Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: holi_day]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.11.14 14:59



Така е.


Според теб, кое братче беше по-сексапилно и вдъхващо увереност? Виталий Кличко или Тервел Пулев? Защото поне четири пъти показаха жената на първия, която се обаждала да съобщи радостната вест за победата вкъщи. Като изключим факта, че тя самата не беше за показване толкова пъти, разбира се.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: saksun]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано16.11.14 15:33



преценките оставям на теб
аз гледах боксовия мач



да не се червиш после като онази немска журналистка, дето искала да пипне мускулите на владимир

п.п. ей тук пише името й



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: holi_day]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.11.14 15:53



Не искам да пипам украински мускули. Заставам зад нашия боксьор. Две неща ми направиха впечатление.
Първото беше, че той няколкократно повтори "Продължаваме напред". Исках да спре след като го изрече един-два пъти. Но осъзнах, че човек, претърпял тежка загуба има нужда да го повтори многократно, за да вдъхне увереност на феновете и на себе си.

Второто - сподели за нечестността и монополизма, ширещи се зад гърба на Кличко. Ами, ако е така? Ако е срещал пречки, той и неговият екип, в редица ситуации?

Аз също гледах мача, как няма?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: Nazgulll]  
Автор puckish (женско)
Публикувано16.11.14 17:49



подкрепям!

.........


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: holi_day]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано16.11.14 17:52



Извинявам се за това "вие", не трябваше да го използвам...сгреших!
Искам да изгледате това видео, след статията е...моля и за коментар, тъй като не разбирам много...Има ли право Кличко да удря с лакти...





Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: holi_day]  
Автор puckish (женско)
Публикувано16.11.14 18:07



Думи на Кличко: „Като спортист е много важно да показваш уважение към другите спортисти, а Пулев не прояви уважение към мен, ако не покажеш уважение, това е цената, която плащаш.“

"Време е Кубрат да учи! И да се научи, че след мача вече се говори реално - защото Владимир Кличко му показа уважение, а Пулев говореше за късмет. Какъв късмет, когато са те проснали четири пъти на ринга?"


Много ми хареса и това описание.
"Кобрата тръгна на бой така, сякаш е в селската дискотека и е най-великият – а не е."

сега ни убеждават, че било университет за пулев
Дано се научи, да си затваря повече устата, защото това ще му изяде главата. Ако ядосва всеки противник, по този начин/Бях изваден от равновесие в този мач, беше ми много трудно да се въздържам емоционално. Исках да ударя Кубрат Пулев лошо, с всичка сила/, няма да оцелее физически, за да стане шампион.

.........

Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличко [re: AleksandRra]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано16.11.14 20:02



според мен не е удар с лакът, а юмрукът вече е ударил и ръката е отишла напред
снимката е след удара
видях и видеото
представяш ли си какъв скандал би било още на момента за нечиста игра
ударите по тила на кличко, които кубрат пулев постоянно нанасяше, когато двамата бяха в клинч, не бяха по правилата, имаше и забележка за това



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличко [re: holi_day]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано16.11.14 20:24



Доста пъти гледах видеото, значи поне според мен първо е удара с ръка, а самото падане е предизвикано от удара с лакътя и отблъскването. Аз предполагам, че и самия Кубрат едва ли е видял това, но пък може би и на това да са базирани неговите думи за съдиите...Както и да е..имаме факт Кличко е победител...но моята грешка беше, че не знаех, че е украинец, този факт щеше да ми спести доста недоумения от изказващите се...Да, точно, забележките и аз ги гледах, ама този лакът явно е "убягнал" на съдията.
Както и да е, бяха ми интересни някои неща, но сега вече всичко си дойде на мястото и загубих интерес. За мен Кубрат си остава Велик! : )



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличко [re: AleksandRra]  
Автор puckish (женско)
Публикувано16.11.14 20:34



Не е имало удари с лакти. Същата позиция, ако я гледаш от друг ъгъл, ще видиш и ти. Нооо, както казах ... на крива ракета, космоса и крив.
И както ти казаха, Пулев нанасяше постоянно удари по главата в клинча на Кличко, а те са непозволени. Относно нечиста игра, дори коментатора, който беше хипер субективен, призна, че е и от двете страни.
Ако имаше нечестна игра, първият който щеше да писне за това, щеше да е смият Кубрат и щеше да се докаже с множеството камери които снимаха мача.
Кобрата бе победен по неоспорим и професионален начин. Който е гледал мача, го е видял. Всички нелепици които се измислят, относно това, че Кличко е победил нечестно ... както казах, заради това никой не ни уважава, защото не можем да губим и изпростяваме в такива моменти, като мислим останалите за по-тъпи и не разбиращи.

.........


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличко [re: puckish]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано16.11.14 20:48



Понеже няколко пъти наблегна на думичката "уважение", но успях да се сдържа, сега обаче ще ти отговоря. Кога се уважава един човек? Преди няколко дни нямаше ли цели теми за това? Уважава се, когато човека отсреща буди уважение...нима Кличко е такъв? За какво да го уважава, за номерата които му въртеше, за отложения мач, за курвенското му поведение? За какво? Той държеше ли се като мъж? Ще има мач, няма да има, ще е тогава, ама няма да е тогава....Мъжкарство? Уважение? Да бе да...за мен той е чиста проба страхливец, но пак ти казах, не искам да го обсъждам като човек, предпочитам като спортист и самия мач...
И знаеш ли кое ме вбесява, не толкова че Кобрата загуби, реалист съм, знам че това е среща и че не винаги по-добрия печели, просто има победител, побеснявам, че някой който седи пред телевизора, чопли семки и си лафка, омаловажава, труда и потта на един спортист и то само защото другия е украинец...ясно ми стана, казах ти, този факт ми бягаше...
Няма друг ъгъл, изгледай видеото безпристрастно и виж как той пада..т.е. кога и от какво..
Кличко заслужава всичко друго, но само не и уважение...поне от мен!

Редактирано от AleksandRra на 16.11.14 20:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.