Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: holi_day]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано18.11.14 16:52



Ами да - по секунди, щото и двамата правеха нарушения.

"Забранени са ударите под пояса, държането, спъването, блъскането, хапането, плюенето и боренето на противника. Шортите на боксьорите са запасани на високо, за да не може да се удря и в слабините. Не са позволени и ритници, удари с глава или с друга част от ръката освен със ставите на пръстите в юмрук (например удари с лакът, рамо или предмишница, както и с разтворени ръкавици, китка, горната, долната или страничната част на дланта). Боксьорите нямат право и да удрят противника си в гърба, задната част на врата и главата или бъбреците. Забранено е държането за въжетата за опора или държането на противника, докато се нанасят удари, или навеждането под нивото на пояса на противника без значение на разстоянието между двамата бойци. "



"Нарушения на правилата се отчитат като фалове от рефера, който , в зависимост от сериозността и преднамереността на провинението, може да даде предупреждение на нарушителя, да му приспадне точки или да го дисквалифицира, което довежда до автоматична загуба. Умишлен фал, който причинава травма и пострадалият не може да продължи бокса, обикновено води до дисквалифициране на другия."



Аз не разбирам от бокс, ама като гледам тука се изказват и по-некомпетентни от мен.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: Mrany]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано18.11.14 17:10



Ти всъщност какво искаш да кажеш?



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: Nazgulll]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано18.11.14 17:11



Е, то е ясно. В следващият си пост мисля, че го разяснявам. Освен това той го избута с лакът, не го удари.

Мисълта ми беше, че има такова нещо, но то е нарушение по смисъла на правилата, по който и нашият простак също правеше нарушения. Така че тук спекулацията, която се твори от страна на феновете на Пулев е безсмислена и подкрепя фолкстила на техния кумир.

Честно казано, до преди два дена не знаех кой е пък тоя Пулев. Вече знам и ме е срам.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Редактирано от Mrany на 18.11.14 17:12.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: Nazgulll]  
Автор puckish (женско)
Публикувано18.11.14 18:11



Това с бинтовете е голяма смешка ... Ако някой е слагал боксови ръкавици, ще е наясно колко са смешни тези обвинения. На всичкото отгоре, когато се правят превръзките на ръцете, винаги присъства човек от другият щаб. Т.е. човек на Пулев е бил свидетел на слагането на бинтовете и ръкавиците на Кличко. След което идва супервайзер и слага печати.

А Кличко няма да даде втори шанс на Кубрат, заради това ... Кличко за Пулев: Досега не бях се бил с по-голям простак. ... а не заради това, че пак ще го бие и пак ще прибере едни 5 милиона.
И аз да съм и аз не бих понесла втори път това недоразумение, Пулев ...

.........


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: Mrany]  
Автор puckish (женско)
Публикувано18.11.14 18:23



Нашия вбеси Кличко с постоянното удряне в задната част на главата и в бъбреците при клиновете. Ако прегледаш пак мача, ще видиш, как Кличко просто му ги връща, но доста по рядко от нашия, защото това се наказва с точки, както си писала и ти. Избутването с лакът, щото реално удър няма, е пак заради това. Кличко сам си призна, че е бил много бесен на Пулев заради всички простотии, а плезенето на ринга, би вбесило всеки професионалист.

.........


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: yetti]  
Автор puckish (женско)
Публикувано18.11.14 18:26



има хистори миличък ... върни се назад и виж, а не ми се прави на изтърван. То ясно, че няма да си признаеш, ама фактите са си факти.



.........

Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор puckish (женско)
Публикувано18.11.14 18:28





.........

Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор puckish (женско)
Публикувано18.11.14 18:32



Вземи се спри, че стана тотално за резил и ти като този дето защитаваш.
Толкова си неадекватна към ситуацията, че просто няма на къде.

.........


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: puckish]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 18:44



Нали се сещаш, че няма как да ми казваш какво да правя и как да се държа?..: )
Благодаря ти за загрижеността, но "резила" си е мой, не мисли за него...
Продължавайте да защитавате "достойното" поведение на Кличко, аз ви се радвам...


Прекалено ми е хубав и успешен деня, за да се вържа на глупостите, които творите...нооо ваши са, казах ти, чета ви с удоволствие...особено как се напъвате да ми давате характеристики...Наистина са интересни...



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор puckish (женско)
Публикувано18.11.14 18:51



Пулев си плати гадостите, дето биеше децата по дискотеките!
Сина ми е 50 кг r е ударен пред тоалетната, че не е видял Мутрата, за да да му се махне от пътя на големия мъжкар.Сина ми в безсъзнание е закаран до Пирогов.Вчера големия мъжкар се търкаляше като чувал с картофи на ринга.Пазете децата си ,че сега ще бие още по злобно дискотеките.


Ето кого защитаваш.

.........



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.