Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема По-света и у нас..нови  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано12.12.14 10:32



..Теленор-мизерници номер едно,безапелационно!


http://www.telenor.no/privat/mobil/mobilabonnement/
За справка.
С трици-маймуни ще ловят..
В България може да им мине номера,но не и тук.
Скъпари са.
www.tele2.no

www.netcom.no

www.chess.no

За съпоставка.
Почнаха ли да лъжат,мажат..да не издават фактури?
Да се правят на разсеяни?
Че не знаели това или онова.
Че те доскоро даваха по 250,500мб на месец 3 джи и по ограничен брой смси и ммси..кактио и разговори за по 150кр абонамент на месец.
Мобил Ел абонамент 6гб на месец е 399кр.
Аз плащам за толкова 199кр.
Поне теле2 дадоха Шок прайс оферта за две седмици ограничен период за връзване към тях.
При Теленор това е фантастика да се случи.
Сега дават 50кр да ти отбият от сметката,ако зарибиш някой да се включи.
За кое да им се включи..за (конкурентните) им цени??
Смях!!
Норвежко п....о

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: По-света и у нас..нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано12.12.14 10:34



http://www.telenor.no/privat/mobil/mobilabonnement/mobilxs/

Толкова им е даването в Норвегия за 199кр на месец.
Докато си видя фейса и пощата..и трябва да търся някъде безжичен.



Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: По-света и у нас..нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор Ghost Of Bolshevism (ЩАЗИ )
Публикувано12.12.14 14:28



Що е боклук идва да инвестира тук в България за да граби. Примери са освен Теленор и също и ЧЕЗ и много други. България няма нужда от такива западни инвеститори, България няма нужда от Запада!



Тема Re: По-света и у нас..нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор ShokoLaDa (зимна ваканция!)
Публикувано12.12.14 17:05



Всичките мобилни оператори тук са зле...ама откакто Глобул стана Теленор, хептен зле станаха. Дано това е временно, не искам да вярвам, че това им е политиката. Макар че аз имам много безплатни минути и таксата ми е ниска, но някак обслужването и бързината им на действие не ми харесва... Не може за една флашка за интернет да ме държат час и нещо в магазина...то бива туткане, амаа всяко нещо си има граници.
А иначе за такса 20лв. с ДДС...имам 500 мин. към всички + 750 към Теленор + още някакви допълнителни за целия период от договора...ааа и смс-та....ама аз не пиша...та ги губя всеки месец.



Тема Re: По-света и у нас..нови [re: Ghost Of Bolshevism]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано15.12.14 13:20



Да ти кажа,все повече съм съгласен с теб.
Относно (помоща на инвеститорите) от запада.
Тук като купиш телефон,почват да те зарибяват..купи застраховка против падане,счупване ои пр..
Хубаво,ще трябва да плащаш още сигърно 50-100кр на месец в повече,ама иди да ти се наложи да си потърсиш правата за застраховката!!
Имам познати които преминаха през това.
То бяха чупки и измъквания.
Как се поемало само това и това,а повечето което за съжаление на човечеца му се било случило и не бил късметлия..нямало как да му го поемат.
Не помня дали пак не бяха теленор,или верига за техника.
Докато ти го продадат..задника ще ти изближат..
После един болшой!!
Прекалено малки букви и подточки имаш да изчетеш какво да и какво не в условията.
Затова и аз никога не правя застраховки за нищо.
Спестявам си цигании,след това.
В крайна сметка тук в Норвегия тейника,тел,таблети,блуреи..3 год макс и хвърляш,и заменяш с нови.
Те и колите,телевизорите норвежците ги сменят през 3,4 години..както и къщите.
Номадска работа.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: По-света и у нас..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано15.12.14 13:36



Честито скандинавско бръснене.
Норвежците -обслужването им е доста непозната материя и не им е силна страна.
Докато ти обърнат внимание по принцип тук в ел веригите минават поне 20 мин.
Ако не съм на зор,просто след 10мин..довиждане.
Понеже някой си дъртак където няма с кой две думи да си каже от социалност по цял ден..е решил да си начеше езика с продавачката и продавача.
И опашката чака.
Знаеш ли колко пъти съм им намеквал на такива,че не е зле да звъннат на сина или дъщерята и да си говорят с тях.
И че ако няма да купува,и само ще се информира има интернет за тази цел.
Дъртите имат нужда поне от 30мин обясняване.
А като ги знам нашите тук че в едно голямо хале са 3,4 на смяна и тичат от сектор на сектор,псувам всеки път капиталистите алчни,собственниците на веригите.
Тегля си една скоротечна псувня на жбългарски ..там за по-голямата им част от родата.
И като ме пита някой..какво,каза ли нещо..ами не,просто почнах да си говоря сам,докато ги изчакам тия да се наканят.
Такова е тук навсякъде.
В медицинския сектор ,вече се отказах да чакам час при тесен специалист по принцип.
Няма как във близо 300 хиляден град,да чакаш по 8,10 месеца за един очен или ушен.
В България.
Ей там в някоя уличка,в някой гараж,на частник..и за 15 мин си готов и с преглед и изследвания и всичко.
Малкия така и не си дочака часа при очния тук.
И ако се обадят след 5,6 месеца чакане и ти кажат че не може да го вземе лекаря,приготвяш се за поне още месец-два чакане.
Така е в държавата на Почакай-малковците..

Имаше разказ-фантастика такъв навремето-за най-бавната цивилизация в космоса.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: По-света и у нас..нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор expat ()
Публикувано15.12.14 13:43



Аз пък се дразня, когато влизайки в магазин, веднага ми се лепват досадни "продавач-консултанти". Ако/като ми потрябват ще ги извикам и ще ги попитам.



Тема Re: По-света и у нас..нови [re: expat]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано16.12.14 22:38



И ти си права.
Но все пак,д те загърбват едва ли не..не е на добре.
Разбирам че са на една проста заплата и няма да вземат повече от обикновенните лайнца..както има израз тук..но все пак клиента винаги е прав.
Дори и когато не е прав.
Тия изглеждат сякаш..някой насила ги е вързал там.
Ами иди байно..да помиеш чинии и да поотсервираш като мен една седмица,и тогава ще те питам..как е тонуса,гърба и всичко.
Неблагодарни мързеливци са норвежците.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: По-света и у нас..нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано16.12.14 22:48



Абеее не знам защо, но предколедно се сблъсквам само с някакви луди...ама направо се лепят.....


Не мога да разбера, толкова ли са богати бг. фирмите та си позволяват губене на клиенти...днес с интернетъджии се сдъвкахме...Закъсняват, звъня, а мацката ми каза, че те преди три минути ми звънели, но телефона ми бил изключен и те си тръгнали...и забележи, не могли да се върнат! Бре! Съвсем културно и обясних, че не е изключен, а е с две сим карти и като говоря с единия номер, по другия не могат да се свържат....а отдолу на вратата само заради тях написах фирмата на звънеца, да звъннат....Къде ти....Миии до тук с тях! А остави другото ами ме били чакали половин час...да беее...излъгаха себе си...не ги искам повече! Намерих си други...
Отделно някакъв охранител иска да ми рови по чантата...това в един голям магазин...Отказах! Той се заинати...миии добре..исках да викне полиция и пред тях да рови....абеее намери си го и той! После ме гледаше многоо странно... : ))))))
Таа днес цял ден емоции...: )))...а после на келнера му казвам, една минерална вода...той ми носи вино...абе човек, вода искам, не вино, амиии подарък от заведението, щотоо съм била..знам ли...някакъв клиент...абе късметлийка някаква...така и не разбрах...Е, добре де, ама аз си искам водата...а виното го подарих...е донесе я...след сто часа разправии...
Та въобще се чудя, аз ли не мога да говоря разбираемо...или другите не приемат...... но поне не скучая де.....: ))))



Тема Re: По-света и у нас.. [re: ShokoLaDa]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано17.12.14 13:31



Явно живееш във друг свят.


Аз тия дни пак имах приключения.
Тръгнах в един голям дъжд мин.седмица в неделя на гости на баджанака.
И по едно време..кап кап..на крака на жената капе от сенника отдясно,представяш ли си.
Колата е 3 годишна.
Няма мокти петна по тапицерията на тавана,но колата е на 36 000км в момента,а е и на 3 год.
Просто незнам..после говорих с баджанака,вика явно като робота в завода е лепил стъклото..и му е свършило явно лепилото и влиза вода вътре от малък незалепен участък.
Днес бях на преглед в фимената къща на колата.
Не е стъклото казаха,а от плочите на тавана някъде не са кликнати и има фуга явно.
Където са отворите за багайника,приставка на тавана отгоре.
Може ..и от третата стоп светлина на тавана да е.
Знаеш ли кое най ме дразни-филиалщината,и некомпетентността на филиалната изработка.
Допреди години тия коли ги сглобяваха само в Германия.
Сега от 2010 насам някъде завода бил преместен в Сарагоса,Испания.
И като се знаем какви сме вински и свински и отговорни южните народи..и швейцарски часовник ..частите му да ги сглобят в бг или другаде на юг..ефекта ще е същия.
Толкова им е било ОТК-то на тези Испанци.
Добре че имам минимум 10 год.гаранция за купето,против ръжди и дефекти.
Кофтито е..че през месец нещо ходя да нагласят..поправят и пр.
Дразнещи дреболии.
За такава голяма фирма като тази..това си е сериозен автогол.
Колата иначе върви добре..твърда возия,но сносна и икономична.
Външния вид е добре.
Все пак взех по -засукана девойка-Мерива В,екофлекс, 1.3..от италианските двигатели.
Със верига,не с ремък.
То това уж било най-доброто на мултиджета,този тип двигатели.
Иначе сериозни проблеми няма.
Ама защо затвориха сервиза в Роселхайм?
Та да ми ги сглобяват по канарските острови ли...?

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.