Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: yetti]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 15:53



Ми аз съм го дала..гледай...
Фенка съм на български спортист! Правиш ли разлика?
А дали е леке, или мъж и половина или..какъвто и да е...Андреа да му мисли, мен не ме интересува..
Капиш?



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: Nazgulll]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 15:54



Да, знам..видях и снимката...а ето ти и руския вестник..успях да го намеря..





Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: MilitaryMinD]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 15:56



...да бе..що са ми?...Имам си.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано18.11.14 15:56



мене ме интересува, щото така ни прави всички на лекета по света. а кво ще кажеш за освиркването на чуждия химн при всякакви спортни прояви от нашите кретенски "фенове". сигурно и тва е много спортсменско. или че некъв такъв кретен говори абсолютни глупости и ни излага навсякъде.

колкото до бокса - може и много повече от мене да си гледала, междудругото не се и съмнявам, ама май нищо не си разбрала. вземи понаучи нещо, попрочети, ако требва питай и тука, все има кой да ти обясни.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано18.11.14 15:58



руски вестник плюе украинци... мале мале.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: Nazgulll]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 16:00



Ами ти можеш и да ги приемаш и като малоумия, все така..не съм очаквала друго, въпросът е, до колко обективност има в твоите коментари?
Но едва ли има и значение де...
Ми какво пък..то и глуави трябва да има....няма само като вас "умници" да са всички... : ))))
Ми да...Бойко е номер 1....Пулев също...

..нещо против?



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: Nazgulll]  
Автор MilitaryMinD (m1ndfuck)
Публикувано18.11.14 16:02



Като чета шоколада все едно гледам новините или си лафя с фолк носител в някой бардак.





Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: MilitaryMinD]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано18.11.14 16:04



Факт.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: yetti]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 16:04



Какви глупости лелче?
Хайде цитирай и дай конкретика! За това че са мафия? За това, че не уважава Кличко?
Какви?
А нима само сега забелязахте освиркането на чуждия химн? Друг път не се е случвало? Ми ако гледаш малко повече двубои с повече фенове от едната страна, ще чуеш..Ходилата съм по стадионите и знам какво е..
Ама нещо взехте да ми идвате в повече...
Така, че и пожелавам топла и усмихната вечер, махам се от тук и потъвам в по-приятни занимания от това да се "надумвам" с вас...: )
Бай!



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано18.11.14 16:08



ne, не съм го чул сега за пръв път, както писах горе - на всякакви мачове, на които ходят бг "фенове", основно простаци и лузъри и разни изтрещели лели.

общо взето едно свестно нещо не каза тоя, на който си му фен. знам, че ти идваме в повече, щото пишеш тъпотия след тъпотия и сама го знаеш и злобейкаш. ай успокой се малко и помисли и ще видиш, колко смешно изглеждаме отстрани българите покрай тоя "боец". (пак да повторя не говоря за умения, каквито обаче също не се видяха)

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.