Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Трябва ми спешно съвет!!!!!!!нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.15 15:44



Аз пия много кафе. Но на теб надали ще ти действа толкова ободряващо. Прави си айрян в жегите.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Трябва ми спешно съвет!!!!!!!нови [re: T*S3]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано05.08.15 16:15



Поставяш си много сложна задача. Механичното запомняне на големи обеми информация изисква феноменална памет, с каквато към момента ти явно не разполагаш, иначе не би надал тук този вопъл.

Мога да те посъветвам следното:
– приеми, че каквото има да става ще стане, и това е най-доброто за теб. По никакъв начин не бива да ти пука за крайния резултат. Това ще ти освободи сериозен психически ресурс;
– чети съсредоточено и се опитвай да схващаш вътрешната логика на информацията. Дори да не я запомниш механично, ако си наясно с логическите връзки винаги можеш да възстановиш белите полета. Не зная от какъв характер е информацията, която трябва да попиеш, но на мен лично разбирането винаги ми е било много повече в полза от помненето;
– ползвай някакви хранителни добавки на основата на Гинко Билоба плюс микроелементи мед, магнезий и селен. А, и витамини;
– ако имаш възможност изнеси се за няколко дни някъде на тишина и спокойствие, с много зеленина – примерно на село. Ще усетиш разликата;
– и накрая – когато настъпи моментът, бъди ледено спокоен, все едно не става дума за теб. Просто направи най-доброто, на което си способен, и няма да има за какво да се обвиняваш. Неуспехът и провалът са съвсем различни неща – неуспехът може да бъде поправен, провалът е окончателен, защото е състояние на ума. Винаги има втори шанс.

Надявам се да съм бил полезен. Стискам палци



Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.

Тема Re: Трябва ми спешно съвет!!!!!!!нови [re: T*S3]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.08.15 16:30



Силна храна, тиха музика и добра концентрация

- при русите действа



Тема Re: Трябва ми спешно съвет!!!!!!!нови [re: T*S3]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано03.02.17 04:26



Ето и спешен отговор: чрез похватите на

. Гений, който остава непризнат единствено в БГ.



Тема много спешеннови [re: SteepRoad]  
Автор urata (юрата)
Публикувано03.02.17 10:00



отоговор

той човека преди 2 години е писал

Ама иначе е вярно за Лозанов, но колко ли истински обучени има да преподават по неговите методи е друг въпрос...



Тема Re: много спешеннови [re: urata]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано03.02.17 15:57



Може спешността да не е била абсолютна, какво са 18 месеца на фона на човешката история? Примерно Спешна Помощ - не винаги пристигат в рамките на денонощието, но пристигат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.