Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Властта, Санчо, не е свобода...  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано10.06.15 17:55



Реших да последвам съвета, който някои от вас ми дадоха преди доста време. Вече съм готов да споделя с вас резултата. Тъй като е доста обемист за постинг, свалете си го

, а в темата ще коментираме. Вие питате, аз отговарям. Файлът ще бъде достъпен докато реша да го сваля, ограничение по време няма.

Предварително моля онези, които ще решат, че това са глупости, да го запазят в тайна. Благодаря!

Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.

Тема Абе [re: Chromanin]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано10.06.15 17:59



ти да не си таксиджия?



Тема Re: Властта, Санчо, не е свобода... [re: Chromanin]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.06.15 18:03



Толкова ли не може да дадеш такъв линк например.





Тема Не, [re: Buduhcko npace]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано10.06.15 18:04



тракторист съм. Това удовлетворява ли те?

Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.


Тема Ставаш [re: Chromanin]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано10.06.15 18:08



направо за президент, премиерския пост е за таксиджиите





Тема Re: Властта, Санчо, не е свобода... [re: blood2]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.06.15 18:12



тъй като няма да го сваля този файл- линка за него ли се отнася?

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Властта, Санчо, не е свобода... [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.06.15 18:19



Да свалих файла и го качих в интернет.



Тема Re: Властта, Санчо, не е свобода... [re: Chromanin]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.06.15 18:23



Прекалено съм нищожен за да мисля за световните проблеми. Не получих хубави гени по рождение. Света не е наш, а техен. На тези със власт. Защото получиха по-хубави гени по рождение и са по-готини.



Тема Re: Властта, Санчо, не е свобода... [re: Chromanin]  
Автор Cold WaterМодератор (Безсънна)
Публикувано10.06.15 18:35



Искам да те зарадвам и да кажа нещо полезно, обаче така ми се спи, че ако стигна до втора страница, ще е постижение. Обещавам да му обърна внимание в някой по-съзнателен момент.





Тема Re: Властта, Санчо, не е свобода... [re: Chromanin]  
Автор Flying Bug (ентусиаст)
Публикувано10.06.15 18:41



Зачетох книжката - грабна ми вниманието и ще я прочета. Доста интересно ми се вижда до този момент.
По отношение на доктори и фармация - вече отивам на лекар само с линейка и пия хапове само, когато наистина е нещо наистина сериозно и не мога да се справя до седмица с дадената болест - обикновено грип - 1 път на 2-3 години. Преди известно време ми предписаха по причини, които няма да коментирам тук дехидрокортизон... започнах да го пия и започна едно издуване, подпухване - не е за разправяне... спрях го на моя отговорност и оттогава никакви лекари. А пък "докторката" искаше да ми вдигне дозата!?! Направо да не повярваш - направо си тръгнах и повече не стъпих там. Когато ми дойде момента ще си отида законно и няма да има други виновни - освен мен. Решено е и няма да има компромиси. Затова само, когато е животозастрашаващо опирам до лекари и то с повишено внимание - доколкото може да го има.

Искам отговорността за моето здраве да си я нося аз а не някой друг. Не съм бройлер.


Просто съм стигнал до тук с книгата и затова коментирам това.




Докато човек си задава въпроси, никога няма да стигне до отговорите

Ошо



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.