Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано19.09.15 18:06



"Аз с радост И БЕЗ ДА ОЧАКВАМ НИКАКВА ОТПЛАТА ИЛИ ЛИЧНА ОБЛАГА споделям поне от 20 год. вече за СебеПознанието. то е УНИКАЛНО И НЯМА НИЩО ОБЩО НИТО С РЕЛИГИИ, НИТО СЪС СЕКТИ, НИТО С УЧЕНИЯ, НИТО С ФИЛОСОФИИ и т.н. и т.н. И Е БЕЗПЛАТНО !!! "

И никой не се интересува... защо ли... защото го натрапваш... ти спамиш, ти не споделяш - ти натрапваш и спамиш.

Това съм го казвал неведнъж ама ти не разбираш от дума бе човек. Ако някой се заинтересува - всички те знаят - ще те питат... дотогава - трай си и смени плочата малко. Това твоето е някаква обсесия.



Ти не пишеш теми... ти пускаш линкове и едва ли не очакваш всички да ти ръкопляскат за линковете... не говориш човешки, не споделяш човешки... спускаш отгоре... от "висините" като директива, която трябва да се спазва и изпълнява.

Естествено е че никой не се интересува. Не и по начина по който поднасяш информацията. Това твоето е чист спам и нищо повече.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано19.09.15 19:19



И... пропуснах нещо много важно.

Пиши по темата, а не срещу участниците й.





Тема гледай сега....нови [re: adekvaten]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано19.09.15 23:54



... глупавите си записи вече си ги поствал нееднократно. Търсене с търсачката дава резултати в клубове "Споделено, Сватбени вълнения, София, Приятели, Велики личности, Вашето мнение, Йога, Философия" така, че спри да спамиш и на навираш твоите "ВАЖНИ" за живота неща в очите ни.... Имаш си клуб в който никой не пише... така че там си поствай тъпотиите...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Акашиеви записинови [re: adekvaten]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано20.09.15 00:09



Въобще не искам да споря и да вземем да се скараме. Омръзна ми да пускаш тези писания. Тук всички са видяли и прочели, което имаш от този вид да показваш, и считам, че си го публикувал повече от достатъчно като брой пъти. Нито съм против да си следваш каквото си следваш, нито пък да обясняваш на който се поинтересува. Биенето на камбаната как е супер и колко е важно обаче ми омръзна и искам да спреш. В живота си прави каквото искаш, в клуба не давам. Представи си, че съм върла вегетарианка и ви заливам с прокламации какви сте задръстеняци, щом ядете месо. Някой трябва да каже точка и в случая така реших. Ти самият не си нежелан, поне не от мен. Ще ти е полезно да слезеш за малко при по-обикновените хора и да поговориш за по-обикновени неща. Не искам да те помня само като върл последовател на Прем Рават.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: bzzn]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано20.09.15 09:36



На твое място бих му дал време за размисъл и бих му казал какво ще се случи при червеното хапче и при синьото хапче.

ПъСъ: Това е превратния момент в "Матрицата", но аз не се осмелявам да ти казвам как да модерираш клуба. Това е, някак си е твоя клуб и ти определяш доколко ще се спазват правилата.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: bzzn]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано20.09.15 12:28



Ти да не мислиш, че не си омръзнала с твоето модериране ?
10-15 годишно упорстване в безсмислен труд, за пореден път показва колко трудна за разбиране е човешката природа. Пуска някой, някакви постинги. Ми не ги чети, к‘ъв е проблема ? Пардон, сигурно имаш някаква мисия.
ВЕрвам вече си разбрала, че клубар се отхвърля от клубари, не от модератори.
Проблемът за властта има сложни измерения. Имаш ли някакво виждане ?
В клуба не давам Леко, а са не осе..ш.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: bipet]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.09.15 12:56



Бззн е права - Адекватен спами.

Това е от мен.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: osvoboden pich]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано20.09.15 13:25



Спам е използване на среда за електронни комуникации за масово изпращане на нежелани съобщения.
Спамът е обявен за незаконен и наказуем в 35 държави.
В повечето държави, ОБАЧЕ, спамът не е обект на законова регулация. Единствената страна, която го е легализирала, е именно България. Според промените в Чл.5 и 6 Закона за електронната търговия от 16 Декември 2006 се узаконява изпращането на спам до адреси на юридически лица, стига в текста на съобщението да е включено предупреждение, че то може да представлява непоискано търговско съобщение. Изпращането на спам до адреси на физически лица е забранено.


Именно в тази поредица от разсъждения модераторката е взела своето решение. Съвсем неАдекватно, Адекватен не е посочил бизнес намеренията си. Ние го разкрихме, тутакси.



Тема Re: Акашиеви записинови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано20.09.15 15:06



Аз вече не знам какво да мисля за Омбрето...
Понякога ми става жал за него...иска човека внимание, иска да е значим и Някой, а не знае как да го получи, а ако живее сам и няма никой около него, ако интернет му е връзката със света, аз нямам против да спами...но си вреди.
Винаги ми е било кофти за хората, които търсят публична изява и то особено в интеренет, просто не знаят в какъв капан се затварят, но избора е техен, лъжат себе си... и после им е гадно... миии нормално. Освен да пипнат стабилна доза параноя и някоя друга мания за Величие, да погалят егото си, колко са знаещи и можещи,

..да вкарат в заблуди себе си и другите, за друго не става...
Не знам, става ми жал за възрастните хора /а и не само де, напоследък гледам и други възрасти/, които в стремежа си да изпъкнат, творят такива глупости, че човек може само да ги съжалява, то даже и за смях не става.
Е, нета става и за лаф, ама комуникацията пак е изкривена...
ааааааааааа..жив е живота, ама извън компа....



Тема Re: Акашиеви записинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.09.15 18:43



...зорлем човека се мъчи да ни просветли, набутвЙКИ ни веруюто на Прем и разните му там гуру-та... а ние простите не щем да вденем...
Чудя се защо на ги пробутва тези на норвежците ... ?

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.