Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Baldrian]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано02.07.15 22:16



Оцених го!

От категорията Trash /вреден боклук/ е. Не го препоръчвам да се чете. Опасност от увреждане мозъка и психиката.
- Ако погрешка прочетете тази статия или статия с от подобна ментална помия, задължително възстановяване - поне един цял час медитация, спорт или риболов.


"Най-големият враг за знанието не е невежеството, а илюзията за знание." С. Хокинг



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Baldrian]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано02.07.15 22:19



Помни, че за мозъка, това да се четат и да се варва на идиотии е каквото е за корема, ако се храниш с помии и развалена храна.





Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.07.15 22:32



Честно казано, в реала не се сещам да имам врагове. Имам само познати и приятели. Ако някой човек ми е неприятен или скучен - отбягвам го и хич не се срещам повече с него, за да си нямаме взаимни неприятности и да изпитваме взаимна непоносимост. Може би подобни срещи съм имала повече в миналото, напоследък не съм срещала хора, които да са ми носили неприятни спомени и усещания.



Редактирано от Lucky Eva на 02.07.15 22:36.



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: lvony333]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.07.15 22:33



Ивони ти си най- добрият оценител...От години знам, че ти влизаш в дискусии и оценяваш...-Това става, това не става! Този е добър, този е лош.
Аз не съм престанала да чакам твой анализ, вкл. и в Астрология, ама подкрепен с прогнози, факти, обосновка...

А най- добрите книги през живота си съм прочела благодарение на литературните критици, които дълго са ме убеждавали, че не струват. Уви те самите нищо не са написали



Продължавай да ме убеждаваш колко добър е Боко- тиквата...Аз от тогава за всичко ти вярвам

Но пиши...Аз ще чета



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.07.15 22:36



О, човек се учи



Сатурн ми е в 7ми, Луната в 12...Питай ме...

Слава Богу точно в момента и аз нямам кой знае какви конфликтни ситуации от по- съществено значение...



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: alisalisa]  
Автор azshoko ()
Публикувано02.07.15 22:36



Загубих интерес...сори!...

....
То бива елементарност, бива..амаа си има и граници де....
Хора, които намесват деца, в каквито и да е спорове са ми ясни...и моментално губя интерес....
Хайде..оставям ви да се борите с враговете си......и да се чувствате ПОБЕДИТЕЛИ!


пп разбира се, че детето не ми принадлежи...аз съм го дарила с живот и любов, но то си има свой път, свои мечти и свои избори.



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: azshoko]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано02.07.15 22:41



пп разбира се, че детето не ми принадлежи...аз съм го дарила с живот и любов, но то си има свой път, свои мечти и свои избори.

тогава защо се засягаш дори от намек, че някой може да му причини нещо лошо?
този някой ще го припознаеш ли за враг или пак ще ти е безразличен?



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.07.15 22:42



Права си, човек се учи, но като цяло в реала май рядко стигам до особени конфликти. Дори да не ми харесва нещо у някого, някак съумявам да го избалансирам. Все пак имам марс във везни в тригон със слънцето ми и умея да уравновесявам нещата подсъзнателно.

А ти как се усещаш с твоите аспекти, ако искаш, разкажи.





Тема Re: Приятелите и враговете. [re: alisalisa]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.07.15 22:52



в интерес на истината е нормално, човек да не иска децата му да се дискутират по какъвто и да е начин...

вероятно при друг пример, би имало по- диалогична реакция.



Тема Re: Приятелите и враговете. [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.07.15 22:59



Ами нося си ги...Пообработени...
Нали знаеш, тестето карти е това. Можеш само да отиграваш наличното






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.