Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: На какво може да се дължи непоносимостта?нови [re: ShokoLaDA]  
Автор finntroll73 (Pathfinder)
Публикувано08.08.15 21:31



Така е.
Допреди час бяхме с бащата на един българин -таксиджия тук.
Яка селска пръчка,не му млъква устата,само жени ...е...не и приказки за секс са му в устата...не спира да прави комплименти на жените.
На жена ми сто пъти направи комплимент че била засукана,че греела като слънце.
На приказки..жените се биели за него..само да го отървяла бабата..демек жена му за момент.
Най-тъпото е че ги плещи пред жена си такива.
А може да ни е баща..със увисналото шкембе и вечния фас в устата.
На устата ми беше да го бъзикна..
Че който много говори..го няма никакъв.
И снахите си бъзика постоянно.
Всичко разбира...навсякъде му удрят рамо,без далавери..нищо не ставало..
Човека си я кара..все едно е в бг.
Не в Норге.
Най-тъпото е...като заговори на българо-мешавица с норвежците.
Подвижна реклама на квартала е.
И норвежки гледам че прегръща и им се обяснява.
Докато не са го осъдили.
Вече няма как да пием навън кафе.
Тоя е като ЦРУ.
И идва веднага да плещи глупости.

Every journey starts with a litlle steps.



Тема Re: На какво може да се дължи непоносимостта?нови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 (Pathfinder)
Публикувано08.08.15 21:34



Покрай приказките за жени и секс..другите болни теми са му за пари,бизнес с дрехи на кило..имал фирма..за животни..юници..биволици..земи..гроздета и реколти.
Луд да станеш..баси кречеталото.
От прост и нахален човек ,по-голямо зло няма.

Every journey starts with a litlle steps.



Тема Re: На какво може да се дължи непоносимостта?нови [re: Greek girl]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.08.15 21:35



Така е, нашето отмъщение би могло да се обърне в наша вреда, защото сме несъвършени да отсъждаме и да раздаваме правосъдие, за разлика от Него.



Радвам се, че си тук.



Тема Re: На какво може да се дължи непоносимостта?нови [re: Amelia Pond]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.08.15 21:44



Справедливост, такава, каквато всеки я иска за себе си, обикновено не съществува, защото ние не виждаме нещата цялостно.





Тема Re: На какво може да се дължи непоносимостта? [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано08.08.15 23:07



.....подсети ме за онзи ден...: )))
В "Неделята" съм и тъкмо се наслаждавам на една шоколадова пастичка иии идва някакъв и пита дали е свободно...пича беше мой набор...Имаше доста свободни места..но решил при мен да седне. Е, седна! Малиииииииииииииии....взе да ми пресяда по едно време..за 20 мин., научих семейното му положение, а то е разведен...неговата история от дете до сега, на бившата му..на тъста му, който бил певец...историята на Тодор Живков...иии кой и защо убил Людмила Живкова....
Опитах се да игнорирам...къде ти...
Нямаш идея с какво удоволствие си тръгнах.... : ))))
Таааа явно си има такива хора...



Тема Re: Че не разбирашнови [re: Lucky Eva]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано08.08.15 23:57



Няма как да му адвокатствам, та той толкова добре се изразява сам, как мога аз да му адвокатствам?


Аз ти обяснявам, че всички опитите да променяш някой са и винаги ще са обречени на неуспех, независимо дали ти харесва или не. Ако не си го забелязала това до сега.



Тема Re: На какво може да се дължи непоносимостта?нови [re: Lucky Eva]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано09.08.15 01:29



Няма да мога да обясня, ако съкращавам. И без това мисля по-бързо, отколкото пиша, все някаква част ще излезе...
Значи. Опитвам се да си представя непонасяне. 1. "Дядото почина през февруари, а бабата си отиде през март. Не го понесе." 2. "Синът й я изгони от собствения й апартамент и жената получи инфаркт, не го понесе." 3. В моя собствен живот - аз се прибрах при майка ми през юни, а шест месеца по-късно леля ми почина. Явно не го понесе. Това е единственото, за което мисля когато опитам да мисля за непонасяне. Всичко останало може да се понесе. Така погледнато, бих отговорила кое ми е трудно, тежко или неприятно да понасям, но да НЕ понеса нещо, за мен би означавало да умра. Докато мърдаме, можем да понесем всичко. Да не понесем нещо би означавало да не останем след него, да не оцелеем след него, да не го понесем значи то да ни съкруши. Ей затова не мога да се включа в тоя разговор като хората, въпросът ти не ми харесва, не ми пасва, де да знам, един такъв нереалистичен. Как така няма да понесеш. Ще понесеш не, ами оттатък. Ако не понасяш да има муха в стаята, ще я изгониш или убиеш. Ако не понасяш условията на работа, ще я напуснеш. За мен това не е точно непонасяне. Просто имаш проблем и решаваш проблема. Не се налага да стоиш в някакво напрежение - ах, как не понасям еди какво си... Уж разбирам какво се влага в израза "не понасям". То си е същото като "не мога да го дишам тоя!". Обаче не е точно съвсем. Ще го понеса "тоя", ако ще да е най-вдлъбнатият тъпанар, какво може да ми попречи. А, да. Ще ми попречи, ако се налага да стои с мен, но аз няма да се оставя да стои с мен, както се сещаш, значи не е нужно да го понасям, за да плача, че не мога да го понеса. Както и да го завъртях, съжалявам, мъча се да канализирам потока и ако сега не кажа нещо, пак ще некажа нищо.





Тема Re: На какво може да се дължи непоносимостта? [re: Lucky Eva]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано09.08.15 02:57



Е, стига, де. Има си конкретни ситуации, в които си е ясно. Теориите, че като един е убиецът, а осъдят друг, това някак съвпада с Вселенския план, са недоказуеми. Но е доказуемо, че невинен човек е осъден, както и че виновен е на свобода.

Не съм казала "такава, каквато всеки я иска за себе си", нямам предвид дребнави неща. И не съм искала проповед. Ако целта на темата ти е да докажеш, че за теб няма непоносими неща и за всичко, което някой напише, ти ще имаш контра философски отговор... Не виждам за какво ти е. Защото това и аз мога да го кажа, но когато съм свидетел на тотална несправедливост, която се случва пред очите ми, въпреки че не съм засегната лично, това не ми пречи да го приема лично и да опитам да се намеся. А ако имах поносимост, щях да подмина. В този случай според мен по-добре повече хора с непоносимост. Защото има неща, които обществото като цяло и всеки от нас поотделно сме отговорни да не понасяме.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: На какво може да се дължи непоносимостта?нови [re: bzzn]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.08.15 11:08



Да, човек може да понесе всичко, което му се предлага като съдба, освен физическата си смърт, тогава идва пределът.

Ако казваш, че нещо или някого не понасяш, то значи, че те мързи или нямаш необходимото търпение да го преодолееш, да застанеш със собствените си сили срещу него или с уменията си да го избегнеш. Всички трудности са уроци.

Редактирано от Lucky Eva на 09.08.15 11:41.



Тема Поздравления!!!нови [re: Amelia Pond]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.08.15 11:56








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.