Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Тъпа беше, тъпа си остана...  
Автор FlLerO99 (ФСБ России)
Публикувано27.05.15 14:37



Дойде ми на срещата без пукната стотинка с дъщеря си и аз с някакъв бавно развиващ се кретен от гимназията ми който мисли само за жени и за секс а не се погледне на какво прилича. Искаше да ме накара да зарежа приятелят си и да ходим аз, тя и дъщеря й в апартамента на баба й без билети за градски транспорт и на всичкото отгоре тъпачката докато се опитваше да ме убеди мен който съм 100 пъти по-умен от всичките тях взети заедно ни наваля яко дъжд и гнева ми от нейната тъпотия започна да достига опасни граници. Накрая естествено понеже изтеглих пари но яко си обърках финансовите планове заради нея и влезнах в такава каша от която все още вече втори ден не съм излязъл. Когато отидохме до апартамента там ме чакаха още купища неприятни изненади, например най-малката от тях че не ми сервираха вечеря а тя тъпачката разчитала на баба си за вечерята която си мислила че ще дойда с автомобил та не знаела че ще преспя там. Следващите неприятни изненади на тъпачката която не е мръднала с акъла напред и на йота за последните 18 години време бяха че съм щял да се преместя да живея при нея в нейния апартамент в Лагера(как си пък не?!) след което чух че едва ли не трябвало да й направя аз второ дете че дъщеря й да си има братче. Слушах, слушах, слушах, накрая заспах в мизерния апартамент и сънувах отново военни кошмари и на сутринта се прибирах с градския транспорт сред цигани и циганки-джебчии в продължение на почти 2 часа време. Ако тя очаква още срещи с мен това може да стане само в нас с предварително уговорено време със съответния отделен финансов ресурс за да я посрещна, иначе такива разкарваници по цяла София за да ме представи на психично-болната си майка и на баба й просто повече няма как да станат. И да вземе да се научи да се облича с друго освен с анцузи защото така само ме излага по улиците и по заведенията защото в противен случай може и до нас да не я допусна!

А днес ония бавно-развиващия се кретен с който навремето бяхме в една гимназия ми е напълнил кутията със съобщения в сайта за запознанства откъдето го реинкарнирах и ми звъни на пожар по никое време на обяд за да го срещам отново с тия двете. Този път нервите ми просто не издържаха и направо избухнах по мобилния телефон насред спирката на тролея като му казах ДА МЕ ОСТАВИ НА МИРА ЗАЩОТО ИМАМ МНОГО РАБОТА!!!!!

Отгоре на всичко сега съм взел да нося и сандвичи на Иван нациста за да има какво да яде и те са се смачкали в чантата. Въобще в по-голямата част съм заобграден от неспасяеми тъпаци и тъпачки и сега се чудя какво да правя!



Тема Re: Тъпа беше, тъпа си остана... [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано27.05.15 14:46



Подреди си приоритетите по важност - 1, 2, 3 и т.н. и си ги преследвай.



Don\'t play with fire, play with God

Тема Re: Тъпа беше, тъпа си остана... [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (ФСБ России)
Публикувано27.05.15 14:51



Лошото е че тая ми е последен приоритет а в същото време се опитва да ми бъде приоритет номер 1 и направо да ме обсеби! Така определено няма да стане!



Тема Re: Тъпа беше, тъпа си остана... [re: FlLerO99]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано27.05.15 14:59



Това, онази - новата стара звезда ли?
Тцтцтц....

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Тъпа беше, тъпа си остана... [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.05.15 15:44



Повечето глупави жени са елементарни.



Тема Re: Тъпа беше, тъпа си остана... [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор FlLerO99 (ФСБ России)
Публикувано27.05.15 16:20



Да. Тя е.



Тема Бедняк беше, бедняк си и остана. [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано27.05.15 16:25



От готвачка какво очакваше, палат с прислуга ли?
Идеално ти пасва Фай, примири се - последеш шанс преди да се изпедерастиш съвсем





Тема Re: Тъпа беше, тъпа си остана... [re: FlLerO99]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано27.05.15 16:29



Обсебването е гадна работа... Имам един осъзнат от мен факт:

Колкото по-силно те държи и притиска някой, толкова по-силно се опитваш да избягаш...

Don\'t play with fire, play with God


Тема Re: Бедняк беше, бедняк си и остана. [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (ФСБ России)
Публикувано27.05.15 16:32



Палат с прислуга очаквах, да ме храни и да ме пои. Мърлята даже и е безработна в момента и освен това баба й имаше наглостта да ми каже че като се преместим в нейният апартамент(което никога няма да стане!) там ние сме щели сами да си плащаме сметките. Очевидно е че тези хора хабер елементарно понятие си нямат нито от пари нито от математика защото не си дават сметка най-малкото че данъците за къщата ми в Бояна ме чакат заедно със всички останали сметки на заплата от порядъка на 500-700 лева а и освен това аз просто нямам намерение да се местя никъде..

Няма да се изпедерася, но и ще я държа на известна дистанция от мен и ще се виждаме сравнително рядко и то само тогава когато на мен ми е угодно. Всякакви мои илюзии от моя страна че тя е поумняла за тези 18 години време окончателно се изпариха...



Тема Re: Тъпа беше, тъпа си остана... [re: elmariachi]  
Автор FlLerO99 (ФСБ России)
Публикувано27.05.15 16:33



Мен никой не може да ме държи даже и доста по-интелигентен и богат човек от мен не може. Камо ли някаква безработна готвачка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.