, "нямам телефон" ми звучи многооо съблазнително, ама нА имам и трябва да ги вдигам....
А как бих се зашматкала нанякъде без телефон, без нет, без всякакви комуникации...иии ниикой да не може да ме намерииии!
това телефоните са голямо зло...ама многоо голямо!!!....



Тема Re: Хора!нови [re: ShokoLaDA]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано02.11.15 23:55



"А как бих се зашматкала нанякъде без телефон, без нет, без всякакви комуникации...иии ниикой да не може да ме намерииии! "

Ама котките и кучетата ще си вземеш, нали?



Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Хора!нови [re: adekvaten]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано03.11.15 10:02



Да бе..то това оставаше, да ги събера на едно място... : ))))
Има кой да се грижи за тях, докато ме няма...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.