Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отчаяниетонови [re: saksun]  
Автор T*S3 (ентусиаст)
Публикувано04.08.15 18:26



стига с тези депресантски теми, дай нещо по-весело, лято е все пак!





Тема Re: Отчаяниетонови [re: saksun]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано04.08.15 20:20



Май във Война и мир имаше един ненормалник, който се депресираше, когато обувките за танци го стягаха. После като дойдоха французите и го взеха с други руснаци за пленник, действаха ги здраво, водиха го няколко пъти на разстрел, но по някакви случайности все му се разминаваше, постепенно стана най-щастливият човек, само защото още е жив, макар вече да нямаше никакви обувки и трамбоваше из степите бос, накъдето го засилят с шутове. Сегашният живот е твърде беден на обстоятелства, които карат хората да оценяват трезво.



Тема Re: Отчаяниетонови [re: prekrasenden]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ )
Публикувано04.08.15 20:47



За пореден път си АБСОЛЮТНО ПРАВ! Чак като се сблъсках за втори път със смъртта оцених живота си.



Тема Re: Отчаяниетонови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.08.15 20:51



Много зависи колко е развит духът, съответно каква ценностна система е изградил разума, как се чувства душата между духа и разума и т.н. Някои хора се раждат с по-развит дух и широка душа и не им се налага да се приспособяват чрез трансформации, защото са го правили многократно в предишни инкарнации.



Тема Re: Отчаяниетонови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ )
Публикувано04.08.15 20:54



Това за предишните реинкарнации не знам дали е вярно, но мислите ти са в напълно правилна посока. Ето в момента през последните 5 месеца ме мъчи един много тъп въпрос кой компютър да използвам основно което е много тъп е незначителен проблем който ме яде. А в същото време човек трябва да се радва на всяка минута живот...



Тема Re: Отчаяниетонови [re: saksun]  
Автор shurdilovich (shunda)
Публикувано04.08.15 21:01



Начи дъ разбирам, чи в знак на съпротива льеко ши мъ пошляпваш, леко ухапваш и пощипваш, за дъй по-интирьесно?

Дууубреье, стаа!





Тема Re: Отчаяниетонови [re: ShokoLaDA]  
Автор shurdilovich (shunda)
Публикувано04.08.15 21:07



О, Шокич!
Как ща изпапкам саму, кват си разтупьена в тъз жьегаааа...

напрау ща уближа!



Тема Re: Отчаяниетонови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.08.15 21:08



Разумът често ни подвежда, логиката често е алогична, защото хаосът реално е най-висшият ред и е предпоставка за еволюция. Но, ние не можем да схванем най-висшия ред, защото ни се губи цялостната му картина, поради ограничеността. Затова отричаме най-висшия ред и търсим логика в нещо, което изначално няма как да схванем, затова и грешим, но пък така се учим от собствените си ограничения.



Тема Re: Отчаяниетонови [re: ShokoLaDA]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано04.08.15 22:06



някак цинизма и арогантността на прасето, Йети и след това Ивони ми дойдоха в повече Ай сега аз съм бил циник!? Йети може, той е гадно копеленце, ма аз! - Шегувам се бе.



Не е вярно това което казваш, но не можеш да разбереш нито какво ти казва Йети, нито Прасето, нито аз, нито кафето, нито който и да е, когато се обръща към теб открито, без сладникави окраски и заобикалки... Просто го приемаш кат заплаха, и веднага пускаш песента "Як инат" , почваш да вадиш безброй много лишени от съдържание клишета и обяснения за да се окопаеш за война, за да си все ти последна и отгоре, но без грам да вникнеш какво ти се казва и с каква цел, която е съвсем друга по принцип.



Тема Re: Отчаянието [re: lvony333]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.08.15 22:09



Май с прасето сте астрални близнаци.

Както и с филмфеста.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.