Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Скинар напада РПУ, би полицайнови  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано25.12.14 20:16



Отишъл право пред районното полицейско управление и пред смаяните погледи на полицаите застанал в бойна поза започнал да крещи:

"Хайде, бЕЕЕЕЕ!!!"



"Хайде, бЕЕЕЕЕЕ!!!!"

Полицаите на бегом държейки си шапките на главите да не паднат изтичали бързо навън и се опитали да арестуват наглият хулиган. В последвалото меле те разбира се надделели само заради численото си превъзходство над бръсната глава и му щракнали белезниците на земята. И сега следва най-смешното - когато го изправили с ръцете отзад заключени с белезници внезапно бръснатия нацист наковал една главичка на един от полицаите които били по-наблизо. Удареният полицаи веднага се свлякъл на земята в нокдаун и се държал за ударената физиономия.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 01:15



Това ми напомни за приказката за кучето в огледалната зала.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 01:42



Мисля че младежът се е вдъхновил за постъпката си от този филм -





Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 02:13



Благодаря за инфото, не знаех, че има такъв филм, ще го разгледам (ако мога да го понеса).

И този филм вдъхновява за насилие и глупости, така ли? Някои хора държат да се учат от най-глупавите си грешки. Не, че нещо, но съм сигурна, че на онези, които трябва да ги вкарват в правия път, им е ужасно скучно.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 02:17



Въпросът е че ако истински нацисти докопат такива отрепки направо ще ги разчекнат. Нацизмът това е преди всичко ред!



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 02:24



Е, добре, как тогава се е вдъхновил за това?

Нацистите накрая биха избили всички + 95% от своите хора. Това е голямата тайна на тъпия им мозък.
И съответно ще се върнат като битие няколко хиляди години назад.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 02:24



Такава глупост каквато току-що написа не съм чел никога никъде.





Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 02:26



Е, сега я прочете.
За съжаление е истина.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 02:28



Аз знам историята на нацистите сигурно 100 пъти по-добре от теб и в това което ти написа в по-горния постинг няма и един процент истина. И по-тъпо и глупаво писание никога не бях чел.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 02:39



Не бъди толкова сигурен. На мен също ми се е налагало да се интересувам из основи от темата, въпреки отвращението си.

Щом ги харесваш, значи знаеш много малко за тези измамници.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.