Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 21.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Шибано временови [re: Mrany]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано15.08.14 11:13



Просто си купете красива и голяма шапка, която предпазва от слънцето и пийте нещо студено и вкусно, т.е. течности, когато сте навън. Може и сладолед.




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Шибано временови [re: Mrany]  
Автор puckish (женско)
Публикувано15.08.14 12:20



при тези симптоми, бих отишла на лекар.

.........


Тема Re: Шибано временови [re: Mrany]  
Автор Refurbished (:-))
Публикувано15.08.14 15:15



Уф! Слава Богу, че си жива и здрава. Притесних се за теб. Днес пак е голяма жега. Налага ми се да съм навън в това време, но ще издържа. Повечко течности и ще издържа.

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.


Тема Re: Шибано временови [re: Mrany]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано15.08.14 15:48



Тия с големите задници пишат уморени постинги.Големият задник,площта спрямо обема,трудно се охлажда,прегрява големият задник,и жегата го мори.

Тюленът що е дебел ? щото нема жега там,и да му топли.

Марш на север !





Тема Re: Шибано временови [re: tirtirlin]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано15.08.14 17:05



Сега, не можах да те разбера какво искаш да ми кажеш. Да си бия шута на север или че задника ми е голям?
Задника ми си е достатъчно голям, но пък на север няма да отида.
Аз и на студ не издържам.
Помня една зима, когато температурите паднаха до -22 градуса. Няма да описвам какъв ад беше тогава и как усещах, че краката ми ще се откъснат.

Въобще, аз с температури под -10 и над 25 не се разбирам. На границата съм да пукна при такива.



Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Шибано временови [re: Mrany]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано15.08.14 20:06



Ако видиш откаченячка с тъмночервен чадър да си щъка по улиците, аз съм. Ич не ми дреме. Баш от топлинен удар да пукясам ще е доста тъпо. Съчувствам ти, но под секрет да ти спомена - и на другите ни е топло.

Пий много вода и се мий често - лице, ръце, косата. Оняден докато рязах лук, въобще не го усетих, а аз дежурно си рева в мига, в който почна да беля. Смятай какво обезводняване е било, една сълзичка да не ми остане. Мокриш се често, наливаш се с течности, гледаш под открито слънце да не се застояваш и това е.



Тема Re: Шибано временови [re: Mrany]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано15.08.14 20:38



Аз пък си разцъках десет часа работа на 43 градуса на 30 метра височина и се чувствам по-жизнен от всякога.Пие ли се доволно вода и има движение,всичко е наред,направо усещам как тялото ми реагира положително на усилията,изхвърля пот,токсини-два месеца така и няма да остане грам излишна маса по мене...





Тема Re: Шибано временови [re: Mrany]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано15.08.14 22:15



водица оправя нещата, ама чиста.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.