Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Е те това са машини....нови  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано27.08.15 22:44



... Двамата, които се опитват да подобрят рекорда на Ком-Емине в момента....
Кирил Николов (Дизела), който в опит да пробяга разстоянието за под пет дни в момента се намира малко преди хижа Буковец... и ако повтори снощното безумие да тича до 2:30 може да стигне до Чумерна...
На трасето в момента се намира и Николай Начев с велосипед, който пък се надява да измине разстоянието за 4дни... и в момента се намира малко преди хижа Козя Стена (тоест в момента велосипеда е на гръб и катери отвратителен за каране участък...
И двамата имат онлайн GPS проследяване и ако на някой му е интересно може да ги зяпа
Успех на пичовете и естествено най-вече всичко да премине безаварийно...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Е те това са машини....нови [re: Arhangela]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.08.15 22:52



Дизела много изхабен изглежда, сбръчкал се е още на 32 години.

Мисля, че се претоварва, но все пак животът и тялото са си негови и той разполага с тях.
Гледах интервю тази вечер с него и направо се чудя за какво го прави това, само за да се доказва ли, честно не разбирам.



Тема Re: Е те това са машини....нови [re: Lucky Eva]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано27.08.15 22:57



... на него това му е живота....
И аз гледах скептично в началото, докато не видях списъка му с трофеи от ултрамаратони, ориентиране и "адвенчър" състезания .... Та този човек има няколо призови места от световни първенства и е петкратен шампион в последните пет години на състезанията на Ред Бул ...
Тоест той обича това, което прави.. и го прави с хъс... А въпросния маршрут е най-дългото и екстремно трасе на Балканите а и в Европа също (имат по-екстремни.. но не и толкова дълги... или поне не в една държава)... та за него е въпрос на чест да бъде рекордьор на тази дестинация...
И не се е състарил... просто си е грозен човека, но пък всички казват, че е много добър човек и приятел (не го познавам за съжаление лично)...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Е те това са машини....нови [re: Arhangela]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.08.15 23:00



Аз не го разбирам това, нямам против да е добър човек и приятел, но си вреди. Остави грозотата, виж какви дълбоки бръчки има вече, изхабява се.



Тема Re: Е те това са машини....нови [re: Lucky Eva]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано27.08.15 23:04



... за него си заслужава :).... за мен вече е късно да се смахвам толкова, но определено 2016 година ще се пробвам на Витоша 100км. пеша с тичане (даже вече почнах тренировките ) ... пък после кой знае... мога да пробвам пак Ком-Емине само че за половината от времето, за което тази година финиширах....


То е заразно да му се невиди....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Е те това са машини....нови [re: Lucky Eva]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано27.08.15 23:06



Пък аз не разбирам защо, за къде.... и за какво трябва да се пази ?

Човека прави нещо, чупи рекорди и е щастлив....

Архангеле браво за темата :)

Ей тъй на си помечтаем търтеите





Тема Re: Е те това са машини....нови [re: Arhangela]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.08.15 23:09



Е, в този живот няма как да го разбера това. Аз като студентка бях 3 дни на палатка и повече не възнамерявам да повторя. Обичам да ми е удобно. Да не ти казвам как качих връх Вихрен без предварителни тренировки/от Банско до там пеша/, вечерта ми беше ужасно, почти не можех да мърдам, бях като Пинокио от мускулна треска. Поне три дни ме държа.
И още един спомен имам - как качих някакво връхче над река Ерма с дамски обувки, то не е за разправяне, но не паднах, удържах някакси, сигурно от инстинкт за самосъхранение.



Редактирано от Lucky Eva на 27.08.15 23:10.



Тема Re: Е те това са машини....нови [re: dolphinclio]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.08.15 23:12



Ми различни сме, аз обичам лукс, не обичам огромни преходи, въпреки, че съм абсолютно подходяща физически за дълги преходи. Хайде да не се обиждаме, плс.



Тема Re: Е те това са машини....нови [re: Lucky Eva]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано27.08.15 23:19



Сега ако бъдеш така добра да ми споделиш за кое точно се обиди.....ще съм безкрайно благодарна





Тема Re: Е те това са машини....нови [re: dolphinclio]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.08.15 23:21



Че сме търтеи, а аз си изкарвам прехраната с труд, не ям наготово.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.