Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Акашиеви записинови [re: Arhangela]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.09.15 18:58



Защото мрази българите.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: blood2]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.09.15 19:31



... ако мрази българите, защо виси нон стоп тук при нас... а не при норгетата?
По-скоро си мисли, че някой би му обърнал внимание....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Акашиеви записинови [re: Arhangela]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано20.09.15 19:35



Абеее маании...аз се закачах с него, ама като видях линк към тема от 2003г. ииии ми стана кофти, 12 години цикли на едно място..това си е болест...





Тема Re: Акашиеви записинови [re: bipet]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.09.15 19:55



"Спам е използване на среда за електронни комуникации за масово изпращане на нежелани съобщения. "

Именно. Около 98% от неговите теми са спам, а и по някое време започва да се държи гадно с другите. Това поне за мен е неприемливо и затова подкрепям Бззн.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: ShokoLaDA]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.09.15 20:00



Човек сам си е отговорен за живота и ако другия уважава човекът и начинът му на живот а и на избора му - място за жал няма. Когато казвам това го казвам като равен с равен... като цяло се стремя да гледам на всеки като равен на мен и да не го гледам отгоре, нито пък отдолу. Жалостта и съчуствието мога да имам към някой който не уважавам. Поне така си мисля



Поправи ме ако греша някъде.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано20.09.15 20:58



Никъде не бъркаш, просто по различен начин възприемаме думичките.
Жалостта и съчувствието са чисто човешки емоции и те не са за да принизят или унижат, а просто показват, че си човек и ти е кофти да виждаш някой как сам си прави живота черен, но не можеш да помогнеш, защото този някой няма чуваемост.
А това "равен с равен"...пак зависи от къде го погледнеш, защото реално никой с никой не е равен, а си е индивидуалност...няма как да ме сравниш с някой друг, нито аз теб...ти си ти и в това ти е чара..че си ти!... : )
Ще ти дам и пример...досега четох една тежка статия за арабските девойки, тръпки ме побиха и наистина ми стана мъчно и жал за тях, те не могат да бъдат равни с мен, защото свободата, която аз имам те я нямат, ама това не ги прави по-лоши от мен, в никакъв случай, просто са различни... Разбираш ли, съчувствието поне за мен не е за да се правя на повече от някой, не е за да унижа или принизя, а просто ми е гадно, че някой и по някакъв начин е отнел способността им на трезва мисъл и право на избор. Но разбира се, минато през моята призма...всеки има право на своя. Моята самоотговорност не ми позволява да нападам такъв човек, нито да искам наказание за него, той достатъчно се мъчи в собствената си кожа...
Дано си ме разбрал....



Тема Re: Акашиеви записинови [re: bipet]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано21.09.15 00:05



Имам съвсем ясно виждане!!





Ако щеш.

И да, имам мисия. Омръзнали са ми такива като теб, дето все тая дивна власт ви присяда като мернете модератор! Зъбльо.



И няма да се въздържа, понеже ме вбеси - Адекватният е мой съклубар. Добри или лоши, скарани или не, сме заедно в кюпа. От петнайсет години! Има кусур - аз му го показвам. Ако преценя, че прекалява, ще му посоча и вратата. Имам си задължения. Но съм му по-съклубарка от повечето в момента пишещи тук! И конското как бил се отхвърлял клубар ме обижда!


Заключвам, защото ужасно се дразня на подобни обяснения, а темата за Акаша така или иначе е вече обсъждана.



Редактирано от bzzn на 21.09.15 00:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.