Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: azshoko]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.04.15 13:27



Те тези мои тълкувания са за споделяне, а не за насаждане, както и да е. Какво мисля ли, мисля си вероятно на теб никога ли не ти се е случвало да ти хрумне нещо, което да искаш да споделиш с някого само ей така за гледна точка и с това да се получи разговор между Вас???



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: blood2]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.04.15 13:38



Естествено, че може да си избереш жена, която да заграбиш. Но статистиката при подобен род връзки поне според моите виждания е такава, че при едно такова положение в което мъжа е този, който е избирал жената за себе си мимоходом тогава шансовете за изневери при такава връзка нарастват неимоверно много повече отколкото, ако жената е направила този избор първа. И за това мисля, че ако ти си избереш жена и успееш да я приласкаеш тогава шансовете, тя впоследствие да ти изневерява е много по-голям отколкото обратното... Не, че не е възможно, разбираш ли???



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: filmfest]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано13.04.15 14:54



докато така смело използваш думичките...никога, винаги, завинаги...няма как да има диалог.

...защото той ще си е бля бля...
А и да си призная спрямо теб съм предубедена, глупостите които написа в онази тема, ме карат да бъда доста внимателна с диалога с теб.
Не мога да приема за нормално фразата..."трябва да се зарязват, за да уважават"......а тогава май ми беше първата среща с този ник...та не се сърди ако се държа по-сухарски с теб, твоя си е заслугата...



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: azshoko]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.04.15 15:15



Добре де хубаво, ако някой път те засека в някоя дискотека ще го имам на в предвид това за сухарското ти отношение спрямо мен, един вид ще го имам, като едно на ум, че танцът може да ми бъде отказан.



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: filmfest]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано13.04.15 17:27



Мен? В дискотека?....нееее....


Ами аз през цялото време ти пиша, че не трябва да имаш на ум или да ме гадаеш, а да питаш, ще ти кажа...: ))))
Няма как да ме предвидиш, колкото и лесно да ти се струва...



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: filmfest]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано13.04.15 18:00



Ами... както виждам, ти вярваш на неща, на които аз абсолютно не вярвам. Тезата за половинките е за мен пълен абсурд. Мила приказчица, припявана по сборове и с времето най-неусетно стигнала митични висоти. А платоническата любов ми е като недоразумение на езика. Смятам, че чувството, което хората с някаква странна идеалистична гордост кръщават "платоническа любов", изобщо не отговаря на това, което всъщност е. Но не ми се продължава такъв разговор, обикновено тръгвам доста да обяснявам, а както казах, не съм наясно какво те интересува и не виждам смисъл да ти кълча темата, без всъщност да съм полезна, предпочитам да чета и ако има нещо точно, на което да отговоря, ще си кажа.






п.п. Не го приемай като скатаване от обсъждането, горе все пак си казах, че не съм съгласна с твърдението, че "жената избира, а мъжът напуска", защото различни ситуации има, а и много хора различни. С което би трябвало да се брои, че на темата по същество съм отговорила. /Да не излезе, че се измъквам и те пренебрегвам, нали разбираш./


Редактирано от bzzn на 13.04.15 18:07.



Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: filmfest]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.04.15 20:58



Какъв е проблема в крайна сметка, всъщност?





Тема Re: Тя избира-Той напусканови [re: lvony333]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.04.15 21:42



Това е само психоанализа, проблеми няма всъщност.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.