Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Хора, събудете се!нови  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано20.07.15 19:54



Не знам колко са народите и държавите по света но.... не са малко.
И всеки народ или държава има някакъв принос в световния прогрес/еволюция на човечеството.

Какъв е приносът на Б-я?

Няма да се спирам на това по колко показатели сме на последно място в Европа и света!

Но искам като БЪЛГАРИН обиколил поне 3 пъти света и обитаващ най-богатата страна в Европа - Норвегия от 36 год. и по настоящем в Сф. за лятна почивка да споделя нещо, което ми дойде на ум след 2 поморийски ракии с български салати и таратор и слушайки ТВ "Тянков".

1.Столицата Сф. е на 8,000 год !!! 6,000 преди Христос! Казвала се е Сердика. Тя е НАЙ-ДРЕВНАТА СТОЛИЦА в цяла Европа!!!
2.Ако има нещо с което да се гордеем пред света - това е:
а.Нашият ФОЛКЛОР!
И с неповторимите неравноделни тактове
И с танците ни
И с песните ни.
В ЦЕЛИЯТ СВЯТ НЯМАМЕ КОНКУРЕНТИ В ТАЗИ ОБЛАСТ !!!
б/Богатството на нашите минерални извори!
в/Лечебните билки всепризнати в Европа като най-лечебни.


Като изключим политиката и корупцията и мафиотщината, които царуват ВРЕМЕННО тук - всеки от нас има предостатъчно основания да се гордее и да бъде родолюбец!

Стига чалга, простотия и родоотстъпничество/русофилство!




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Редактирано от adekvaten на 20.07.15 20:40.



Тема Re: Хора, събудете се!нови [re: adekvaten]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.07.15 20:29



Ами не са и много - около 200.
Е кво е дала примерно държавата Мианмар на света?
Не съм съгласен България по каквито и да е показатели да е на последно място в света - просто няма такова нещо. Норвегия е демократична страна отскоро. По-отдавна е кастрирала циганите си и се е отнасяла несправедливо към тях, както и Швеция. Ние сме доста по-демократични от тях - въпреки, че това се отразява изключително зле на държавата ни. Българите са като всички други - нито по-добри, нито по-лоши - хора като хора - навсякъде има и лекета има и свестни хора.





Тема Re: Хора, събудете се!нови [re: adekvaten]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано20.07.15 20:34



Първо трябва да дойдеш тук да бъркаш бетон. Коментарите и родолюбието са лесна работа. Остави ги за после!



Тема Re: Хора, събудете се!нови [re: prekrasenden]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ )
Публикувано20.07.15 20:37



Хахаха, евала! Аз сьм бьркал бетон няколко пьти и знам за какво става на вьпрос.



Тема Re: Хора, събудете се!нови [re: FlLerO99]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано20.07.15 20:42



Един мъж ако не е бъркал бетон, или не е копал основи, поне няколко пъти, няма как да има правилна представа за тоя живот.



Тема Re: Хора, събудете се!нови [re: prekrasenden]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ )
Публикувано20.07.15 20:43



Абсолютно сьм сьгласен!



Тема Re: Хора, събудете се! [re: FlLerO99]  
Автор lsrael Thronstein (Dr)
Публикувано20.07.15 20:49



А стоманени тръби с 50 см диаметър мъкнал ли си ? Аз съм.



Тема Re: Хора, събудете се!нови [re: lsrael Thronstein]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ )
Публикувано20.07.15 20:53



В казармата ли си ги мькнал?



Тема Re: Хора, събудете се!нови [re: lsrael Thronstein]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.07.15 20:57



Никви тръби не съм носил и бетон не съм бъркал. Имам неприязън към всякакви физически усилия, като се изключи ходенето ми по планините



Аз съм кльощав и кекав компютърист - другото е напразно усилие. Предпочитам да си пия бирата или друго питие на тиферич - без много усилия

През януари се очертава да ходя до първи базов лагер на Анапурна на 4000 и нещо си надморска височина - ама още не е сигурно. Ако стане - ще летя с парапланер и ще се спускам по бързеите с лодки... преходи по планините и изобщо кеф

Надявам се и да снимам Еверест в полет.



Тема Re: Хора, събудете се!нови [re: FlLerO99]  
Автор lsrael Thronstein (Dr)
Публикувано20.07.15 20:59



Не. Беше през 94-та, година в която много трудно се намираше работа, точно преди да вляза за 1 година в казармата. Бех на 23, токущо завършил МЕИто, безработен, безпаричие, баща ми не живееше с нас, майка ми точно се беше пенсионирала и непрекъснато плачеше в къщи. Имах приятелка и ми трябваха пари, един приятел ме уреди на бетонния възел на близо.

ПС: Между другото по това време и аз тренирах боди билдинг, и аз явно съм дишал неправилно защото докторите ми казват че имам уголемено сърце , което за радост е напълно здраво взе още.

Редактирано от lsrael Thronstein на 20.07.15 21:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.