Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Акашиеви записи  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано16.09.15 17:43



В един друг клуб ме помолиха да пусна отново за "Акашиевите записи" и ми дойде на ум да пусна линк и тука:





Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано16.09.15 19:03








Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано17.09.15 21:34



... пак ли... ???
Съвсем си смахнат... Ако на някой са мо притрябвали тези тъпотии, можеше спокойно да ползва търсачката...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано18.09.15 01:31



Така. Официално ти забранявам за този клуб следното:
- да разпространяваш старите си теми
- да рекламираш Прем Рават
- да използваш нормално поставени въпроси, за да доведеш разговора до себепознаване и съответно пак до Прем Рават.

Друго да, това не. Чели сме тези неща и знаем, че те вълнуват, но стига толкова.



Тема Чак тук се чуванови [re: bzzn]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано18.09.15 15:48



как пищи

(това дето ти е писнало де).

То себепознанието е много хубаво нещо, но за тези, на които им се удава. А когато човек го превърне в дъвка, рано или по-късно се стричва.

Споко, свиркай си

Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.

Тема Re: Акашиеви записинови [re: bzzn]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано18.09.15 18:20



E това ми хареса истински...





Тема Re: Акашиеви записинови [re: bzzn]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано18.09.15 21:22



...тъй де... оспами всички клубове със старите си тъпотии и сектански глупости как намерил себе си, целувайки краката на Прем....
Ааааамаха....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Акашиеви записинови [re: Arhangela]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано19.09.15 07:00







Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано19.09.15 13:23



Твърде честото повтаряне "Истина ви казвам братя!",както ни учи учебникът по психология /стр.238,абзац от второто изречение на третият ред/ е ярък маркер за несигурност в въображаема теза.

Когато аз лъжа,в никакъв случай няма да кажа "истина ви казвам! " тъпичко е,така директно,а и веднага ще ме заподозрят



С истини се лъже най успешно,-ей ви го комунизЪма ! Истини,ама поднесени по подходящ начин.

Тооо...и със захарен памук могат да те убият,стига ти изсипят три самосвала отгоре,и го валират с валяк

Не си създавайте кумири хора! А вий защо създавате кумирът Христос ? Култ към личността ! Това пречи на размишленията,внася гипс в мозъка.

Отделно,ако искаш да си спасиш душата,теб ти липсва самокритичност.що баш тая душа искаш да спасяваш,-тойта ? щото ти е роднинска ли ? Чист егоизъм е да лелееш за душата си,че кой си ти! тя душата тий ако е оправна сама ще се спаси.А що ли ! Да жювее отново,а не да си почине и се наспи вечно ? Какво не сте изживяли,та ви се живее още веднъж ?
Религиите,както казал Нитше,- "Твърде човешко!твърде човешко"



Тема Re: Акашиеви записинови [re: bzzn]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано19.09.15 16:33



"Така. Официално ти забранявам за този клуб следното:
.........
............"


Всред милиардите човеци на тая планета няма двама, които да са еднакви!
Всред всички индивиди има мното или неизброимо много категории и нива на развитие:
физическо, умствено, интелектуално, духовно и т.н. и т.н. Има хора родени в една страна и живяли там десетилетия и....все пак останали неграмотни. Има други, които си служат с 10-тина и повече езика. Няма начин да се опишат всички категории и нива!Всеки се учи и развива по своему. Но не и независимо от останалите.
Хората, които споделят с друтите какво са научили и постигнали в своя живот се радват на живота си и това споделяне.
Тези, които запазват единствено за себе си и за свои облаги наученото изобщо не са щастливи. те са ЕГОЦЕНТРИЦИ!!!

Аз с радост И БЕЗ ДА ОЧАКВАМ НИКАКВА ОТПЛАТА ИЛИ ЛИЧНА ОБЛАГА споделям поне от 20 год. вече за СебеПознанието. то е УНИКАЛНО И НЯМА НИЩО ОБЩО НИТО С РЕЛИГИИ, НИТО СЪС СЕКТИ, НИТО С УЧЕНИЯ, НИТО С ФИЛОСОФИИ и т.н. и т.н. И Е БЕЗПЛАТНО !!!

ВСИЧКО ТОВА ИЗГЛЕЖДА НЕВЕРОЯТНО И НЕПОСТИЖИМО ЗА ТЪЛПАТА ПЪРВОСИГНАЛНИ МОЗЪЦИ, КОИТО НЕ СА СКЛОННИ ДА ПРИЕМАТ НИЩО ИЗВЪН СОБСТВЕНИЯ СИ ОГРАНИЧЕН СВЯТ.

И СКАЧАТ КАТО ПОПАРЕНИ И СЕ НАХВЪРЛЯТ И НАПАДАТ И ОТРИЧАТ И ПРОКЛИНАТ И......ВСИЧКО ДРУГО ОСВЕН ДА СИ ОТВОРЯТ ОЧИТЕ И СЪРЦЕТО ЗА ДАДЕНАТА БЕЗПЛАТНО ИНФОРМАЦИЯ -КОЯТО НЕ ЗАРОБВА А ОСВОБОЖДАВА ОТ РОБСТВОТО НА ИЛЮЗИИТЕ.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано19.09.15 18:06



"Аз с радост И БЕЗ ДА ОЧАКВАМ НИКАКВА ОТПЛАТА ИЛИ ЛИЧНА ОБЛАГА споделям поне от 20 год. вече за СебеПознанието. то е УНИКАЛНО И НЯМА НИЩО ОБЩО НИТО С РЕЛИГИИ, НИТО СЪС СЕКТИ, НИТО С УЧЕНИЯ, НИТО С ФИЛОСОФИИ и т.н. и т.н. И Е БЕЗПЛАТНО !!! "

И никой не се интересува... защо ли... защото го натрапваш... ти спамиш, ти не споделяш - ти натрапваш и спамиш.

Това съм го казвал неведнъж ама ти не разбираш от дума бе човек. Ако някой се заинтересува - всички те знаят - ще те питат... дотогава - трай си и смени плочата малко. Това твоето е някаква обсесия.



Ти не пишеш теми... ти пускаш линкове и едва ли не очакваш всички да ти ръкопляскат за линковете... не говориш човешки, не споделяш човешки... спускаш отгоре... от "висините" като директива, която трябва да се спазва и изпълнява.

Естествено е че никой не се интересува. Не и по начина по който поднасяш информацията. Това твоето е чист спам и нищо повече.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано19.09.15 19:19



И... пропуснах нещо много важно.

Пиши по темата, а не срещу участниците й.





Тема гледай сега....нови [re: adekvaten]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано19.09.15 23:54



... глупавите си записи вече си ги поствал нееднократно. Търсене с търсачката дава резултати в клубове "Споделено, Сватбени вълнения, София, Приятели, Велики личности, Вашето мнение, Йога, Философия" така, че спри да спамиш и на навираш твоите "ВАЖНИ" за живота неща в очите ни.... Имаш си клуб в който никой не пише... така че там си поствай тъпотиите...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано20.09.15 00:09



Въобще не искам да споря и да вземем да се скараме. Омръзна ми да пускаш тези писания. Тук всички са видяли и прочели, което имаш от този вид да показваш, и считам, че си го публикувал повече от достатъчно като брой пъти. Нито съм против да си следваш каквото си следваш, нито пък да обясняваш на който се поинтересува. Биенето на камбаната как е супер и колко е важно обаче ми омръзна и искам да спреш. В живота си прави каквото искаш, в клуба не давам. Представи си, че съм върла вегетарианка и ви заливам с прокламации какви сте задръстеняци, щом ядете месо. Някой трябва да каже точка и в случая така реших. Ти самият не си нежелан, поне не от мен. Ще ти е полезно да слезеш за малко при по-обикновените хора и да поговориш за по-обикновени неща. Не искам да те помня само като върл последовател на Прем Рават.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: bzzn]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано20.09.15 09:36



На твое място бих му дал време за размисъл и бих му казал какво ще се случи при червеното хапче и при синьото хапче.

ПъСъ: Това е превратния момент в "Матрицата", но аз не се осмелявам да ти казвам как да модерираш клуба. Това е, някак си е твоя клуб и ти определяш доколко ще се спазват правилата.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: bzzn]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано20.09.15 12:28



Ти да не мислиш, че не си омръзнала с твоето модериране ?
10-15 годишно упорстване в безсмислен труд, за пореден път показва колко трудна за разбиране е човешката природа. Пуска някой, някакви постинги. Ми не ги чети, к‘ъв е проблема ? Пардон, сигурно имаш някаква мисия.
ВЕрвам вече си разбрала, че клубар се отхвърля от клубари, не от модератори.
Проблемът за властта има сложни измерения. Имаш ли някакво виждане ?
В клуба не давам Леко, а са не осе..ш.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: bipet]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.09.15 12:56



Бззн е права - Адекватен спами.

Това е от мен.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: osvoboden pich]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано20.09.15 13:25



Спам е използване на среда за електронни комуникации за масово изпращане на нежелани съобщения.
Спамът е обявен за незаконен и наказуем в 35 държави.
В повечето държави, ОБАЧЕ, спамът не е обект на законова регулация. Единствената страна, която го е легализирала, е именно България. Според промените в Чл.5 и 6 Закона за електронната търговия от 16 Декември 2006 се узаконява изпращането на спам до адреси на юридически лица, стига в текста на съобщението да е включено предупреждение, че то може да представлява непоискано търговско съобщение. Изпращането на спам до адреси на физически лица е забранено.


Именно в тази поредица от разсъждения модераторката е взела своето решение. Съвсем неАдекватно, Адекватен не е посочил бизнес намеренията си. Ние го разкрихме, тутакси.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано20.09.15 15:06



Аз вече не знам какво да мисля за Омбрето...
Понякога ми става жал за него...иска човека внимание, иска да е значим и Някой, а не знае как да го получи, а ако живее сам и няма никой около него, ако интернет му е връзката със света, аз нямам против да спами...но си вреди.
Винаги ми е било кофти за хората, които търсят публична изява и то особено в интеренет, просто не знаят в какъв капан се затварят, но избора е техен, лъжат себе си... и после им е гадно... миии нормално. Освен да пипнат стабилна доза параноя и някоя друга мания за Величие, да погалят егото си, колко са знаещи и можещи,

..да вкарат в заблуди себе си и другите, за друго не става...
Не знам, става ми жал за възрастните хора /а и не само де, напоследък гледам и други възрасти/, които в стремежа си да изпъкнат, творят такива глупости, че човек може само да ги съжалява, то даже и за смях не става.
Е, нета става и за лаф, ама комуникацията пак е изкривена...
ааааааааааа..жив е живота, ама извън компа....



Тема Re: Акашиеви записинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.09.15 18:43



...зорлем човека се мъчи да ни просветли, набутвЙКИ ни веруюто на Прем и разните му там гуру-та... а ние простите не щем да вденем...
Чудя се защо на ги пробутва тези на норвежците ... ?

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Акашиеви записинови [re: Arhangela]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.09.15 18:58



Защото мрази българите.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: blood2]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.09.15 19:31



... ако мрази българите, защо виси нон стоп тук при нас... а не при норгетата?
По-скоро си мисли, че някой би му обърнал внимание....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Акашиеви записинови [re: Arhangela]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано20.09.15 19:35



Абеее маании...аз се закачах с него, ама като видях линк към тема от 2003г. ииии ми стана кофти, 12 години цикли на едно място..това си е болест...





Тема Re: Акашиеви записинови [re: bipet]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.09.15 19:55



"Спам е използване на среда за електронни комуникации за масово изпращане на нежелани съобщения. "

Именно. Около 98% от неговите теми са спам, а и по някое време започва да се държи гадно с другите. Това поне за мен е неприемливо и затова подкрепям Бззн.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: ShokoLaDA]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.09.15 20:00



Човек сам си е отговорен за живота и ако другия уважава човекът и начинът му на живот а и на избора му - място за жал няма. Когато казвам това го казвам като равен с равен... като цяло се стремя да гледам на всеки като равен на мен и да не го гледам отгоре, нито пък отдолу. Жалостта и съчуствието мога да имам към някой който не уважавам. Поне така си мисля



Поправи ме ако греша някъде.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано20.09.15 20:58



Никъде не бъркаш, просто по различен начин възприемаме думичките.
Жалостта и съчувствието са чисто човешки емоции и те не са за да принизят или унижат, а просто показват, че си човек и ти е кофти да виждаш някой как сам си прави живота черен, но не можеш да помогнеш, защото този някой няма чуваемост.
А това "равен с равен"...пак зависи от къде го погледнеш, защото реално никой с никой не е равен, а си е индивидуалност...няма как да ме сравниш с някой друг, нито аз теб...ти си ти и в това ти е чара..че си ти!... : )
Ще ти дам и пример...досега четох една тежка статия за арабските девойки, тръпки ме побиха и наистина ми стана мъчно и жал за тях, те не могат да бъдат равни с мен, защото свободата, която аз имам те я нямат, ама това не ги прави по-лоши от мен, в никакъв случай, просто са различни... Разбираш ли, съчувствието поне за мен не е за да се правя на повече от някой, не е за да унижа или принизя, а просто ми е гадно, че някой и по някакъв начин е отнел способността им на трезва мисъл и право на избор. Но разбира се, минато през моята призма...всеки има право на своя. Моята самоотговорност не ми позволява да нападам такъв човек, нито да искам наказание за него, той достатъчно се мъчи в собствената си кожа...
Дано си ме разбрал....



Тема Re: Акашиеви записинови [re: bipet]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано21.09.15 00:05



Имам съвсем ясно виждане!!





Ако щеш.

И да, имам мисия. Омръзнали са ми такива като теб, дето все тая дивна власт ви присяда като мернете модератор! Зъбльо.



И няма да се въздържа, понеже ме вбеси - Адекватният е мой съклубар. Добри или лоши, скарани или не, сме заедно в кюпа. От петнайсет години! Има кусур - аз му го показвам. Ако преценя, че прекалява, ще му посоча и вратата. Имам си задължения. Но съм му по-съклубарка от повечето в момента пишещи тук! И конското как бил се отхвърлял клубар ме обижда!


Заключвам, защото ужасно се дразня на подобни обяснения, а темата за Акаша така или иначе е вече обсъждана.



Редактирано от bzzn на 21.09.15 00:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.