Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Скинар напада РПУ, би полицай  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано25.12.14 20:16



Отишъл право пред районното полицейско управление и пред смаяните погледи на полицаите застанал в бойна поза започнал да крещи:

"Хайде, бЕЕЕЕЕ!!!"



"Хайде, бЕЕЕЕЕЕ!!!!"

Полицаите на бегом държейки си шапките на главите да не паднат изтичали бързо навън и се опитали да арестуват наглият хулиган. В последвалото меле те разбира се надделели само заради численото си превъзходство над бръсната глава и му щракнали белезниците на земята. И сега следва най-смешното - когато го изправили с ръцете отзад заключени с белезници внезапно бръснатия нацист наковал една главичка на един от полицаите които били по-наблизо. Удареният полицаи веднага се свлякъл на земята в нокдаун и се държал за ударената физиономия.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 01:15



Това ми напомни за приказката за кучето в огледалната зала.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 01:42



Мисля че младежът се е вдъхновил за постъпката си от този филм -





Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 02:13



Благодаря за инфото, не знаех, че има такъв филм, ще го разгледам (ако мога да го понеса).

И този филм вдъхновява за насилие и глупости, така ли? Някои хора държат да се учат от най-глупавите си грешки. Не, че нещо, но съм сигурна, че на онези, които трябва да ги вкарват в правия път, им е ужасно скучно.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 02:17



Въпросът е че ако истински нацисти докопат такива отрепки направо ще ги разчекнат. Нацизмът това е преди всичко ред!



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 02:24



Е, добре, как тогава се е вдъхновил за това?

Нацистите накрая биха избили всички + 95% от своите хора. Това е голямата тайна на тъпия им мозък.
И съответно ще се върнат като битие няколко хиляди години назад.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 02:24



Такава глупост каквато току-що написа не съм чел никога никъде.





Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 02:26



Е, сега я прочете.
За съжаление е истина.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 02:28



Аз знам историята на нацистите сигурно 100 пъти по-добре от теб и в това което ти написа в по-горния постинг няма и един процент истина. И по-тъпо и глупаво писание никога не бях чел.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 02:39



Не бъди толкова сигурен. На мен също ми се е налагало да се интересувам из основи от темата, въпреки отвращението си.

Щом ги харесваш, значи знаеш много малко за тези измамници.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 02:41



Добре, след като разбираш по темата за нацистите я ми кажи кое по-точно сражение ги проваля тотално и след него преминават в отбрана?

Ако не знаеш отговорът на този въпрос няма въобще какво да се изказваш по темата!

Аз по-големи измамници от болшевиките и от демократите не познавам.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано26.12.14 02:54



Мисля, че е битката при Курската дъга през юли 1943г.

Но това няма връзка, защото е част от една война, а аз ти говорех за същността им.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 09:51



Браво, точно танковата битка при Курската дъга през юли 1943та майката им разкатава на нацистите!

Същността им е отделен въпрос, може много да се говори по този въпрос.



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: FlLerO99]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано26.12.14 10:46



Много смешно, няма що. Тъпа дрога. Как може да се забавляваш с такива неща. Голям кеф, че някакъв идиот се правил на интересен. Поне ми напомни като видя напърчени гологлавци, да минавам на другия тротоар.



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: bzzn]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 10:48



Аз знам и други истории свързани със софийските скинове, но няма да ги напиша за да не те отвратя. Но все пак ще упомена за побоища с контрольори в градския транспорт.



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: bzzn]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано26.12.14 13:14



каква дрога?



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 13:16



Тревица сигурно, джойнт.





Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: FlLerO99]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано26.12.14 13:17



невъзможно. тревата има успокояващ ефект.



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (Вeська-шмаровоз)
Публикувано26.12.14 13:18



Е тогава предположи ти?



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: FlLerO99]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано26.12.14 13:20



разбира се, че алкохол. същата дрога, която бззн употребява.



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (доносник на КГБ)
Публикувано28.12.14 10:15



Скиновете по принцип бият бира, правят се германци. Понякога пият и водка. Сега дали този конкретно е бил пиян или не аз не мога кажа, но нищо чудно да е бил на бира с водка с кока кола и на трева та и на хапчета.



Но имаше един фрапиращ случай при който Скума-това е един виден софийски скин от края на 90те години се беше напил много яко и пътувал в трамвая който минава по булевард "Цар Борис".Дали е било петицата или 19та не знам, но освен че се бил напил като животно и се нахранил обилно така че в момента в който се отварят вратите на трамвая от рязкото спиране на спирката на Красно село на него му става лошо и направо през вратите се изповръща картофките които е ял заедно със слуз-повърня върху една добре облечена госпожа върху лицето й, върху дрехите й и се започват едни викове и едни крясъци си ебало лелята.

Като става въпрос за идиоти и идиотизми навремето през началото на 90те имаше един пънкар който пътуваше в тролея с огромен вероятно съветски будилник закачен с безопасна игла на черната му пънкарска фланелка. С общата си алкохолно-наркоманска визия, скъсани оповръщани дрехи и този будилник който беше навит и звънеше в градския транспорт пред изумените погледи на бабички, лелички, преглеждащи вестници чичковци с цайси и смеещи се ученици тръгнали на училище този турбо-пънкар всяваше смут сред мирното българско общество.



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: Nazgulll]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано31.12.14 00:38



наркоманче, това е доста интересно твърдение, особено след като тука защитаваше налудно тревоманството и стана ясно, че си си тревоманче и наркоманче като цяло, беше сглупил по едно време да ми се правиш на мъж и да ме заплашваш с "бой", най-вероятно с педалско дупе по топките, но не си падам, сори, та тогава ти се размина, не генерално де, сигурно много си го лапал от тогава.

помниш ли, спокойния?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 31.12.14 00:42.



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: yetti]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано31.12.14 00:52



Моля ти се, стига. Много ще ми станете вече побойниците!





Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: bzzn]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано31.12.14 01:36



защо второ лице, никого* от тоя клуб не съм заплашвал с бой, за разлика от педалчето назгулчо.

просто ми стана смешен разрива между успокояващия ефект на тревицата и поведението на тревоманчето-педалче в клуба. нема връзка.

* излъгах, едно педалче му казах, че ше го изровя кое е, щото се беше понаакало и ше го ошамаря и то взе че изчезна. ама то беше на бележки.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 31.12.14 01:44.



Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: bzzn]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано31.12.14 10:30



Може ли да си го премеря и аз тук със големите мъжаги??


Да вдшгна ръчичка,може ли..другарко?

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: Скинар напада РПУ, би полицайнови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано02.01.15 20:04



Не, не може! Къде се буташ и ти между мъжете?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.