Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 30.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наречи гонови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано27.07.15 18:24



Няма нищо за чудене, такава жена не съществува...



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Наречи гонови [re: alisalisa]  
Автор FlLerO99 (проклятиенатуле)
Публикувано27.07.15 18:30



Скъпо платените професионалисти зависят от мизерните левчета на децата си тогава когато станат на по 70-80 години. Тогава те нямат толкова много поръчки.

На фона на 200те лева които баща ми плащаше за адска работа в адски условия за период от повече от 45 дни време и част от които той си вземаше обратно и аз карах на един стар настолен компютър сегашните 450 лева всеки месец, а не един-два пъти в годината по 200 лева ми се виждат като огромна заплата. Ако е за въпрос преди да започна работа ние с баща ми карахме само на неговата пенсия от 167 лева колкото беше тогава и този период наистина си беше мизерен отвсякъде. Това е мизерия под 200 лева на месец, а с 450 лева плюс 180 лева пенсия на баща ми вече положението е съвсем различно.

Те и циганките които ми задоволяват пишката долу на Централна гара изкарват по 3000 лева на месец, но първо живеят в коптори и второ нямат никакви валутни запаси. А в момента моят валутен запас е еквивалентен на около 23 000 долара.

И нещо много важно! От тези около 23 000 долара докато майка ми не изпрати втори път още два пъти по толкова пари нищо няма да се пипа, нищо няма да се харчи!

Въобще свикнете че аз съм умен и че аз имам, но не давам даже и на най-близките си, а ти с тази заплатка от 600 лева която вземаш никога не можеш да събереш 23 000 долара, а да купиш апартамент в къща като моята в Бояна и да налееш в него 30 000 долара само за ремонт и обзавеждане просто не можеш и да сънуваш!





Тема Re: Наречи гонови [re: FlLerO99]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано27.07.15 18:35



в момента си изпаднал неквалифициран бачкатор, това е истината





Тема Re: Наречи гонови [re: alisalisa]  
Автор FlLerO99 (проклятиенатуле)
Публикувано27.07.15 18:45



Точно така е, но перспективите пред мен са блестящи в дългосрочие.

Второ имам един въпрос към теб - за какво ми е да ставам нещо повече и да работя за повече пари? Аз от жена нямам нужда, цената на секса на улицата пада даже и до 5-10 лева за едно ебане в колата, деца никога няма да имам, по заведения вече не ходя, имам огромен гардероб пълен с всякакви дрехи, имам сигурно 10 чифта обувки най-евтините от които струват 150 лева чифта, имам четири лаптопа от които три нови и функциониращи, имам книги, автомобил, апартамент, боли ме патката че съм охранител за 450 лева. Нещо повече - даже и да ми предложат друга по-високо платена работа където се работи физически и или умствен труд аз ще откажа категорично защото сега аз практически нищо не правя и отгоре на всичко ми предстои забогатяване.

Защото...аз съм казал още преди 15 години - за народа труда...а за мен парите!



А мнението на хората въобще не ме интересува, най-малко мнението на жени млади или стари. От чужди хора в моя живот особено от чужди жени абсолютно нищо не зависи. И няма и да зависи никога.



Тема Re: ааа и щях да забравянови [re: alisalisa]  
Автор FlLerO99 (проклятиенатуле)
Публикувано27.07.15 18:47



Бачкатор ще наричаш онези с кирките и лопатите, аз работя на бюро с компютър. Нося костюм и обувките ми лъщят като на германец.



Тема Духайнови [re: sladunka medunka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано27.07.15 20:06



под вода, Бзън

Редактирано от Buduhcko npace на 27.07.15 22:31.



Тема Re: Бабич,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (проклятиенатуле)
Публикувано27.07.15 20:11



Тя точно майка ми живя в общежитие в САЩ някъде през 2000та-2003та година. Започна работа като обикновена чистачка в старчески дом. А към 2010та-2012та година си продаде старата къща за над 400 000 долара и сега живее с мъжът й който е бял натурален американец и също е бизнесмен като нея в къща която според мен до колкото я видях струва не по-малко от 2 000 000 долара. До колкото съм чул те двамата имат не по-малко от милион-милион и половина-два милиона долара пари.



Тема Re: Наречи гонови [re: FlLerO99]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано27.07.15 22:24



мен ли питаш за какво ти е да ставаш нещо повече?


само за пари говориш, това е смешното



Тема Re: ...............нови [re: Buduhcko npace]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано27.07.15 22:28



Ако това те успокоява наричай ме всякак, но това едва ли ти компенсира дефицитите... Тъй че , а да се кротнеш вече... Бабич-мабич, като си намериш девойка, ела ми се обади... Много ще се зарадвам и ще те подкрепям всякак... Но докато си такъв отровен гадняр, сори .... Освен това, с подобно поведение вървиш срещу намирането на каква да е женица...

не ми казвай, че си намерил щото е сигурно изпаднала в умопомрачение объркала се и влязла по погрешка...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Наречи гонови [re: alisalisa]  
Автор FlLerO99 (проклятиенатуле)
Публикувано27.07.15 22:30



Питам точно теб с пълното право защото ти именно даде такава насока на разговорът ни.

Определено не говоря само за пари а просто много от вас понеже сте бедни та и от провинцията отгоре на всичко се хващате точно за тази тема.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.