Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Скуканови [re: FlLerO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.08.15 22:35



В моите очи, твоето мнение е лишено от всякаква стойност. Можеш да си спестиш коментарите към мои постове и по този начин да запазиш нивото си на енергетика по-високо.



Тема Re: Скуканови [re: Vitalite]  
Автор FlLerO99 (Dark Force )
Публикувано07.08.15 22:37



Понеже си x трябва кристално ясно да осъзнаеш че нацизмът не е атеистичен и има алегор който може да ти направи огромни поразии. Не аз да ти направя нещо х, а нещо висше най-малкото да ти причини нелечима болест.

Редактирано от bzzn на 08.08.15 02:26.



Тема Re: Скуканови [re: FlLerO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.08.15 22:44



За мен би било обида ти да ме приемаш за нещо различно от х. Съсредоточи се върху дамите, които ценят вниманието и комплиментите ти. Всеки с нивото си.

Редактирано от bzzn на 08.08.15 02:27.



Тема Re: Скуканови [re: FlLerO99]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано07.08.15 22:44



Файле, твойте приятелки арийките от Ц.Гара , алегора на нацизма не ги ли закача!?





Тема Re: Скуканови [re: Vitalite]  
Автор FlLerO99 (Dark Force )
Публикувано07.08.15 22:46



Те тези дами които ценят вниманието и комплиментите ми ти не можеш да им стъпиш на малкият им пръст. Ходи си в Сливен и се заеми със селско-стопански труд.



Тема Re: Скуканови [re: lvony333]  
Автор FlLerO99 (Dark Force )
Публикувано07.08.15 22:48



А за сексуална експлоатация на нисши етноси чувал ли си? А? Всяка раса си има място в обществото, циганките са за секс именно защото са нисша раса, българките са за представителство в обществото, германките са за семейство.

А на българите-мъжете правилното им място в обществото е да бачкат много за без пари и систематично да бъдат ограбвани от различни групировки. В крайна сметка всеки народ със съдбата си.



Тема Re: Скука [re: FlLerO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.08.15 22:50



Има кой да обработва земите ми. Не бери грижа.



Ти впечатлявай "дамите", които копнеят за любезностите ти.



Тема Re: Скука [re: Vitalite]  
Автор FlLerO99 (Dark Force )
Публикувано07.08.15 22:53



Ето това е - селяните дойдохте в София и се помислихте за граждани. Ти специално прескачаш ли трамвайните релси да не те удари ток?

Какви дами бе? Вие по тези географски ширини сте измет бе, на първо място сте по износ на проституция според официалната статистика на любимото ви американско ФБР. Аз и тебе мога да те наеба ако ти сложа един чувал на главата ама като знам после за какви парцалки ще ми потрошиш пачката и направо лошо ми става.



Тема Re: Скука [re: FlLerO99]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано07.08.15 22:54



Руснаците като гледам даже не ти влизат в класацията, не ги мисля колко са зле и двата им пола...

Ей го, вече върха да сладоледа от последните дни - Изгарят храна, щото била западна, обаче и има хиляди гладуващи.



Тема Re: Скука [re: FlLerO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.08.15 22:56



Както виждам -

Но няма нищо чудно в това - след светлия пример на всички граждани софиянци, обитаващи този клуб :))))))))))

А на мен опиташ ли да посегнеш - жална ти майчица

Редактирано от bzzn на 08.08.15 02:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.