Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: bzzn]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано12.04.15 22:35



Я, проблясък.

Акъла ви идва, но винаги твърде късно.
Както правилно си забелязала, няма човешки инстинкт за връзки, ерго човекът не е моногамен. НО! Жената има нужда от сигурност и комфорт, което е част от процеса на размножаване (поколението се ражда в същата среда, в каквато е и родителката). От тук произлиза и сексуалното поведение на жената, но ме мързи да пиша подробности. Ако ти е много интересно, ще продължа утре.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: sladunka medunka]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано12.04.15 22:41



Явно трябва да продължа серията от лекции за научните основи на поведението на приматите.

Ще ви помогне много в избора на партньор.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано12.04.15 22:50



...продължи я, ще я прочета с интерес, ма аз си мислех, че съм се омъжила за Хомо сапиенс...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано12.04.15 23:01



...мда, на стари години, кво доживях



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: С други думинови [re: Цар Из род]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.04.15 09:43







Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.04.15 09:52



А вярно ли е, че когато един мъж си има гадже и своевременно с това поддържа връзки с други жени, то тогава неговото гадже изгубвало чувство за идентичност на самата себе си как мислиш имала ли си през живота си до сега подобни преживявания или ако не за самата себе си да си ги забелязвала у другиго непосредствено около самата теб???



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: bzzn]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.04.15 10:05



Мисля, че грешиш, още Платон е говорил за това, че вероятно хората в миналото са били ендрогинни, т.е. двуполови, но Бог ги е разделил на две не си спомням защо точно, но мисля си, че е било заради това, че са били станали много силни ли или нещо от този род и че искали да покорят Бог. Но като и да е, като за наказание той ги е разделил на две и от тогава насетне двете половини имали инстинктивно усещане за съпринадлежност една към друга.

Между другото ти от къде мислиш идва понятието платонична любов? От Платон разбира се, като той е един от първите философи, които разсъждавали за проблемите в любовта между хората. Та той има доста писания на тази тема, които са се превърнали в историческо наследство за начина по който от античността в чист вид хората са разбирали любовта. Едно от основните му съчинения се казва "Пирът". В него освен за това, че хората са били някога ендрогинни според Платон така също се разискват и други въпроси свързани с раждаемост, популация, начин на общуване между влюбените и прочие подробности... Та от тази гледна точка аз пък не мога да разбера, какво толкова не можеш да проникнеш в това което казвам за мъжете и жените.



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: azshoko]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.04.15 10:11



Не ти вярвам. Самия факт, че ти зададох два въпроса, а ти избираш да отговориш само на единия от двата аз това го тълкувам не, като липса на възпитание, а като възпитаване на вид нарцисизъм у самата теб по отношение на самия мен, като човек с когото водиш този вид диалог. Естествено само в рамките на това, но ти го пускам това за пример как мислиш?



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: filmfest]  
Автор blood2 ()
Публикувано13.04.15 12:28



А не може ли мъжът да си избира жена, или трябва да се примирява с която го хареса.



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: filmfest]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано13.04.15 12:41



Миии аз и не те карам да ми вярваш, ако искаш...: )
А ти можеш да си тълкуваш каквото поискаш...право ти е....

...ама не очаквай да реагирам по твоите тълкувания...
Ти как мислиш?.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.