Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 01.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Разкажете нещо хубавонови  
Автор Baldrian ()
Публикувано09.10.15 23:56



ама много хубаво...


какво ви се случи? в кой се влюбихте? какво ви зарадва, разсмя, усмихна?

баси мълчанието...това на нищо не прилича



Тема Re: Разкажете нещо хубавонови [re: Baldrian]  
Автор Nerv (will-o-the-wisp)
Публикувано10.10.15 00:26



Дай пример!

До колко хубаво нещо е влюбването? Не е ли наркотичен кик. Ти за кога последно се влюби. Ама не по оня рационалния начин. А по лудия. Кога за последно се загуби???

Що се отнася до нещото хубаво -

Когато бях млад и банално глупав, пътувах по корабите с един боцман. Та той ми е разправял, че имал един приятел. Като го подкачал да му каже "нещо хубаво"... и он му викал "къпана путка".

И прав е бил човека. От дистанцията на времето така, като се замислям. Какво по-хубаво от това? Не ли!?

Ако отговориш впечатляващо , обещавам да пусна тема, за приятелството между мъжа и жената. Тема със загадка. Но все пак, трябва да имаш пред вид, че неизпълнените обещания които съм дал, са повече от цветята, които съм увяхнал... Каквото и да значи това.

На финала: ето нещо написано от мен, когато съм бил загубен.

Не казвам, че е хубаво, но отговаря на условието за нещо, което ми се е случило на влюбено сърце. За последно:


Когато утрото възкръсва
и девствен още спи денят,
а замечтаната ми същност
със съвестта ми се делят.
Очи отварям и не мога
да разбера къде съм аз.
Прашинки лед в изменчив облак,
Разтапят се с нега в несвяст.


прав или изправян


Тема Re: Разкажете нещо хубавонови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.10.15 00:35



Току-що се връщам от купон.





Тема Re: Разкажете нещо хубавонови [re: Baldrian]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.10.15 00:59



Ами ето - виждам теб. Това е нещо хубаво.



Иначе, мен доста неща ме радват. Те са твърде обикновени, но на мен са ми забавни. Примерно, онзи ден се вгледах в една сврака. Опашката й беше невероятно дълга. Най-дългата сврачешка опашка, която съм виждала. И ми стана смешно.

Също имах и някои чудесни преживявания с хора, които мислех, че са ме забравили.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Разкажете нещо хубавонови [re: Nerv]  
Автор Baldrian ()
Публикувано10.10.15 01:30



Чакай да ти разкажа нещо...
Зарадва ме преди дни колегата до мен...Той е малък, на 29...Завършил е архитектура във Франкфурт...Върнал се. Казва, че обича всичко тук...абе някакво родопско дете...Гледам му хороскопа преди дни и му казвам..."Ти ще отидеш след 4, 5 години някъде в мюсюлманските страни..."
"Дано да не е за да се бием." ми отговаря той...
За какво?...питам аз..."Как за какво? Ако се наложи, за България..."
Аз онемях...Толкова нормално, а рядко срещано. При него не е празнодумие. Идеали са. Та той си има идеали.

Обичах разумно преди 2 месеца...Разумно...Но обичах. Всъщност това не минава, когато е разумно...Желая щастие дистанционно



Имам си един колега холандец. Всяка сутрин ми носи кафе, един малко дебеличък, но чаровен. Радва ме. Искам да се влюбя в него...

Много влюбена бях преди три години за последно...

А най- влюбена бях преди десетина години...Особено чувство. За него винаги знам добре ли е, въпреки, че не съм го виждала отдавна...И точно за него не мога да говоря.
Абе прозаично е, но е много особено.
Най- много си се кефя на детето. Най- готиното дете, с най- красивите зелени очи. Как Господ реши да го изпрати при мен и до днес се чудя...

Виж колко неща ти нахвърлях. Ако намериш нишката, майстор си.

Хубав стих. Някой път и аз ще ти пусна един.

Лека Нервак
Сънувай нещо хубаво.




Редактирано от Baldrian на 10.10.15 01:40.



Тема Re: Разкажете нещо хубавонови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано10.10.15 01:31



Толкова рано си е направо престъпление....





Тема Re: Разкажете нещо хубавонови [re: saksun]  
Автор Baldrian ()
Публикувано10.10.15 01:34



Здравей мило момиче Сакси



Аз не знаех, че има жаби с видими ущи до миналата година



Тема Re: Разкажете нещо хубавонови [re: Baldrian]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано10.10.15 02:43



Офф, ми аз май съм пред раздяла




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Разкажете нещо хубавонови [re: Baldrian]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано10.10.15 03:12



Според мен лично няма нещо по хубаво от това един човек да говори за себе си лично все пред някого. Например дай на някой, който и да е 5 мин. време да говори тук за себе си и по мое мнение няма да има по щастлив човек от него в този момент. И за това именно подкрепям идеята ти да поговорят хората за себе си, за да има нещо хубаво... Аз например за себе си ще разкрия, че съм заменил алкохола с кафе. От 24-ти Август дори бира не съм вкусвал и за мен това е хубаво...





Тема Re: Разкажете нещо хубавонови [re: Baldrian]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано10.10.15 07:21



През януари ще правим пътешествие из Непал (аз, брата, снахата, и група), парпланеризъм, рафтинг по бързеите, полет с малък самолет около Еверест (това го имаме като опция още не е ясно дали ще го осъществим) и трекинг до базовия лагер на Анапурна на около 4000-и нещо си метра. Ще ползваме и шерпи, за да не мъкнем големи раници нагоре.

Това вече е сигурно щото капарирахме.

Пътешествията винаги ме радват и усмихват... когато и където се случат



Редактирано от osvoboden pich на 10.10.15 07:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.