Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: Noy BG]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.14 10:08



За подкупа е ясно. Не съм предлагала и не съм приемала.
Но изневярата и то без предпазни средства, при положение, че лягаш при жена, която вярва в теб или поне в това, че имаш капка морал да й признаеш какво се случва, е меко казано, изключителен егоизъм и безскрупулност.
Защо трябва да се щадят подобни създания? Най-малкото, което може да се стори, е да бъдат изобличени, за да бъдат предпазени други хора от злодеянията им.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: saksun]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано05.08.14 10:13



Общото между подкупа и изневярата е, че и двете са аморални явления и лек за тях няма.


И двете се "лекуват" с донос.
Колко голямо е злодеянието да те докарам до оргазъм, а?

Редактирано от Noy BG на 05.08.14 10:14.



Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.14 10:17



За жалост, ще е точно това. Не съм безгрешна. Но грешките са едно, а въртенето на подли номера - друго.
Всъщност такива изневеряващи НЕ се променят. Същото се е случило и с жената след мен. Мен Господ ме опази да не се срина тотално. И да имам друг шанс и възможност. По много странен начин... но го стори.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: saksun]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано05.08.14 10:18



И да знам примерно, че един подобен безотговорник причинява същото на приятелката ми. Няма да й кажа ли?! Не само ще го направя, ами ще го ритам този до Марс и да не се връща повече на земния свят!

+1...

По същия начин ги приемам нещата, стига да имам позволение з аритането от потърпевшата. Мразя когато се гаврят с хора, оито са ми близки, независимо дали става въпрос за изневяра или нещо друго.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Редактирано от Mrany на 05.08.14 10:22.



Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: Noy BG]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.14 10:23



Никакви оргазми не искам, ако купища деца изникват от всички посоки. Изневярата е гнусна работа и никой да не ми я хвали. Защото като го застигне, колкото и широкоскроен да се пише, изведнъж всичко се преобръща наопаки и променя мнението му.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: Mrany]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.08.14 10:29



Така е. И след като знаеш, че това малко или много ще опропасти живота им.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: saksun]  
Автор ShoKoLaDa (няма лято :()
Публикувано05.08.14 10:49



И да знам примерно, че един подобен безотговорник причинява същото на приятелката ми.
------------
Чета, опитвам се да гледам във вашата посока за да ви разбера и не успявам...наистина!
Какво причинява, Сакс!? Не си ли се замисляла, че ако и кажеш, ти ще и причиниш злото, ти ще я накараш да страда, ти ще разтърсиш нейния свят, ти ще я накараш да се гърчи от болка. Тя може и никога да не разбере за изневярата, утре да се разведе за друго и да запази емоционалния си свят чист, без огорчение и злоба, все пак не тя изневерява, а с тези свои приказки ти просто я вкарваш в мъките..Аз не мога да го причиня това на приятел, честно, прекалено много ги обичам, за да се правя на "велик" информатор..спасител ииии още какво ли не...
Ако си говорим по женски, знаете, че мъжете изневеряват, защо се опитвате да промените природата, вместо да я приемете и се спасите от ревността и страданието, защото то е за вас, а не за изневеряващия...
И друго, ти не си собственик на ничие чуждо тяло, на ничии чужди емоции, защо се опитвате да ги притежавате? Няма как да стане...те могат да ви се дадат и отдадат доброволно..да ги "притежавате" за определен период, но не и да са ваши..
И наистина последно...някъде бях чела, че като ревнуваш, то не е защото обичаш, а защото искаш да бъдеш обичан, можеш ли да накараш някой насила да те обича? От тук се обезсмисля и тотално ревността..Като обичаш някой, дай му свободата, ако и той те обича ще е до теб, а ако не..нищо не можеш да направиш...с интриги и скандали нищо не можеш да постигнеш, освен болка за себе си...А решиш ли пък да се намесваш в чужди отношения в качеството си на "приятел" стана страшно...за всички..и защо?



Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.08.14 11:07



Дали твоята грешка, не е била подъл номер в очите на потърпевшия?



Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: esti]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано05.08.14 11:14



калпазанка!





Тема Re: Бихте ли казали на приятел/ка,нови [re: saksun]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано05.08.14 11:17



Мдааа.

Възприемам подобни ситуации като все едно да видиш, че пред приятелят ти има камък и ще се спъне в него.
Чувствам се длъжна да му кажа да погледне надолу. Пък вече ако е решил да се спъва - негова си работа. Така или иначе това няма да промени факта, че ще се опитам да му помогна да се изправи.
Но ако има възможност да се размине с падането, винаги ще му кажа. И това не важи само за изневери, а по принцип за всичко, което може да навреди по някакъв начин на мой близък. Също и когато сам греши в нещо.
Аз приятелите ги възприемам като хората, които няма да ми спестят истината, но ще ме познават толкова добре, че да знаят как да ми я поднесат, за да я приема възможно по-леко.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.