Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 19.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Дневникнови  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано09.06.14 23:54



Водя си дневници. Но съм занемарила това занимание от доста време.
Сега се зачетох във връзка с другата тема и установих, че съм била съвсем друг човек. Ама съвсем. Като се чета и ми притреперва. Спомням си. Като че ли гледам филм.

Пускам едно цитатче (25.12.2007- вторник) от времето когато бях друга:
"...Оказа се положителен. Има голяма вероятност да съм бременна. Много се зарадвах. Чак подскочих и се усмихнах, толкова искрено и от сърце...."

Спомних си. Стоях пред огледалото в тоалетната на салона и се гледах как се усмихвам. Никога повече не съм се виждала с такава усмивка.

Още едно (23.01.2005 г. - неделя):
"...Майка ми вдигна телефона, и тя след като й се представи й каза, че чичо Любо е починал още на 14.01.2005 г. Сега съжалявам, че не отидох при него, когато ме викаше. Той е искал да има близък човек около него преди да умре. Няма да си простя тази вина пред него, че го изоставих в момент, когато е имал нужда от мен. Той нямаше деца и мене ме мислеше като свое дете. А аз не се държах като дъщеря ....."

Ето това ще ми тежи и в отвъдното.




Ето още едно цитатче (02.09.2003 г. - вторник):
"Когато й извадиха зъбите ми написа пък тази бележка:- "Сега си най-щастлива, защото нямам думата"

Дори съм запазила листа й. Става дума за майка ми. Е, това ме разсмя. Колкото и да съм я мразела, любовта ми на дъщеря към майка още я има в мен.


Някой друг да сподели спомените си?! Кандидати нещо?!

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Редактирано от Mrany на 10.06.14 00:31.



Тема Re: Дневникнови [re: Mrany]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.06.14 00:22



аз защо си мислиш, че пиша в дирски клубове- като регистър на вътрешните състояния ми е. и чак не мога да се позная ...





Тема Re: Дневникнови [re: coffeemate]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано10.06.14 00:25



Е, с новите технологии в днешно време е много по-лесно.
Ама ако се усетят тия от Дир-а може да го направят и по-прегледно. Но надали.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Дневникнови [re: Mrany]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.06.14 00:27



да. определено ми трябват някакви апликации- сърчица, цветенца, целувчици и така да си украся определени постове, че след години да усетя трепета





Тема Re: Дневникнови [re: coffeemate]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано10.06.14 00:28



А аз искам да се изкарват темите на потребител, които е пускал; да се сортират по-прецизно мненията; повече раздели да има. Много ми е трудно да си търся теми и мнения, които съм пускала миналата година например.

П.П.: И да има опция за печат.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Редактирано от Mrany на 10.06.14 00:32.



Тема Re: Дневникнови [re: Mrany]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.06.14 00:36



е да. трудоемко е да прелистваш страници... ама аз бих го правила един ден, като остарея и нямам какво да правя.

сега - животът е такъв галоп....



Тема Re: Дневникнови [re: Mrany]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.06.14 01:10



мръни, все има шанс в тоя живот- за всичко. обаче май без първоначални грешки нищо не става. падаш-ставаш и те така.



Тема Re: Дневникнови [re: Mrany]  
Автор sssaz-44730 (Жега)
Публикувано10.06.14 09:06



Мрън, един въпрос - като чета тези цитати от дневници, на коко си години, приблизително, в смисъл - прехвърлила си тридесетте, четиридесетте, двадесетте?
Ясно, че е военна тайна, но наистина ми е интересно....
Да, любопитството убило котката, тя пък имала девет живота обаче

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Дневникнови [re: sssaz-44730]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано10.06.14 09:23



Набор 84.
И не виждам лошо да си водя дневници. Както се вижда си пазя спомените на хартия.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Дневникнови [re: Mrany]  
Автор FilerO99 (MIB)
Публикувано10.06.14 15:39



Аз си водя дневници с известни прекъсвания, но все пак редовно от декември 1996та година. До 2000та година ги водих писмено на тетрадки, после на текстова програма в компютърът ми. След няколко срива на компютърните ми системи изгубих и част от дневниците ми след 2007ма година нагоре, изгубих и над 120 протокола от наблюдения. Откакто загубих информация по толкова глупав начин си водя протоколите от безценните наблюдения на старите протоколни тетрадки по старият начин от 80те, 90те години и първото десетилетие на 21 век. Но дневника поради общата му сложност продължавам да го водя на лаптопът ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.