Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор puckish (женско)
Публикувано16.11.14 21:05



Ще трябва да наруша добрият то, за да ти отговоря относно "уважението". Явно много неща не са ти ясни и най-вече, защо спортиста уважава противника си. И не смятам, аз да съм човека, който ще ти го обяснява.

За мача ...
Ленъкс Люис: Кобрата е побойник


Или и този е страхливец, за това така говори за Кобрата?


Спирам, защото не смятам да те уча на нищо ... не съм толкова благородна като Кличко.

.........

Редактирано от puckish на 16.11.14 21:06.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: puckish]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано16.11.14 21:17



Ами благодаря, ама не си ми капацитет, за да ме учиш, аз сама си избирам "учителите"...сори, нищо лично, просто пиша това, което мисля...
А относно другото, да, безсмислено е, ти просто си от Кличко и едва ли дори ще видиш или се опиташ да разбереш какво пиша...

ПП само на знам има ли ден, в който си на едно и също мнение през целия ден...само преди няколко дни написа цели фермани, че никой на никой не е длъжен, а сега ми говориш, че Пулев е длъжен да уважава онзи мазник Кличко...ми не, не е...
И аз спирам..виждам отчайващата безсмисленост на този диалог...и най-вече противоречията ти в него...



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: heptagram]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.11.14 00:36



иии да си припомним най-интересните моменти от боксовия мач






Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: holi_day]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.11.14 00:44



Можем и да си припомним как Ивелин Попов прецака дузпата срещу Малта и запрати топката над вратата.


Добре, че Крисия и момченцата ни отсрамиха, понеже тези два дни не бяха от най-успешните в представянето ни пред света.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: holi_day]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.11.14 00:46



Хаха, иначе и аз се сетих за боксовия мач на героя на Чаплин. Още снощи, докато гледах срещата.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: saksun]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.11.14 00:47



Крисия е ангел





Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличко [re: AleksandRra]  
Автор heptagram ()
Публикувано17.11.14 08:04



Да, ама Кличко е много по-доказан от Кобрата, факт който беше отчетен от букмейкърите, но не и от тима на Кубрат. Според мен Пулев е имал тактика "Аз съм велик, излизам на ринга и го нокаутирам!", а трябваше да играе за оцеляване, не за надделяване. Кобрата трябваше да подходи като ъндърдог в мача, какъвто е, с уважение и надежда за късмет, а не с очаквания за нокаут и лесна победа.

Сега най-важното е да се извлекат поуки от мача, от които да се надгради характера на Кубрат. Дано това се окаже повратна точка в неговата кариера, и повече никога не го видим толкова посинен!

Be free, not cheap.


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличко [re: Nazgulll]  
Автор heptagram ()
Публикувано17.11.14 08:16



Точно така!

Пулев беше тотално надигран, и не прояви нищо спортсменско, нито преди, нито след мача. За съжаление се държа като шут на ринга.

А тълпата така и не се научи, че не е спортсменско да се освирква противника, само защото е по-опитен и по-доказал се!

Be free, not cheap.


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличко [re: AleksandRra]  
Автор heptagram ()
Публикувано17.11.14 08:21



Принципно няма право, но това само показва, че Кличко е овладял и сивите методи в боксирането.

Be free, not cheap.


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличко [re: AleksandRra]  
Автор heptagram ()
Публикувано17.11.14 08:37



В какво се изразява "курвенското" поведение на Кличко и кой омаловажава труда на Кубрат? И цялото това величие, с което се опитвате да окъпете Кобрата някои хора, за "адет" ли, не знам... Е, точно заради това падаме на най-важните турнири! Защото величието се гради от успехи, а не от хапливи забележки и надувки. Освен това не си права, по-добрият винаги побеждава!

Сега не е момента да се правим на велики, понеже сме играли срещу Кличко. Един истински шампион знае, че единственият път към величието е самата победа! Ако Пулев наистина иска да спечели титлата един ден, за което аз искрено се надявам, ще трябва да си признае че беше по-лошият боксьор, и че има още много какво да научи!

за мен той (Кличко) е чиста проба страхливец
За-блуж-да-ваш се! Кличко е звяр, досега не се е намерил тоя, от който да се уплаши!

Be free, not cheap.

Редактирано от heptagram на 17.11.14 08:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.