Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Питане за моретонови  
Автор soFka (член)
Публикувано24.07.15 23:17



При условие , че си имаме хубаво море, нормално солено, топло и приятно с достаъчни плажови ивици, защо, според вас, се предпочита летуването в Турция и Гърция от българите?
Какво е повечето, което у нас го няма?
Споделете ако може личен опит, а не прочетено от пресата.





Тема Re: Питане за моретонови [re: soFka]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано24.07.15 23:22



Аз съм разочарована от гърците и не ходя там. А в Турция не съм била.
Виж в Кипър е хубаво, но морето им е прекалено солено и не става за къпане.




Тема Снови [re: soFka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано24.07.15 23:23



яки жеги, платени чадъри и шезлонги, бонус мръсотии във водата и на плажа, двоен бонус нискокачествена/отровна храна и вода, троен бонус презастрояване?

Неее, в България е повечето дето ПРЕЧИ!



Тема Re: Питане за моретонови [re: soFka]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ )
Публикувано24.07.15 23:47



Всичко в България е просташко включително морето и определено не си заслужава нито там да се почива, нито да се харчат пари в България за почивка. Впрочем Прасето много точно го е описал.



Тема Re: Питане за моретонови [re: soFka]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано25.07.15 00:01



Не знам защо го предпочитат...сигурно щот са женени с деца.Аз си предпочитам нашето, ама не щот въобще мога да стигна до плажната ивица, то пред всяка са сложили по една кръчма от която ухае прекрасно на скара и разни други мезотии и няма минаване

А го предпочитам щот тук чужденките(независимо от къде) се държат като маймуни и се ебът като такиваА в Гърция, примерно, се държат като цивилизовани граждани.но ако аз бях женен с деца, на нашето не бих стъпилПричините са ти ги изброили семпличко, много по-зле е.Не мръсотията, такава почти не се среща, а и храната не е толкова зле, но абсолютната липса на елементарни норми на обслужване и просташкият и незаконен начин да изскубят некой лев, и да те отвращават със селски номера.



Тема Re: Снови [re: Buduhcko npace]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано25.07.15 00:01



Това + много ходят да ловят риба в гръцко, но не баш лятото де, в по-хладните е сезони.



Тема А,нови [re: The bad reptile]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано25.07.15 00:05



за ебане на маймуни чувал съм че става

Сигурно заради евтиния долнокачествен алкохол е тъй...



Тема Re: Питане за моретонови [re: The bad reptile]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.07.15 01:59



Точно ниската култура на обслужване и простотията са неприятните неща по нашето Черноморие. Иначе си го харесвам. Особено Варна.

Веднъж една продавачка беше казала на моя близка, че съм била много усмихната и с хубаво излъчване. Ами аз не мога да вляза в магазин и да не поздравя, да гледам лошо и да недоволствам. А има толкова смръщени продавачи, сервитьори и таксиметрови шофьори...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Питане за моретонови [re: soFka]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано25.07.15 06:26



Не ми хареса отношението в Гърция към туриста (в частност мен).
В Турция това отношение е страхотно, гостоприемни, отворени, храна в голямо изоболие и разнообразие - дето се вика за всеки вкус ще има по нещо - говоря за минимум All Inclusive в минимум 4-звезден хотел.
В България - работната ръка е ниско-квалифицирана, обикновено чакаш доста, докато не те обслужат в кръчма... Тази година обаче ще ходя по нашето черноморие.
Общо взето периодично ходя в Турция периодично съм по нашето.

Турция си остава обаче винаги предпочитано място за почивка.





Тема Re: Питане за моретонови [re: soFka]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано25.07.15 06:39



Както се казваше някъде, от човек, който е погазил сума закони (за да извади необходимите документи за застрояване), не може да се очаква друго, освен да се опита да те ограби. Вероятно не всички са такива, но повечето хотелиери и концесионери. При всички случаи, дори и с времето да се ошлайфат и всичко да е на шест, на такива никога не бих направил оборот.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.