Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Е, писна минови  
Автор blood2 ()
Публикувано09.05.15 12:15



Е, писна ми. Нарочно хората не са ми приятели. Нарочно не искат да се разхождаме из природата. Нарочно не искат да ходим из парковете. Нарочно в интернет няма форум за приятели. Нарочно в интернет няма форум за любители на каквото и да е. Нарочно. Всичко го правят нарочно. Егати и тъпото поколение.

Сигурно след 20-30 години ще има готини хора, които ще се забавляват, ще са приятели. Но тогава ще съм стар и няма да ми е интересно.

Затова на всички съм обиден и въобще може би ще искам да съм далеч от цивилизацията, няма да искам да общувам с никой. Защото нарочно го правят. Нарочно не искат да са ти приятели.



Тема Re: Е, писна минови [re: blood2]  
Автор finntroll73 (Forever free)
Публикувано09.05.15 12:28



Да всичко е нарочно против теб,детищник със детищник нещастен.
Бог те е създал да те шпори нарочно.
Пълен глупак.
Хората оцеляват в отровни среди ,и пак го правят и падат и стават и се борят,и не мисрят че е нарочно.
Ти си си,сам за себе си най-големия проблем.
Глад...голям глад..пък да видим согава няма ли да крепиш работа с деситилетия.

Слабите хора отмъщават,силните прощават.
Интелигентните хора игнорират.


Тема Re: Е, писна минови [re: blood2]  
Автор 1L ()
Публикувано09.05.15 12:46



блъди, що не се изнесеш да си купиш къщичика в некое затънтено село, хем ше си сред природата, хем ше си мноо интересен за селените, те като видат гражданин от софия и изпадат във възторг, веднага ше те накачулят да са ти приятели и ше ти пробутат почти на момента некоя местна самотна мома на средна възрас да те обича и да се грижи за тебе, селянките не са гадни и надути като гражданките, научени са на труд и уважение към мъжа, ше ти готви био храни докато си цъкаш на компа по цял ден и ше е доволна ако не я биеш, на ръце ше те носи, ше ти вари ракия

ни тоалети ше ти иска, ни коли, ни да я водиш на пица, на село пици няма!, да е омъжена за софиянец ше е най-голямата и награда , никога няма да те намрази пиши после как са се развили нещата



Тема Re: Е, писна минови [re: 1L]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.05.15 12:51



Ама за какво ми е да съм сам сред природата? Пак ще съм сам.

Няма как жените да ме харесват. Нали трябва да ме издържа. Хайде, намери ми жена и ще си помисля. Макар, че не харесвам селянките.



Тема Re: Е, писна минови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ)
Публикувано09.05.15 12:59



Имаш симптоми на бавноразвиващ се...



Тема Re: Е, писна минови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.05.15 13:00



То и ти не си гений.



Тема Re: Е, писна минови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ)
Публикувано09.05.15 13:00



Селянките имат големи гърди и пускат за по 20 лева.



Тема Re: Е, писна минови [re: blood2]  
Автор 1L ()
Публикувано09.05.15 13:00



бе ти иди се изнеси на село, всичко останало ше се развие мълниеносно, разбира се че ше те издържа, на село всички си имат лични стопанства, аз също никога не бих си взел жена която да не иска да ме издържа, за кво ми е иначе

винаги когато някоя мома е искала да се ожени за мене съм я питал дали ше ме издържа, всички са били съгласни, чесно ти казвам, ма на мене вече не ми се жени нещо, писнало мий от женитби



Тема Re: Е, писна минови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ)
Публикувано09.05.15 13:00



Е не може всички да сме гениални като теб?



Тема Re: Е, писна минови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.05.15 13:01



Нито като теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.