Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Клубът е вип.нови [re: osvoboden pich]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано13.08.15 19:03



Прекалено чувствителен си за мъж,не е хубаво така.





Тема Re: Клубът е вип.нови [re: tirtirlin]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.08.15 19:04



Всеки иска да прави различни неща и да му бъдат правени различни неща. Не говорим за това, което определя човека като индивид, а за това, което го характеризира като личност.



Тема Re: Клубът е вип.нови [re: tirtirlin]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано13.08.15 19:04



Отпаднал /вероятно с випа/ бан. Подновен.

Редактирано от bzzn на 13.08.15 19:19.



Тема Re: Клубът е вип.нови [re: Lucky Eva]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано13.08.15 19:08



Ама разбира се. Ти лично ей сега ще паднеш в тотална депресия, ако не те наричат еБА и не те обиждат през ден. Аз искам малък ъгъл с хора, на които може да се има доверие и които да си дрънкат спокойно и добронамерено. Приятели, съмишленици, алабала свободолюбци, ето ви място, ето ви свободата, и кво - помия. Такива мотори не искам. Помощни колелета! Ще си направя каквото съм си решила сама. И с който мисли като мен. Ако искаш, участвай, ако искаш, недей. Тая с очакването ми всички да се обединят около едно нещо свърши. Ще бъдем десет. Или само пет. Ми който иска. Другите да си направят свой ъгъл по своя си начин.



Тема Re: Клубът е вип.нови [re: tirtirlin]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано13.08.15 19:10



Отпаднал /вероятно с випа/ бан. Подновен.

Редактирано от bzzn на 13.08.15 19:19.



Тема Re: Клубът е вип.нови [re: Vitalite]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.08.15 19:14



Виталия, хайде да не говорим за гаври. Защото точно заради теб се разби клуба. И да беше ти света вода ненапита, разбирам, а ти си пускала снимки във виртуала на Рошава и на Саксун, без да ги питаш, тоест си правила същото, заради което протестираше. Какво е енергийното ниво на човек като теб? "Крадецът вика: "Дръжте крадеца!"



Тема Re: Клубът е вип.нови [re: tirtirlin]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано13.08.15 19:15



Аз наистина съм чувствителен и изобщо не е лошо... Лошо е това на което сме били научени. Да бъдем твърди като скала, никога да не проливаме сълза ей такива безумия. Това е тръгнало от едно време, когато мъжът е бил ловец... сега вече е напълно излишно и води до отклонения в психиката. Не търся авторитети - те са навсякъде... Всеки може да е и учител... за различни неща.





Тема Re: Клубът е вип.нови [re: Vitalite]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано13.08.15 19:16



Рейгън формулира своята доктрина "Застрашаващо сдържане" В реала,лошият злобният поглед в аванс защитават от нежелано фалмилиарничене.

Жените са зли,заядливи,злобни със студени като нож погледи.и пътува смелият Пешо в асансьора със злата тъща на Иван,рускинята Наталия ,и ше тръгне да се заяжда ли ? Не,мъжете са плахи същества,студена пот ще го избие,ще се моли по бърже да дойде етажът му





Тема Re: Клубът е вип.нови [re: Lucky Eva]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано13.08.15 19:17



Това за пълководеца ме разсмя... за другото сигурно е така... Балдриян ги разбира по-добре тези неща.





Тема Re: Клубът е вип.нови [re: bzzn]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.08.15 19:19



Не ги приемам насериозно като ме наричат така, но умея да прощавам. Има ли грешка, трябва да има и прошка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.