Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Новото Правителство?нови  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано05.11.14 09:20



Така, добро утро барони и баронеси!
Тристранката (тройна коалиция) отново е налице, само че този път малко по-изродена и малко по-уродлива. Сега не е 3:5:8, а на формулата 13:7:1 (ГЕРБ+РБ+АБВ) министри. Разбира се, тук виждаме един (не)очаквам съюз между Гоце и Боце, обезпечен със скромното едно министерско кресло....
Както и да го смятате, заедно с отцепилата се от ББЦ депутатка Баракова, общият брой депутати е 119, което значи че няма да минем без подкрепата, Златният пръст и так дале на поредната национал-фашистка партия, само че този път не Атака, а отречените от Европата - ВМРО.

Всичко е чудесно. Но аз питам: Какво точно е по-различното сега .... отпреди? Споделяйте каквото ви е на душа.

НА КОЙ МУ ПУКА!

Редактирано от NAKOlMUPUKA на 05.11.14 09:20.



Тема Re: Новото Правителство? [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано05.11.14 09:31



очаквам нови подобни избори на есен. За това и не ги следя вече



Тема Re: Новото Правителство?нови [re: virgo]  
Автор puckish (женско)
Публикувано05.11.14 09:43



Реално няма какво да им следиш ... ако почнат да работят както трябва, няма и да чуеш за тях. Ако почнат да правят глупости, ще се чуе. Така че, да си губим времето и енергията е обсъждане на "може би" е напълно излишно. Ще поживеем и ще видим ... то ще си покаже как ще е.



.........

Тема Re: Новото Правителство?нови [re: puckish]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано05.11.14 09:50



Глупостите вече започнаха мила, виж списъка на кандидатите за министри.
Като доста фрапантно към момента мога да посоча "разхождането" и развеждането на Б. Лукарски като възможен министър на поне едно десетина ресора. Герб не давали енергетика, транспорт, това и нова, ама той можел да бъде министър на трето, пето и десето.... бахти компетентния човек, честно!

Ми че то за тогава виждам сред нас, клубарите, поне едно десетина човека достойни за министри. Веднага предлагам Йето за министър на отбраната, файлера за министър на социалните въпроси, например

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Новото Правителство?нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано05.11.14 10:04



Те министрите в България се раждат. Кой каза, че им трябва квалификация. Нали трябва да объркват работата.



Тема Re: Новото Правителство?нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор puckish (женско)
Публикувано05.11.14 10:13



Виж сега ... хейтъри бол. Като искаш да си един от тях, ок. От мен обаче, не очаквай да седя и да крякам срещу неща които не зависят от мен. Избрали сме една сутия народ, за да си използват времето за тази цел. Да се оправят, а ако не се оправят, на другите избори пак ние ще избираме.
И не, не са започнали. Още дори мандата не са им връчили. Да не говорим, че и поне 100 дни трябва да минат, за да се види реално някакви действия. Аз съдя на база действия, не на база плюнки и жълти вестници. След 100 дни ако пуснеш такава тема, ще има поне какво да се обсъжда.

.........


Тема Re: Новото Правителство?нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано05.11.14 10:14



Само през последните дни са дрьпнати още 800 милиона от КТБ...



Тема Re: Новото Правителство?нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано05.11.14 10:16



Пълна катастрофа за РБ.Големи тъпанари излязоха,това е краят им.



Тема Re: Новото Правителство?нови [re: Sarfa]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано05.11.14 10:19



По-скоро края на Бьлгария.



Тема Re: Новото Правителство? [re: Sarfa]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано05.11.14 10:22



То само РБ да бяха. Писна ми преди избори да ми обясняват как нямало да се коалират и как били против всички, а после да се целуват по колоарите и да си редят безумни министерства.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.