Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Да остаряваш красивонови  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.09.15 18:55



Почивах на Скиатос- много любим остров. Отседнахме в хотелче срещу пристанището- не голямо, но интересно...Нетипична рецепция с голяма библиотека, старинен диван и маса, върху която има цветя и раковини- прецизно пипнат детайл навсякъде- съвремие плюс разказ за гръцкия бит. Такива бяха и стаите- еклектика носеща хармония. Оказа се, че собствениците са италианка и грък, семейство минаващо 60те. Италианките имат този усет за красота. Могат да подредят детайла красиво, некичозно, стилно. Абе от нищо да направят нещо...
Но и семейството беше красиво. Незагубило младежкото, среброто в косите, семплия кок, пъстрия шал или ленения костюм на мъжа...И живецът в очите, усмивката, естествеността...
И няма как да не се запиташ защо някои хора остаряват красиво...защото се оглеждат в очите на другия, който ги намира прекрасни, защото животът им е по- лесен и имат повече време да му се радват, защото носят този неостаряващ дух в себе си, заради всичко...не знам.
Само споделям, че човек може да остарява красиво.

И се включвам



Редактирано от Baldrian на 03.09.15 18:56.



Тема Re: Да остаряваш красивонови [re: Baldrian]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано03.09.15 19:38



Този неостаряващ дух и аз го имам в някаква част. Вече съм на 47 и ще ставам нещо като дядо през януари - живот и здраве и всичко да е наред - но нося нещо много младежко в себе си





Тема Re: Да остаряваш красивонови [re: Baldrian]  
Автор T a n y a ()
Публикувано03.09.15 19:51



Красотата е в очите на гледащия. :)



Тема Re: Да остаряваш красивонови [re: T a n y a]  
Автор Nerv (will-o-the-wisp)
Публикувано03.09.15 20:00





прав или изправян

Тема Re: Да остаряваш красивонови [re: Baldrian]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано03.09.15 20:46



Във всеки човек обитава едно дете от рождение до сетния му дъх.
Ако не го подтискаш то е свежо и живо.
А казано е, че на старини започва второто детство. Защото си се отказал от много желания и илюзии....




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Да остаряваш красивонови [re: osvoboden pich]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.09.15 21:16



аз знам





Тема Re: Да остаряваш красивонови [re: T a n y a]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.09.15 21:19



сигурно



дори смъртта може да танцува...







Тема Re: Да остаряваш красивонови [re: adekvaten]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.09.15 21:20



от всичко без детето...





Тема Re: Да остаряваш красивонови [re: Baldrian]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано03.09.15 22:04



Човек сам решава как ще остарява....
Когато решиш, че си твърде стар за да направиш нещо, което искаш... значи вече и външно хората ще те приемат за стар.. Ако пък духа ти е млад и се забавляваш така както искаш... какъв е проблема да си млад...?
Някои се раждат чичковци и лелки....



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Да остаряваш красивонови [re: Baldrian]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано03.09.15 22:23



Заеби тези розови и лигави глупости в стил"Капитан Корели " и "Тетрадката", ами кажи-можа ли да зъбършеш нещо младо, да те опраши в тази идилия






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.