Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отчаяниетонови [re: saksun]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.08.15 15:48



Напълно права си, и аз питах Шокич, к`во му стана на този пич, ама и тя не знае

......



Тема Re: Отчаяниетонови [re: Chromanin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.08.15 15:53



Тези с външната подОпора са предвидими в действията си

...



Тема Re: Отчаяниетонови [re: saksun]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано05.08.15 16:10



Мииии...тук няма бетон..няма асфалт..а само зеленина..тя не топлоотдава..и вечер си е хладно...
Сутрин има роса...еее поне една сутрин имаше, когато станах по-рано...по обяд вече я няма.





Тема Re: Отчаяниетонови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано05.08.15 16:13



Хаха...ми ми миииииииии...ти що реши пък точно днес...да се беше обадила вчера...


Ама нищо де...следващия път...ще те водя на бар и фитнес......по гората въобще и не ти предлагам...за риба също....
Е как! Утре на кафе!.....



Тема Re: Отчаяниетонови [re: Ludo2]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано05.08.15 16:23



Верно, никой не е полетел с патерица



Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.

Тема Re: Отчаяниетонови [re: ShokoLaDA]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.08.15 16:26



Е, вчера......... аз вчера работих, днес пак........ въобще, всеки ден работя. Благодаря ти, че ми предлагаш бетон и асфалт, познаваш ме добре





Тема Re: Отчаяниетонови [re: Chromanin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.08.15 16:27



Само от "патерица"





Тема Re: Отчаяниетонови [re: saksun]  
Автор finntroll73 (Pathfinder)
Публикувано05.08.15 16:54



Здравей.
Гледам много са писали,не съм чел какво са писали..но според мен.човек трябва да се бори за това в което вярва за правилно и да отстоява позиция.
Понеже най-омразното племе са нагаждачите.
Било то за работни отношения или не.
Аз се борих много,уморен съм да доказвам на света че грешат една голяма част от хората,омръзна ми да се доказвам на боклуци които не го заслужават.
Върнах се,бачкам на 100 пр,но нещата изобщо не са на добре.
Днес ми докараха едно 25 годишно ..с въздълга косичка..мухлясало и.наболо в брадата..ами като.дойдох 2 смяна,и буквално ме чакаха като месия.
Уморих се да ВЪРВЯ И ДА ОПРАВЯМ СЛЕД ВСИЧКИ ТЪРТЕИ.
И много скоро ще се огледа хубаво за един локал,ще съставя бизнес план...и ако не намеря съдружник..сам.
Още не съм решил какво ще е..но знам какви няма да е-кухня и ресторанти.
Защото предела е преминат поне при мен.
И ако ще да е да бачкам и занапред за неблагодарни и нагли боклуци..нетърпящи истината и наказващи възраженията с последни предупреждения..по-добре да поробувам за себе си десетина годинки още..и в бг.
На никой тук нищо няма да доказвам.
Прагматично,за себе си..с доверени хора и норвежци работници не искам.
Нито мързеливи араби.
Та търпението за собственна сметка е до време.
Впрочем-всичко е до време.

Every journey starts with a litlle steps.



Тема Re: Отчаяниетонови [re: finntroll73]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.08.15 17:00



Преди време четох, че готвиш с желание ........... защо не изготвиш обедно меню и да доставяш храна на работещите в офисите около теб. Не е нужен голям първоначален капитал. С това те свързвам, не знам защо!

Хубав ден!



Тема Re: Отчаяниетонови [re: finntroll73]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано05.08.15 17:59



Умората ти е напълно оправдана... биеш се с вятърни мелници и все на вятърни мелници налиташ...

Ти си на работа да казваш истината и да възразяваш ли си или просто да работиш от-до и после да се прибереш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.