Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 24.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор finntroll73 (Pathfinder)
Публикувано10.07.15 23:34



Прекалено много си губиш времето..

Every journey starts with a litlle steps.



Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.07.15 00:20



Не, не смятам, че ме сваляш.


Поначало аз виждам човека зад всеки ник. И както в реалния свят опитвам да бъда заобиколена от добронамерени хора, така е и тук. Има ги и отварям постингите им със спокойна душа, защото знам, че ще прочета мнение, съгласно или опониращо на моето, но дотам. Без лични нападки. Без такива, защото не можеш да обвиняваш някого, че харесва синия цвят, а ти - зеления, че не прави секс без чувства, а ти - да, че подкрепя дадена политическа партия, а ти нея - не.

По отношение на агресията си прав. Но освен безумие да се проявява, аз виждам негативни качества, поради която тя излиза наяве в различни форми. Един умен, възпитан човек не би си позволил да я проявява спрямо друг, просто защото той изразява своите позиции и се забавлява във форума като лоялен потребител и нищо повече.

Тук изключвам някои медицински аспекти за изявата й, на които няма да се спирам, разбира се. Те са в много рядък брой от случаите и поне за мен са разбираеми напълно и човекът няма вина за тях.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Изводинови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.07.15 00:59



Това е по-обяснимо поне. Реално възникналата вражда да се прехвърли и тук. Не казвам, че редно. Но поне има основа за конфликта.

Какво да кажем за случаите, при които непознати хора се увличат в раздори и много неприятни ситуации?
Аз познавам само един човек от форума и сме в прекрасни отношения с него. А ще рече някой случаен наблюдател, че познавам поне половината клубари и сме се дърляли яко, и като не ни е стигнало, сме продължили тук.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано11.07.15 01:31



Аз коментирам, защото малко или много са ни занимали тук с това кой пръднал и кой се оригнал. Една година по-късно те още говорят за някаква лицемерна среща. Сякаш е било световното по простотия. И кво? Според някои от тях, тези които не сме се появявали на такива срещи, сме нисши, клонинги и въобще много зле? Защото и такива хипотези се тиражираха.

Mayhap. Or it is only that I need not flaunt my power in such an infantile test of will?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 11.07.15 01:32.



Тема Re: Няма да го направянови [re: alisalisa]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано11.07.15 04:28



Значи теб те интересува това, дали си кретен или не? Аз пък ти казвам, че това не е толкова важно, колкото опасността по един или друг начин да си жертва на манипулация. Като дори някой да те набеждава за това, че си кретен ти, като си нормална всъщност теб това, какво те ебе? Аз съм дал ти мотивите на моето обръщение по твое настояване, но дори и без тях ти, като случаен юзър наистина според мен можеш да станеш жертва на манипулация. И аз виждам, че теб това наистина не те вълнува. Съответно взимам си бележка, че може и да има хора, които повече се интересуват от това да не би да попадат под ударите на някакво определение, колкото обратното по един или друг начин да се окаже, че са били жертва на манипулация.



Тема Re: Изводинови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано11.07.15 04:54



Аз лично доколкото успях да разбера от едни или други писания във форума например Файла и Саксън наскоро са имали среща или срещи на живо. По какъв начин е станало това и защо са се срещали това не знам и всъщност очевидно си е лично тяхна работа. Но, както виждаш те създадоха теми в които се спори за изясняването на някаква истина. Така че от срещи до срещи според мен винаги има огромна разлика. Като да речем това, че човек въобще трябва да се престраши, че ще отиде на среща възникнала по линия на клубното пространство. И ако теб например от лепването на такъв имидж нямаш свян тогава ще е могло да отидеш на много срещи. Но това ти казвам хората така или иначе, когато организират и отиват на среща винаги прекрачват някакъв праг. Това въобще си го имай на в предвид пък после тези, които са били по срещи нека гледат на другите участници от клуба, че не са богопомазани, тъй като не са присъствали. Като за мен лично въпроса с клубните срещи не са така прости. Защото, както изглежда винаги съществува нюанс и на интрига от даден повод за организирането на подобни срещи това според моите наблюдения.



Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор lsrael Thronstein (Dr)
Публикувано11.07.15 06:23



Клуба на програмистите в момента се доминира от много тъпи парчета, аз се опитах да осъществя културен контакт с тях но реших че си хабя времето. Разведените са хора с опит , може да са по-мъдри от ограничените програмисти.



Тема Re: Няма да го направянови [re: filmfest]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано11.07.15 07:53



Значи теб те интересува това, дали си кретен или не?
А ти кретен ли си, идиот ли си или просто мисленето не ти се удава?



Интерсува ме на какви основания се позоваваш, назовавайки една конкретно указана група от хора "кретени". Все тая дали ще ги определиш като "кретени", "миши опашки" или "компютърни вируси". По-съществени са намеренията ти за определени действия срещу тях. Доколкото съм включена в групата в качеството си на пишещ в този клуб, твоите намерения ме засягат лично. Не е в мой интерес някой да предприема активни действия за изключването ми от което и да било общество.

Преформулирам въпроса си като за идиоти:
По каква причина възнамеряваш да предприемеш активни действия, накърняващи моя интерес?



Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано11.07.15 07:54



Аз лично доколкото успях да разбера от едни или други писания във форума например Файла и Саксън наскоро са имали среща или срещи на живо.

Кибичеща виртуална клюкарка?



Тема Re: Изводинови [re: filmfest]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ )
Публикувано11.07.15 07:56



Никога не е имало среща между мен и Саксьн. И предвид на льжите й няма и да има такава среща никога. Аз сьм човек който си знае цената и не излиза с боклуци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.