Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Изводинови  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано09.07.15 18:53



Неотдавна от ГЗС изхвърлиха Саксън, защото според повечето потребители била непоносима. Сега Файла подгонва Саксън, защото според него тя била лъжкиня. Извода, какъв е, че тя е непоносима лъжкиня. Но не само Саксън е непоносима според мен, например Джоли веднъж беше споделила, че имало юзъри, които са й правили забележка за лошо отношение и поради което те били отдръпнати от нея, като тя тогава и сама си беше признала, че в посочените случаи не е успяла да се въздържи. Също така вероятно не само Саксън лъже, аз например се съмнявам, че Файла никога не е лъгал. Та той сам споделя, че ако някой тръгнел да го съди, той така бил се подготвил, че в такъв случай само щели да му бъдат изядени лайната. И още, че нищо чудно самите съдии да били подкупени вече с което съдебния процес щял да бъде решен още от самото начало. Така или иначе аз смятам, че няма нужда от каквито и да било примери в подкрепа на обстоятелството, че хората се изявяват, като непоносими лъжци и то не само тук. Та за това аз Ви подканвам най-добронамерено да си правите сметката, какви пишете и ръсите. Защото, както е известно това е източник на енергия, време и ресурси и така при трансформирането им един ден не дай си боже може да бъдете яко манипулирани.

Аз веднъж вече бях написал бележка, че се махам от клуб Приятели поради лошата хигиена на мислене там. Сега съм на път да зарежа и този клуб, но не като го декларирам, както преди, а като разпространявам, където мога информация, че на въпросното място има само и единствено кретени, които и най-вероятно трябва да бъдат манипулирани и съответно добре запомнени, за да може да бъдат изолирани от нормалното общество. Цялата Ви селяния е в архива и може да се прочете от всеки заинтересован и то само на пръв поглед, за да може той да си извади заключение за потребителите. Вие не смятате ли така? Или може би считате, че можете да прехвърлите отговорността за писанията си на администраторите или модераторите???

На мен това са ми изводите. Вие имате ли някакви за мен да речем, за света или за клубното общество, като цяло?



Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано09.07.15 19:01



клубното общество е малка извадка на реалното общество. И там има и нечистоплътни хора, лъжци, измамници и т.н. Ти сам си решаваш къде и как да се впишеш. Разликата с реалното общуване е, че тук нещата може да се зацапат. В реала манипулациите са още по-жестоки





Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор lsrael Thronstein (Dr)
Публикувано09.07.15 19:08



Извода, какъв е, че тя е непоносима лъжкиня

Не е това извода. Извода е че или Саксън не е нито непоносима нито лъжкиня или е непоносима но честа или е поносима лъжкиня или е непоносима лъжкиня.



Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.07.15 19:11



Аз имам какво да кажа по въпроса. Като цяло за Земята искам да взема отношение.

Та това - Земята, е едно много добро място за жиеене въпреки всичко /да не го изброявам/. Бе по-добро място поне за сега не е открито.
Това е. Това исках да каж, надявам се да съм ти бил полезен.

Аааа и по друго: Аз например се съмнявам, че Файла никога не е лъгал - Не, Файла не лъже никога, да знаеш. Сериозно ти казвам, без майтап, според мен. Но си фантазира повече понякога и това го приема за действителност, затова може така да ти се струва.



Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано09.07.15 19:53



Сега съм на път да зарежа и този клуб, но не като го декларирам, както преди, а като разпространявам, където мога информация, че на въпросното място има само и единствено кретени, които и най-вероятно трябва да бъдат манипулирани и съответно добре запомнени, за да може да бъдат изолирани от нормалното общество.





Тема Re: Изводи [re: filmfest]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.07.15 19:59



Хм, аз гледах на Споделено като на комедия, а ти ми показа филм на ужасите.

Непоправима оптимистка съм!

Бягааааа....м!!!



Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.07.15 20:30



За мен е непонятно, как Саксън може да пречи и да е проблем за някого в клубовете. При цялата свинщина, която се излива, да ви пречи най-възпитания и позитивен потребител?!




Тема Re: Изводи [re: Luchezara]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.07.15 20:40



На мене Сакси не ми пречи. Всъщност, никой не ми пречи. Ако не желая да контактувам с някого просто го избягвам. Саксун винаги ми се е струвала позитивна личност, нищо лошо не мога да кажа за нея. Не сме общували дълго, но това са ми впечатленията от нея.





Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ )
Публикувано09.07.15 21:24



Досега за нищо не сьм ви изльгал, а в сьщото време Саксьн льже и то срещу очевидни доказателства които аз пускам и то при условие че сама си ги е писала.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.07.15 22:14



И защо трябва да дава информация за себе си? Дори в правилника пише точно обратното.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.