Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Не разбирамнови [re: impulce]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.07.15 23:29



Не става въпрос за приятелства, а за нормални колегиални отношения. Важното е да няма подмолни интриги и нагнетяване на обстановката от тях. Но, в повечето колективи има такива, особено ако са по-големи фирмите, с повече хора.



Тема Re: Компетентен или устроен на длъжност?нови [re: bzzn]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано21.07.15 23:30



то смешното в подобрения вариант на въпрос е, че не пише, дали заплатата е по-добра, пише просто добра заплата. така че и тва не е сигурно.

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: Да.нови [re: alisalisa]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано21.07.15 23:30



Компетентността никой не може да ти я вземе. Ако колебанието е заради изоставянето на нещо, няма смисъл. Аз нощем продължавам да правя това, в което бях по-по-най-компетентна, докато съм вече компетентна в още две. Работата не е затвор, та да бъде каквото и да било така окончателно.



Тема Re: Компетентен или устроен на длъжност?нови [re: yetti]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано21.07.15 23:32



А и сигурността на позицията не може да се гарантира. Някои хора като чуят "държавна работа" и ахкат, че било супер и как някой се бил уредил... все едно бетон и ще е вечно. А не се знае.



Тема Re: Компетентен или устроен на длъжност?нови [re: bzzn]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.07.15 23:36



Никога не съм работила на държавна работа, но съм чувала, че разни проверяващи бая парици изкарват покрай такава работа, та затова сигурно ахкат, защото предчувстват сладостта от корупцията.





Тема Re: Sledнови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано21.07.15 23:39



Направих жест да ти оставям тук-там постинги, които са по темите, понеже спря да ми се дървиш лично. Не ме дразни излишно, повод да се занимаваш с мен не съм ти давала изобщо и ти много добре го знаеш!



Тема Dreme miнови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.07.15 23:41



za jestovete ti, sled kato si pozvoliavash da me triesh - ste te podritvam kato parcalesa dokato se nauchish na uvajenie





Тема Re: Dreme miнови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано21.07.15 23:43



Аз нямам причина да уважавам човек, който нахлува с грубости в клуба, за който се грижа, и за капак се държи гадно с мен без да съм му направила нищо. Сегашния повод си го изпроси сам, поне да има от какво да се оплакваш. По-тъпо поведение просто няма.



Тема a azнови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.07.15 23:45



ne moga da si pozvolia luksa da uvajavam prostakesa, koiato razchita na efimerna sila. Predupredih te niakolko pyti dokyde ste propadnesh s tozi metod, eto ti i rezultata.
Opredeleno povedenieto ti e typo ta drynka, prodyljavai vse taka - ste te unijavam do dupka :)



Тема Re: Компетентен или устроен на длъжност?нови [re: alisalisa]  
Автор soFka (член)
Публикувано21.07.15 23:48



Наблюденията ми за у нас са, че устройването на длъжност се предпочита.
Имаше една клетва навремето: Да ти умрат връзките!
Ама... те не умират, а ти намират длъжност.


И работа се учи.
Когато си намърдан, всички са любезни с теб и те учат,
а ако си млад специалист по разпределение, се ровиш сам из бумагите и всеки ти вика : Не знам, оправяй се!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.