Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайде...случи се...омструктурине:))нови [re: yetti]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано30.10.14 20:28



ревлата си е ревла.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Хайде...случи се...омструктурине:))нови [re: bzzn]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано30.10.14 20:31



така, и аз не съм съгласен с там доните неща и т.н. да се казват по този начин. НО половината теми на първа страница са негови, или поне до вчера бяха, в 100% от темите и мненията му се оплаква от шефа, от съседа, от некви измислени вегетарианци и т.н. (да не говорим, че в темите на други хора пак си пише за неговото си) немал време в събота да бачка, но има време денонощно да пише тъпотии, от които няма мникой полза, той само се оплаква и натоварва всички останали. нема лошо, но всичко трябва да е с мярка, този човек няма мярка и има огромно его, както вече му казаха.

само виж, колко пъти "напускаше" форума, за поне 5 си спомням аз. на такива им се казва drama queen и всичко е с цел внимание. пак казвам - няма лошо, но ако е тъолкова умен, за колкото се мисли, трябва да има мярка.

оформлението на текста - всеко изречение нов параграф, 50 изречения, които могат да се напишат на два реда и т.н. няма да коментирам за сега. то това е и една от причините, поради която не го и чета от много време. даже се чудя, кой му чете целите постинги?

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 30.10.14 20:32.



Тема Re: Хайде...случи се...омструктурине:))нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано30.10.14 20:34



съпричастност и разбиране искай от близки до теб хора, от непознати нямаш това право, аи много рядко ще ги получиш. ако това не си го разбрал до сега за 40-50 г. - ебем ти и огромните претенции, дето ги имаш.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Хайде...случи се...омструктурине:))нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано31.10.14 08:17



Мммм, не знам дали ще успея внимателно да го кажа.

Ние всички имаме проблеми с работата. Дай Боже да греша за съклубарите, обаче съм сигурна, че на тях също им се налага да влагат усилия, да общуват с идиоти, да се съобразяват с шефове/партньори/клиенти/обстоятелства, а и заплатите не им падат от небето. Съпричастието и разбирането, от които имаш нужда, няма как да ги получиш, защото тук не виждам нито един друг човек чак толкова гневен и чак толкова недоволен, та да сте на една вълна и да ти влезе в обувките. Всички опитваме да ти кажем да не влагаш толкова емоция. Това, което ти тежи, е просто част от живота. Не трябва да позволяваш да те влудява. Аз определено вярвам, че пиклата, ревяща за един счупен нокът, преживява нещо и наистина й е мъчно, обаче не мога да й съчувствам. Предполагам, че по подобна причина и съклубарите не успяват да са /достатъчно/ съпричастни. Част от живота са сблъсъците на работа, лошите шефове и мързеливите колеги. Според мен да ги приемеш като прозаичен фон ще е добро решение. Аз например ежедневно преживявам неща, които стават за разказване, но си ги оправям сама. Мисля, че трябва да приемеш, че липсата на очаквания ответ за проблемите ти не е поради липса на човечност у другите, а защото им идва в повече говоренето за нещата около теб. Които ако се случат на някой от нас, да кажем на мен /да не говоря за другите/, най-вероятно дори да избухна веднъж, до седмица максимум ще съм намерила решение и няма да викам, а ще си действам по план, най-много да обсъдя този план, за да си изтренирам чрез съвети стъпките, но ще приключа с оплакването. Ти не приключваш и това вече е повече. Никой не обича колеги, които са хем недоволни, хем си натискат задника още на същото място. Нещата се изчерпват с репликата - като не ти харесва, намери си друга работа. Разбират те хората, но като продължава дълго, вече не е за разбиране, това е.



Тема Re: Хайде...случи се...омструктурине:))нови [re: bzzn]  
Автор DarkSide ()
Публикувано31.10.14 09:10



Вярваш ли че мистър Ганю Балкански ще разбере от внимателно казване?

Клубарите не го харесват защото се държи като Бай Ганю в Европа, цамбурва със засилка, гръм и трясък в басеина сред кротко плуващите си хора и после се бие в косматите гърди и реве с цяло гърло булгар-булгар - е как да го уважаваш и да си му съпричастен и да му говориш учтиво и вежливо?



Тема Re: Хайде...случи се...омструктурине:))нови [re: DarkSide]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано31.10.14 09:20



Вярвам, че ситуацията му на работа наистина го тормози. И да, вярвам, че ще ме разбере. Съвсем отделен въпрос е дали ще успее да промени начина си на комуникация с клуба. Ако не го сметне за важно, няма и да поиска. Ииии какво да кажа, има право да постъпи и така.





Тема мистърнови [re: DarkSide]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано31.10.14 09:31



Ганьо Балкански, в случая – Норгето, е човек като всички нас – преживял, и то не малко. Да, разбира се, че и аз съм се дразнил от безспирните му словоизлеяния, и подредбата му на писане, но понякога ги подминавам. Друг път – „гласно“ се възмущавам в темата му. Трети път пък съм съпричастен, или научавам нещо, и тъй – нататък. Особено грубо нарушение от негова страна не виждам. Все пак клубът е споделено. Да, и аз искам цветя и рози само, ама няма. Няма.
Тъй че нека сме по-толерантни, доколкото сме способни (за мен олицетворение на това е модераторката), пък където ни е криво – да си кажем, пишейки: ))

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: мистърнови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор DarkSide ()
Публикувано31.10.14 09:41



не съм казвал че има груби нарушения, посочих какво той какво посява в клуба, което обяснява и това, което жъне

нарочно пише по този специфичен начин, за да се знае, че пише от таблет или вай фон или каквото там си е купил с голем келепир (сиреч откраднат) или е намерил изхвърлен и само се е охарчил да му го разкодират в нашенско





Тема Re: Хайде...случи се...омструктурине:))нови [re: The bad reptile]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано31.10.14 10:58



Доброто е че днес търся работа..пускам молби и гледам обяви.
Като разкарам работата..ще.разкарам и дира..не бой се.
Всичко старо..в коша за боклук.
Така най добре.
Нова работо..нови хора..нови хоризонти..нови форуми също.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: Хайде...случи се...омструктурине:))нови [re: yetti]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано31.10.14 11:00



Ок..скоро.всичко около мен ще е ново..дори и дира ще сменя.
Застоялото ..старото мирише на блато.
На мухъл..

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.