Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: alisalisa]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.07.15 17:46



Не разбра ли, че Шоко се подиграва на всички.



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: alisalisa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано02.07.15 17:50



Твоите 5 лева и моите 5 лева

...... имаш ги, приятелко



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: blood2]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано02.07.15 17:52



разбрах, че на тебе всички ти се подиграват



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: alisalisa]  
Автор azshoko ()
Публикувано02.07.15 18:01



Ми...не съм съгласна.
Ти ми говориш за несигурностите в живота, да има ги и трябва да се приемат. Във всеки един момент може да се случи всичко, но ти се опитваш да ми вкараш страх, а със страх не се живее, той те обрича на живуркане.
И не ме слагай в граници, аз съм си АЗ...Буда ..Вуда..и всякакви там не ме интересуват, книжките могат да ми дадат насока на погледа, но не и да ми определят поведението. То е на база преживяно и осмислено. : ) така че идея нямаш защо така мисля и разсъждавам и защо имам този поглед на нещата.
Дори и семейството ми не е мое...всеки си е отделен човек, който има своя Вселена, но сме избрали да сме заедно и да се подкрепяме и обичаме...браненето е друго.
Вкарваш се в клишета Балдарянка...от рода "бий да те уважават" или разни войни битки и т.н
И знаеш ли с какво най се гордея...че дори и майчината фиксация успях да преборя...сега с дъщеря ми сме приятелки, тя споделя абсолютно всичко с мен, търси диалог непрекъснато, говорим, разсъждаваме, просто освен родител тя ме приема и за най-добър приятел. Наистина се гордея с това, защото е тинейджър на 16...доста трудна възраст.
То си е мое и ми принадлежи. Дали ще ти подам ръка или ще ти перна шамар - намерението, решението и действието са мои и ми принадлежат.
Ама нали се сещаш че аз мога да не поема ръката ти...и да игнорирам шамара ти...;)...и да то си остава твое /поведението/...и на теб ще тежи...: ))) Но не вярвам биенето на шамар да ти носи удовлетворение...смятам че си малко над тези неща...желанието да причиняваш болка...но мога и да греша де...: ))
А между другото в теб съм го видяла това...че ти набележиш ли си цел си безкомпромисна...доста силна фиксация имаш....ноо това си е твоя избор! Различни сме.
Не ми се обяснява повече. Не виждам смисъл в това. Всеки върви по пътя си. : )

пп...ааа и друго...ако ти ме приемаш за враг, проблема си е твой...теб ще те измъчват негативните усещания на омраза, планове как да отмъстиш, как да ме нараниш....а времето си минава...нужно ли е да го пилееш за това? ;) ...аз през това време ще се забавлявам... : )))



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: azshoko]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано02.07.15 18:28



ти се опитваш да ми вкараш страх

Ъ?????


приписваш ми намерения?
насипвам тук разни хипотетични примери по повод "враговете". даже и в най-смелите фантазии по нищо не приличат на внушения и заплахи.

хубу. към днешна дата нямаш врагове, аз нямам врагове също. следователно, си теоретизираме дали изобщо можем да идентифицираме някой като враг, ако се появи в живота ни утре.

Ама нали се сещаш че аз мога да не поема ръката ти...и да игнорирам шамара ти...;)...и да то си остава твое /поведението/...и на теб ще тежи...: )))

ама нали се сещаш, че ако ходжата ми е обещал рая, за да ти резна зелката, нищо няма да ми тежи на мен. а ти, ако щеш приемай да си ходиш с една глава по-ниска. номерът с враговете е не, че ги калесваш за такива с бъклица и дрян, а че те ти се натрисат, без да те питат удобно ли ти е. ако не ги идентифицираш навреме, си оставаш без глава. щом не ти дреме, няма лошо.


...ааа и друго...ако ти ме приемаш за враг, проблема си е твой...теб ще те измъчват негативните усещания на омраза, планове как да отмъстиш, как да ме нараниш....а времето си минава...нужно ли е да го пилееш за това? ;) ...аз през това време ще се забавлявам... : )))

няма, бре. аз ще се кефя, че ми пазят място в рая, пък ти ще си с кръцната зелка и малко поумряла




Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: alisalisa]  
Автор azshoko ()
Публикувано02.07.15 18:38



Хахахааааааа...искрено моля за извинение....споменала съм Балдарянката, а то съм отговаряла на теб....: )))) Егати и разсейката съм...амааа никовете са ви червени ииии...даже и не погледнах...отговарям на написаното...
Бладраянка...извинявай...: )
Уф....абе за какви глави говориш бе? Какви са тези врагове, които имат желание да режат глави....ти съзнаваш ли, че за да стигнеш до това...бая вражески действия трябва да е имало и от двете страни...


Амиииии то все ще се мре..дали ще е от кръцната зелка...или от паднала саксия...или от болест...миии дошло си ми е времето...: )))
Разсмях се....може ли да съм такъв заплес...: ))))))
Бай от мен и хубава вечер...: ))



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: alisalisa]  
Автор roshava (минаващ)
Публикувано02.07.15 19:03



Няма да те разбере ... като си завреш главата в пясъка и всичко което не ти харесва изчезва.



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: roshava]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано02.07.15 19:11



С глава в пясъка:





Тема Re: Приятелите и враговете. [re: Chromanin]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.07.15 19:15



Ако това, което пишеш е твоето лично преживяване, то ти си пораснал...по хубав начин


Теоретично е ясно на почти всеки, че това, което за пеперудата е перспектива, за гъсеницата е краят на света...
И все пак извън този глобален поглед, има един тук и сега. Той включва дори и отрязъци като време и пространство...И в този малкият има "врагове", справедливост, добро и лошо...които могат да се обърнат като резултат и следствие, но...Но

Готино мнение.

Редактирано от Baldrian на 02.07.15 19:32.



Тема Re: Приятелите и враговете. [re: azshoko]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.07.15 19:16



Тоест изправяйки се против "злото", ние го правим по-силно...Трябва ли да му даваме път?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.