Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Раздялата...  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.06.15 12:14



...след 4 години. По мое желание, но кълбото нерви си стои в стомаха...постоянно ми се реве, но работя нон-стоп за да не мисля за глупости.



Каква е формулата за възстановяване?



Тема Re: Раздялата... [re: Francuzoikata]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано06.06.15 12:19



Нов мъж, по формулата клин, клин избива... Не я препоръчвам лично, но много жени споделят позитивна промяна за себе си...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Раздялата... [re: sladunka medunka]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.06.15 12:26



Предната любов се опитах да преодолея така, но мисля, че не е за мен...не ми се целуват х жаби в търсенето на някакъв по-нормален...още месец и малко и съм на море , ама се чудя дотогава как ще я карам.





Тема Формулата е... [re: Francuzoikata]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано06.06.15 12:33





Това с гастронома ли?



Тема Re: Формулата е... [re: HEPTAGRAM]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.06.15 12:36



Лесно е да се каже, но е трудно изпълнимо.


Дори факта, че вечер спиш сам и няма кой да гушнеш, това са навици, които трудно се премахват с лека ръка...даже се чудя на хората, които се развеждат след 10-15-20 години...не се чудя, а им ръкопляскам на куража.
Пък и аз съм ужасно емоционална мамицата му..да, гастронома, не е имало друг за тези години, аз съм нереално моногамна.



Тема Re: Раздялата... [re: Francuzoikata]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано06.06.15 12:43



Не, целувай жабите, харесай някой визуално и му се отдай... С ясната идея, че е само привличане и толкова... Без очаквания и изисквания... И после иди на море и забрави...



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Формулата е... [re: Francuzoikata]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.06.15 12:47



Оу, Френч, след края на дванайсетгодишна връзка усетих и разбрах, че на мен никак не ми е трудно да се освободя от навика да се събуждам сутрин с някого до мен - особено ако към края си се чувствал сам. И това не е било по вина на другия човек, а защото в някакъв далечен момент аз съм се отказала да бъда себе си. Още се връщам, де - към себе си.



Тема Re: Раздялата... [re: sladunka medunka]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.06.15 12:48



Ох, ами не мога.
Ако не ме възбуди интелектуално, забрави. Да беше само това, ами и химия искам.
Комбинации, които не намирам във Франция, но по морето по-може да ми излезе късмета.





Тема Re: Формулата е... [re: Francuzoikata]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано06.06.15 12:49



...хората, които се развеждат... Страдат и правят грешки... Пускат блудния син обратно... Ох, как не ми се говори за такива неща... Аз още не съм си преодоляла развода...и... Все едно, че съм омъжена и бившия всеки момент ще се върне... Макар и да знам, че последното, което трябва да се случи е това, но се улавям понякога в този филм...

дано се появи по-добър събеседник от мен... Но, след раздяла се появяват мъже на тълпи готови да се притекат на помощ, това не може да не си го забелязвала, интересно е... Успех, миличка... Цункам те, купи си едно плюшено нещо и си го гушкай нощем...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Формулата е... [re: Vitalite]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.06.15 12:50



особено ако към края си се чувствал сам. И това не е било по вина на другия човек, а защото в някакъв далечен момент аз съм се отказала да бъда себе си. Още се връщам, де - към себе си.

И при мен се случи така, загубих се някъде измежду превода.


Идеята ми е да се отдам на медитация, йога, природа, море, психолог...само трябва да издържа още месец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.