Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: Mrany]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 13:42



Клише! Абсолютно клише!
Не може да кажеш, че някоя загуба в спорта е смешна, още повече когато загубата е на такова ниво...
Когато направиш така, че цял народ да говори за теб, когато всички слушат химна, когато накараш хората да заживеят с твоите емоции, с твоите победи и т.н., тогава имаш правото да обсъждаш кой колко е смешен...
Продължавам да се питам, наистина ли не знаете що е това спортна злоба? Ами аз отказвам да гледам мачове на Левски с чуждестранни отбори, защото пак съм против Левски, а ми е кофти от това..но съм откровена..не мога да си наложа да ги уважавам, ми напротив..дразня им се..и се кефя като паднат...много!...А защо всички говорите за достойнство, а не виждате недостойната битка на Кличко? А какво стана с лактите му...или достойнството е на думи?
Спортната злоба, къса, надъхването, изправяне пред предизвикателството че можеш, умееш и ще го направиш, това е ключа за успеха..все пак не гледате балет нали?
Абееееееее...не знам..ама наистина изумявам..особено пък от твоя цитат за смешното...доста си смела...



Хайде сега погледни ръцете на "достойния" Кличко....Какво виждаш? Мижитурка е тоййй....страхлива мижитурка...Мое мнение!
И хайде стига с това уважение към противника...смешно е! Защо трябва да го уважава и как се показва уважението...като се прегръщат и се хвалят ли? Това е спорт, а не театрални спектакли....



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор puckish (женско)
Публикувано18.11.14 13:58



Тъжно ми е, че България е пълна с лумпени, който се възхищават на простотията и чалгата, който оправдават липсата на достойнство с национална гордост. И ме е срам, много ме е срам, че те се множат ....
Ето това сме ние.
За съжаление и тези които не знаеха какви сме, успяха да го разберат/ мача се предаваше в 150 държави


„Такъв простак като Кубрат Пулев досега не бях имал за съперник. Честно ви казвам, такова поведение, такива несъответстващи с реалността жалби, такива изказвания, които, извинете ме, но не желая да повтарям, никога не бях виждал и не бях чувал досега. И изобщо не очаквах да видя и да чуя в изпълнение на Пулев.“, отсича световният шампион Владимир Кличко.



.........

Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: puckish]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 14:10



Девойко, аз ти говоря с факти...ти можеш ли?
Показах снимки и видео клип с "достойнствата" на Кличко! Лакти и бинтове с незнайно защо надути кокалчета....Факти!
А не ме занимавай с това кой какво казал, несериозно е...покажи ми достойнствата на онзи мазник! Едно само! Ама в поведението му и действията му...а не в приказките му...знам че е страхливец!
Къде ги видя? Къде видя и уважението към Пулев? За това, че се въртеше като царевичка на грил..ще има мач, няма да има мач? В това се отложи срещата? В това че отказа допинг пробата? Къде?
И хайде стига наистина с това уважение...можеш ли да ми кажеш как става така, че трябва да се надъхаш да го смачкаш и набиеш и в следващия момент да го уважаваш и да му се усмихваш...Лицемерко е този Кличко...лицемерко от класа...там даже класата е по-висока и от боксовата...
Мазник! Това е..просто ме отврати с "мъжкото" си поведение...пък вие си го Уважавайте и радвайте...на мен ми се гади от него....



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: puckish]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано18.11.14 14:20



Щото това не е мъж, а фолк индивид от мъжки пол.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано18.11.14 14:31



смешна е не загубата, бе лельо, ей все не ти се удава да ги разбираш нещата. смешно е пл'енето му, големата кошница, с която отиде и всички очакваха да го размаже едва ли не в първия рунд, а се оказа точно обратното, за малко да бъде смазан самият той в първия рунд, смешно е неспортсменското му и немъжко поведение, продължава да плюе, да обижда.

жалка работа, лельо.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: AleksandRra]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано18.11.14 14:34



хехе, за пофреден път не си в час. точно щото лежи на стара слава и стари лаври, за тва щеше да го трупяса още на втората мунита от мача... всичко му е класи над пулев - физическа подготовка, тактика, талант, бързина и т.н. лельооооо, лельо. стига злобя и ти като пулев.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: puckish]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано18.11.14 14:39



с тоя коефициент 1.05 стигнаха ли ти за едни пуканки и за пакетче дъвки у "мола".

кефи ме когат лелите почнете да кифлеете и да се правите на тийн.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: yetti]  
Автор puckish (женско)
Публикувано18.11.14 14:56



Ооооо йетка, ко стана, а? Нали Кличко го било страх от великия Пулев?





.........

Редактирано от puckish на 18.11.14 14:58.



Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: yetti]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 15:01



Охоооо..Дечко, от кога взе да разбираш от бокс?...
Виж сега лелиното, когато аз съм гледала бокс ти си вървял прав под масата..уважавай малко възрастта на леля си...нали трябва да се уважава все пак..за това се апелира тук...: )))
Ами..знаеш ли какво се получава...знам че няма да ме разбереш, ама ще ти го кажа...
Тези които имат такова поведение го виждат по този начин, защото те също така правят, аз пък го виждам по друг..Пулев го е яд, на цялата тази несправедливост и хамелеонщина на Кличко...защото Кличко въртеше номерата и Кличко се биеше с надути кокалчета и лакти...Та..сега разбираш ли, от къде ни идват различните гледни точки, просто тези които вряскат, че имал недостойно поведение го припознават в себе си и това ги дразни...аз пък го виждам по друг начин...защото мога да бъда всякаква, но не и лицемерна и подмолна..не ми се отдава...Кобрата напада несправедливостите, но не оспорва загубата си, не се и оправдава..Напълно го разбирам! И аз щях да се държа така...пък колкото искат да ме наричат побойничка и бай Ганьо..
Едва ли ще ме разбереш...амааааа не се притеснявай, не е задължително...
И пак казвам, погледнете фактите...
Та така лелиното.... : )))
А може ли да ми викаш лелче? Някак по-благозвучно ми е...





Тема Re: Кубрат Пулев VS Владимир Кличконови [re: yetti]  
Автор AleksandRra (нека да е лято!)
Публикувано18.11.14 15:02



Щеше? Ама не го.... : )))
И аз щях да стана боксьорка, ама не станах...: ))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.