Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Духовни учителинови  
Автор 1ombre (минаващ)
Публикувано31.03.15 08:40







Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!

Тема Re: Духовни учителинови [re: 1ombre]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.03.15 14:18



Според теб този живот си получил предостатъчно знание и си се усъвършенствал. И искаш да предадеш и на другите хора това. Това хубаво, но може би искаш прекалено. Тоест, като се преродиш в друг живот в по-възвишен и отначало да започнеш да прилагаш това знание и да учиш хората и можеш да станеш някакъв духовен учител.



Тема Re: Духовни учителинови [re: blood2]  
Автор 1ombre (минаващ)
Публикувано31.03.15 17:56



"Тоест, като се преродиш в друг живот в по-възвишен и отначало да започнеш да прилагаш това знание и да учиш хората и можеш да станеш някакъв духовен учител."

Изобщо не се безпокой за мене. Мисли за себе си и как да се измъкнеш от това "блато" в което си затънал.

Аз нямам никакво желание да поучавам никого на нищо! Освен като учител по музика разбира се. Нямам амбиции да ставам духовен учител.

АЗ СЪМ САМО ИНФОРМАТОР!!! И ТО БЕЗПЛАТЕН!!!




Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!

Тема Re: Духовни учителинови [re: 1ombre]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано31.03.15 21:18



... тези шри...шри незнам си какви... могат да са духовни учители на индийците и изповядващите тяхната религия.... На мен лично са ми непонятни... и подозрителни....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Духовни учителинови [re: Arhangela]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано31.03.15 21:42



И с право... Този Шри Шри Рави Шанкар, дето тук идва в НДК - деспотична фигура с напълно непрозрачна структура. Бях там и затова ти казвам от личен опит... то ако е от друг опит - не бих го твърдял с такава сигурност - но съм участвал в организирането на негови събития в НДК... Смотана работа ама човек трябва да опита от всичко. От там ми останаха няколко добри медитации, едно дишане, и тази идея за центъра за медитация... само че за разлика от него не искам хиндуизъм тук а просто място за медитация.





Тема Re: Духовни учители [re: Arhangela]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано31.03.15 22:09



И аз имам такива наблюдения, че тези мангали биха се котирали във филиповци или факултето, но за българите най-престижни каточели са дългокраките учителки с изразителни очи и непременно с добри познаия в духовно, духовете и духането, бе въобще всичко що духа и се развява.





Тема Re: Духовни учителинови [re: elmariachi]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано31.03.15 22:14



... ми аз не съм запознат много с тези шри-та.... но миналата година на един фест минавам покрай палатката на някаква "Сахаджа йога"... където бе пълно с плакати на една дебела индийка... Та там една друга дебелана (българка...ама досущ копие на индийката) ме спря да ме убеждава как ако се включа в техните незнам си какво съм щял да (тук не я слушах....).. Та не знам за каква йога ще ми говори човек, дето не може да се наведе да си върже обувките... Та ей такива учители ми се струват подозрителни.... Не може ли просто да си практикуват каквото си искат там без да го натрапват (според тях ни отваряли очите... а според мен лекичко и джобовете)...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Духовни учителинови [re: lvony333]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано31.03.15 22:15



... и аз съм за дългокраките и кама сутра...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Духовни учителинови [re: Arhangela]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано31.03.15 22:21



... и аз съм за дългокраките и кама сутра...

а изразителните очи ги подценяваш





Тема Re: Духовни учителинови [re: Trickyy]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано31.03.15 22:25



.... нищо подобно.... те ще са едно страхотно допълнение.... към камата и сутрата... щото от дългокраки с изразителни очи с които нито кама... нито сутра ми писна вече



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.