Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 26.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Питане за моретонови [re: Luchezara]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.08.15 22:51



Аз пък харесвам Гърция и с кеф бих пребивавала повече време там. Обмислям да да си закупя имот в гръцко. Сега не са много скъпи.





Тема И ниенови [re: Luchezara]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано03.08.15 22:59



Потребителят е лишен от право на участие в клуба. До края на август.
При нахалство мярката става постоянна.

Редактирано от bzzn на 04.08.15 02:47.



Тема Re: Чети ти,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.08.15 23:05



Гръцките гироси не ги харесвам. Арабите правят по-вкусни дюнери в София. В гръцко с много дебела питка ги правят и соса не го догаждат. Няколко пъти съм си купувала и всеки път ходя след това да си искам виличка, за да си изям месото, хляба им го оставям.



Тема Аманови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано03.08.15 23:17



Потребителят е лишен от право на участие в клуба. До края на август.
При нахалство мярката става постоянна.

Редактирано от bzzn на 04.08.15 02:48.



Тема Re: Питане за моретонови [re: Lucky Eva]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано04.08.15 07:37



Аз не бих могла. Дори само като сетя, се изнервям и ми става зле.
Точно затова с благодарност открих (за себе си) Кипър. Пак говорят на гръцки, но (може би защото са бивша английска колония) са много по-спокойни, културни, точни. Няма никакви проблеми.

Но щом ти можеш да търпиш гърците, са радвам за теб. Гърция е наблизо и е практично човек да има имот на място, което е близо, по-топло, бяла държава, членка на ЕС ... За съжаление, аз ще трябва да търся друга такава държава.


Редактирано от Luchezara на 04.08.15 07:41.



Тема Вдигам тематанови [re: soFka]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.08.15 20:55



само, за да изразя нескритото си задоволство от последните събития в Лозенец. Много добре!


Направо си помислих, че някой на подходящо място и в подходящо време - е изчел тази тема!

Инак, по темата - споделям, че не преживяхме летен вирус тази година на БГ морето, храната беше вкусна и много, толкова добро сирене скоро не бях кусвала, а аз съм маниак на тази тема, стаите чисти, редовна смяна на хавлии и чаршафи, любезен/ненатрапчив персонал, съвсем прилична анимация, поддържан плаж. За съответните звезди и пари, разбира се. Има надежда значи. Ама не на квартира в Приморско.
Няма да казвам къде, но беше наистина приятно.



Тема Re: Вдигам тематанови [re: impulce]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано22.08.15 21:42



Брау! А и за Лозенец се изкефих като чух.





Тема Re: Вдигам тематанови [re: lvony333]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано25.08.15 13:55



Появиха се две нови хипотези за замърсяването по плажовете на българското черноморие.



Първо, традиционно и доста новаторско мнение даде Волен Сидеров, според който


После от НЕ!НОВИНИТЕ го контрираха, с тяхно проучване, според което




Тема Re: Вдигам тематанови [re: impulce]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано25.08.15 23:52



И що няма да кажеш?



Кажи да знаем и ние къде да отидем!



Тема Re: Вдигам тематанови [re: Monica123]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано26.08.15 00:27



Може там да е била, затова.


Щото според кметството на Лозенец, плажа бил толкова чист и хубав, че туристите се насрали от кеф и затова така станало.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.