Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 24.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Baldrian]  
Автор Baldrian ()
Публикувано25.07.15 19:18





тук изглежда хубаво. ако някой е ходил, да разказва...



Тема Re:нови [re: Baldrian]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано25.07.15 19:23



Тц. От нашето черноморие предпочитам южното - северното не ми харесва. Ахтопол е мой любим "град", дето редовно ме водеха като дете. Вярно е че го поразвалиха, вярно е, че обслужването е кажи речи като навсякъде - зле - но има нещо, което ми харесва - обичам му всяка една уличка, всяка една мизерия и затова все обичам да ходя там от време навреме. Знам, че е някакъв опит да се върна в най-щастливите ми и безгрижни години и че това не е много ок - обаче пуста краста - обичам го и толкова.





Тема Re: Питане за моретонови [re: osvoboden pich]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано25.07.15 19:26



В някои държави, като се разчуе за някой, че е спечелил парите си по съмнителен начин, никой не му прави оборот. А тук за хора, които е напълно сигурно, че са престъпници, им се прави най-голям оборот.
Ето това е протест. А тия простотии с рояла в центъра на София, или свободата, дето си показваше циците, и после баща й стана началник на някакво министерство, не са протести, поне не срещу мафията.
Тоя народ победител няма да излезе никога, защото е деградирал повече и от изедниците, които го обяздват.



Тема Re: Питане за моретонови [re: prekrasenden]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано25.07.15 19:28



И що ти е да се възмущаваш на народа, а не си гледаш живота?
и какъв е идеалният изход от ситуацията?



Тема Re:нови [re: osvoboden pich]  
Автор Baldrian ()
Публикувано25.07.15 19:36



Не съм ходила отдавна- едно 10ина години натам. Иначе и аз повече съм ходила на юг. Моето любимо местенце беше Несебър- единственият ни по- голям остров...Харесваше ми вечер, сутрин, винаги...На това малко местенце има над 50 храма, които в момента от сергии не се виждат. Харесваха ми кръчмичките, кафетата, дюните. Абе обичах си Несебър.
Сега е слят с Равда и Слънчев бряг- огромна бетонна джунгла...По пътя към Равда не можеш да видиш морето от хотели на 10 етажа...
Е, колкото и да ми е хубав хотела няма да отида. Дори и пречиствателна станция нямат...За цените е ясно, че са безумни.
Гадове, развалиха ми хубавото градче





Тема Re:нови [re: Baldrian]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано25.07.15 19:50



И моето, но какво да правиш, като няма качествена работна ръка и свестен кмет, който да държи на добрата визия.



Тема Re: Питане за моретонови [re: osvoboden pich]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано25.07.15 19:54



Прав си.



Тема Re: Питане за моретонови [re: prekrasenden]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано25.07.15 19:58



Вложил съм твърде много енергия в излишни размисли за народа и това ме докара, до това да стана индивидуалист и да си гледам живота и хубавините в него. Просто аз по-добро нещо сигурно не съм измислял през целия си живот.



Тема Re:нови [re: Baldrian]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.07.15 21:48



Да и аз станах свидетел на сиртаки, за което мога да разказвам много неща. Също имам една много добра приятелка гъркиня. Има хубави неща естествено, има и такива, които са чужди на нашата култура.
Но помня и как ме псуваха на пазара, когато чуха, че говоря български. Помня, как ни изхвърлиха саковете от хотела преди да е станало време за напускане, помня как ни излъгаха в ресторанта, колко нагло се държаха и платихме безумна сметка само за да не се разправяме. За мен това не е добро обслужване и точно затова се зарекох да не стъпя там. Разбира се, навсякъде могат да се намерят и добри неща. Но аз повече няма да допусна такова отношение към себе си.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано25.07.15 22:41



За грък не знам, но ако бях италианец, при българска, румънска или мароканска реч, щях направо да вадя пушката. Тая държава каква беше, каква стана, мен ми е мъчно, а жабарите сигурно се пукат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.