Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.07.15 23:01



Аз вече записах щерката в новото училище и се поуспокоих. Може през другата седмица да седнем някъде на бира. Гледам Лола от другия клуб ще идва и ако искаш можем да се уговорим и с нея и да го съчетаем.





Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.07.15 23:03



Другата от вторник до неделя ме няма, но по- другата с удоволствие





Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.07.15 23:04



Аха, а в понеделник?



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.07.15 23:04



става





Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.07.15 23:06



Ще й пиша тогава, да видим какво ще се разберем.





Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.07.15 23:22



Винаги съм се учудвал, защо си уговаряте срещи в теми, а не на лични.



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: Baldrian]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано03.07.15 05:49



в интерес на истината е нормално, човек да не иска децата му да се дискутират по какъвто и да е начин...

вероятно при друг пример, би имало по- диалогична реакция.


Нечии хипотетични чужди деца, например, и хипотетичната реакция на техните родители в хипотетичната ситуация "някой вреди на децата им"? В уточнение към темата "кого би припознал/а за личен враг?

В интерес на истината, не е нормално. Особено, когато личността на детето не е обект на дискусия, обектът е реакцията на родителя спрямо реална заплаха за детето му. Аз мече получих отговор на въпроса за враговете, поставяйки условието "ако някой вреди на семейството ти и децата ти". Общи приказки за мир, любов и нямаме нищо свое. Сега се разиграват драми с преувеличаване - умишлено, за измъкване от темата. Нормалната реакция би била "да, ако някой пожелае да навреди на детето ми, вероятно няма да ми е безразличен, вероятно ще го усетя като враг" или "не съм се замисляла за това". Другото са пози на засегната жертва - ах, тези льоши събеседници, как не ги е срам да споменават детето ми! Въпросът е защо се прибягва до такава поза.

Зададеното упражнение е безобидно - дали, ако някой застраши или навреди на децата ВИ, ще ви бъде безразличен?

Моят отговор е не, без да драматизирам излишно срещу питащия. Твоят какъв е?



Тема Re: Приятелите и враговете.нови [re: blood2]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано03.07.15 06:19



Винаги съм се учудвал, защо си уговаряте срещи в теми, а не на лични.


чат да става.





Тема Re: Приятелите и враговете. [re: alisalisa]  
Автор azshoko ()
Публикувано03.07.15 08:14



....даже не знам и как да ти отговоря....повярвай...защото не мога да разбера какво не можа да преглътнеш, та имаш такива напъни, да ми сътвориш врагове....: )))
Семейството и детето са моя лична Свещена територия и няма да го коментирам с теб! Най-малко пък какво бих направила за тях, те си знаят! Не смяташ ли, че това е достатъчно?...

Сега може ли вече да кротнеш?



Тема Re: Приятелите и враговете. [re: alisalisa]  
Автор azshoko ()
Публикувано03.07.15 08:21



...ах тези лоши събеседнициииии!!!!!!...: ))))
О, дааа...знам, че това е проблема, че не говоря и реагирам "нормално"!!! А кой твори нормите, а?...: )))) Такива като теб и Рекоструктора?...: )))))
Абе..всички вие където четете Буда...Ошо-Мошо и всичките там духовни "учители", не можахте ли поне елементарното да схванете от тях? : ))))) Язък ви за четенето...: )))
Лискееее...Лиске!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.