Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ... да споделим....нови [re: coffeemate]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано26.04.15 22:50



мисля, че за толкова кратко време е направила огромен скок в себепознанието и духовното си развитие с всички произлизащи от това резултати, във всички аспекти, които осмислят съществуванието ни.Другите, спрямо нея, ряпа да ядат





Тема Re: ... да споделим....нови [re: Francuzoikata]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано26.04.15 22:52



...е хайде да е южна Франция тогава... :) Няма ли да ти липсва там динамиката и лудницата ???



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: ... да споделим....нови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано26.04.15 22:53



... дааа не е зле :)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: ... да споделим....нови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.04.15 22:54



това са теории. на практика няма кой знае какъв голям скок, видиш ли, чутовна работа. грандоманщина е това. тук има и други хора, които се виждат отстрани, т.е. са се осъзнали доста добре, а това не е някаква непосилна и кой знае колко сложна задача.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: ... да споделим....нови [re: coffeemate]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано26.04.15 22:56



ай ся, недей да скромничиш



Другите много не ми се коментират...........



Тема Re: ... да споделим....нови [re: Red pride 1948]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано26.04.15 22:57



... по-скромно какво значи ???
На аз лично навсякъде бих живял както ми харесва.... а не както е прието заради някакъв стандарт... Нито ще спра да си карам байка и да предпочитам да ходя пеша из града вместо с автомобил (колата я ползвам само ако товаря нещо - например велосипеда ако нейде по-далеч... или ако карам детето някъде...).. Нито ще почна да ям в разни лъскави ресторанти (просто не ми допада компанията там... нито ще си купя обувки от МОЛ-а.... щото с такива обувки върхове не се покоряват :)
Тоест където и да съм ще си живея по старо му... както ми харесва...
Ебал съм стандартизацията на живот на някой си там....



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: ... да споделим....нови [re: Arhangela]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано26.04.15 22:59



Аз ако имах възможност бих имала жилища на 3-4 места.
Лятото на море, зимата в града на социален живот. Хижа в Родопите и т.н.
Лудницата трябва да се поема с мярка, иначе може да отключи тъмните ни страни.


Рим е готин град, аз харесвам много и Флоренция.



Тема Re: ... да споделим....нови [re: Francuzoikata]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано26.04.15 23:05



... Уффф този Рим май няма да ми излезе от главата в близките няколко седмици... :)
Да добре е това с няколкото места за живеене за да не се предозира много от нещо си.. но е трудно постижимо :)
Когато човек е млад живее динамично... работата го грабва и т.н... после деца т.н... и когато остарее търси нещо спокойно.. :)
Трудно май се определя дозата на каквото и да било :)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: ... да споделим....нови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.04.15 23:06



много хора живеят под чужда воля през целия си живот. думите минават от ушите им през устата, ама нямат филтриране в ума. в интерес на истината и аз като се вкарам на автопилот и при стрес- същото правя, щото е по-лесно. но поне знам, че го правя и защо.

друго какво да ти кажа... като намериш себе си тогава почват баш трудностите. както се изказа Ангел преди време- бой, ебане и сръбска музика е живота от една точка нататък.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: ... да споделим....нови [re: Arhangela]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.04.15 23:08



Помня Ихлава с едни невероятни ликьорени сладкишчета.

Не вярвам все още да съществуват - но кой знае?!
Иначе, на което и място да съм била - за около час-два и вече се чувствам местна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.