Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отчаяниетонови [re: bzzn]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.15 12:03



Това, което казваш за пречупването, не е ли укротяване всъщност? Точно въпросното сядане на задните части.

Съгласна съм за нуждата от близък човек. Често се е случвало да наблюдавам съсипващи се хора, поради липса на такъв. При появата на тежко заболяване, например, първото нещо, за което споменават, е че нямат никого до себе си...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отчаяниетонови [re: ShokoLaDA]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.15 12:13



Ужасното е, че хората, намиращи удовлетворение в това да мачкат други, не осъзнават собственото си падение. Те не приемат добронамерената критика. Между другото, тези същите, се предават лесно в истински трудните ситуации. По мои наблюдения.

И аз се радвам да те видя, Шоко! Винаги е било така.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отчаяниетонови [re: tirtirlin]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.15 12:17



Прав си. Човек не знае какво ще му дойде до главата. И как ще реагира в ситуацията.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отчаяниетонови [re: T*S3]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.15 12:21



Ти учи! Не се разсейвай с глупости!



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отчаяниетонови [re: Lucky Eva]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.15 12:28



Уви, да.
Разбира се, има значение какво събитие е довело до отчаянието. Има огромни трагедии, които могат да съсипят човека. Но все пак... трябва отново да опита да се изправи. Да намери смисъл.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отчаяниетонови [re: prekrasenden]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.15 12:36



Считам, че и в днешно време има достатъчно причини и обстоятелства, които могат да накарат хората да се замислят поне и да извлекат поуки, но немалък брой от тях не го правят. Защо? Май опираме до онова, което е в душата и до ценностната система отново.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отчаяниетонови [re: osvoboden pich]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.15 12:40



И се раждаш като ,,феникс от пепелта".



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отчаяниетонови [re: osvoboden pich]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.15 13:09



Да кажем, че ти се налага да кандидатстваш за работно място. Има няколко кандидати. Подозира се, че има поне един с протекции. Ще се откажеш ли?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отчаяниетонови [re: saksun]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано05.08.15 13:12



Най-малкото ти идват сили с които да възкръснеш като феникс.
Ще ти кажа случай от моя живот... Преди 2-3 години ме закараха по спешност в кардиологията в Александровска - прединфарктно... бях започнал и да забавям говора и трудно правех и няколко крачки... та така стана, че бях сам в стая на легло и ми бяха казали да не мърдам... нещата не можеха да бъдат по-зле... добре беше единствено, че бях сам в стаята... Лаптопа ми беше до мен а на него имах един куп медитации и слушалки... та се започна някъде на 3-4-ия ден - около 5 часа абсолютна дълбока медитация в началото точно си изплаках всичко - после не остана... и след това бях здрав... ама истински здрав - на следващия ден вече ме изписаха и вечерта пиех узо с близките си.



Просто една лоша история от моя живот, която имаше добър изход.



Тема Re: Отчаяниетонови [re: saksun]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано05.08.15 13:13



Определено ще се откажа.

Какъв е смисълът да се бутам на места на които изборът е предрешен. Има толкова много работа за таквизи като мен - че просто не си заслужава усилието.

Редактирано от osvoboden pich на 05.08.15 13:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.