Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Нечовешка селяндурщина и простащинанови  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано03.11.14 09:56



След като прочетох темата на лудо2, няма как да се въздържа от коментар.

Смятам, че виталите и кофимейт показват нечовешка селяндурщина и простащина. От една страна съм безкрайно възмутен от поведението им, но от друга съм доволен, защото тая безкрайна, непровокирана злобичка и простотия със сигурност трови и живота им извън интернет.



Тема Re: Нечовешка селяндурщина и простащинанови [re: Nazgulll]  
Автор puckish (женско)
Публикувано03.11.14 14:36



остави ги. нека мърдат



.........

Тема Re: Нечовешка селяндурщина и простащинанови [re: puckish]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано03.11.14 15:09



бетер хлебарки



Тема Re: Нечовешка селяндурщина и простащинанови [re: Nazgulll]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.11.14 18:22



мамини златни... забавлявате ли се, бре?
ай приятно ви прекарване.
/ако се разгорещи полемика- ще намина да прочета докъде сте го докарали. /



Тема Re: Нечовешка селяндурщина и простащинанови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано03.11.14 19:18



О, бебчо! Не тъжи за мен - добре съм - гъвкава и в отлично настроение.





Тема Re: Нечовешка селяндурщина и простащинанови [re: Nazgulll]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано03.11.14 20:03



пачата назгул не подлежи ли на отрезвителен едномесечен бан за тая тема? доколкото си спомням теми с лични нападки не беха много желателни. да не говорим за тоя селски опит за интрижка. а и от сега се хиля, като се сетя как ше риве във админския клуб.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Нечовешка селяндурщина и простащинанови [re: yetti]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано03.11.14 20:14



Постът на Людото беше забавен - мацката бързо-бързо го изтри - явно е преценила, че ще я злепостави по някакъв начин. Та никакъв БАН за Назгулчо - той е просто една маша.



Тема Re: Нечовешка селяндурщина и простащинанови [re: yetti]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.11.14 20:16



израстнахме ги тези периоди с бановете. няма нужда от бан- щото няма обидени.


много жалко, че ми е слаб нета- щях да му направя темата както си требе и си сака
а като гледам- няма и много желаещи да я направят вместо мен. нищо де... ще почакам едни 72 часови проби и почвам- точка по точка. А да видим тук кой селяндурин, кой простак, кой хлебарка.. линкове като размахам от творчеството на свръхзасегнатата многострадална Людория от последните две страници на клуба... да видим дъл ли ще докажа, че тя е хлебарка или няма да успея.
за назгул и другата участничка- тях съм ги шамарила- те си знаят защо рипат за моето внимание.. още ги държи, така че преценявам да ги оставя да .... дишат



Тема Re: Нечовешка селяндурщина и простащинанови [re: coffeemate]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано03.11.14 22:13



....аз ще чакам с пуканките.... : ))))
Абе ти сериозно ли си нямаш друга работа....
Да не ме забравиш и мен, ей...иначе ще ти се разсърдя...обичам да чета за себе си...: )))))...забавно е.....
Хайде Кафе, вярвам в теб! Представи се на ниво!



Тема Re: Нечовешка селяндурщина и простащинанови [re: AleksandRra]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.11.14 23:16



шоко, много си зле. ама много. ама много-много. това разсъдък някакъв, логика, изградена ценостна система- няма при теб. всичко е една каша в главата ти. а си само една година по-голяма от мен- държиш си ту като баба на 60, ту като някоя току-що прохождаща тийнейджърка- дето вика ура на всяка реклама. и като ги задиплиш тея многоточия и усмивки, а между тях- рядка боза, да не каже нещо друго кафяво и като пуснеш вентилатора- а ти си много добра в това, тренирана си... какво да ти говори човек.
та да знаеш- много си зле. сериозна съм тоя път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.