Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Дневникнови [re: bzzn]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.06.14 21:40



Леле, съчувствам ти!

Колко е голяма дъщеря ти?



Тема Re: Дневникнови [re: bzzn]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано17.06.14 23:36



Пухинка персийка ли е? Имаме 4 годишен син персиец. Докато го държахме затворен в апартамента беше просто непоносим. Донесохме го тук, на село, и го пуснахме да ходи свободен. Е, не стана ангелче, но поне вече не е такава долна дръпната гад. Вярно, козината му е пълна с какво ли не и го прекръстихме от Пухчо на Шушко, но поне е щастлив. Може би това, което си направила, е най-доброто за нея.

Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.


Тема Re: Дневникнови [re: Lucky Eva]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано18.06.14 10:05



Спокойно, на 16 е. Просто хората ме влудяват, още откак звънях по ветеринари и организации все на някого не му е работа да разсъждава, всеки хъмка там нещо си, никой нищо не знаел, всичко си е моя отговорност, и ветеринар трябва да съм, и човешки лекар трябва да съм, как не съм се сетила досега.



Тема Re: Дневникнови [re: Chromanin]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано18.06.14 10:08



Мисля, че баща й е персиец. Офисната котка се водеше с един огромен косматко преди да роди, а от нея ни е Пухи.



Тема Re: Дневникнови [re: bzzn]  
Автор MilitaryMinD ()
Публикувано18.06.14 15:24



Котката най-вероятно ще е ок навън. Няма за какво да се обвиняваш, откъде е можело да знаеш, че ще стане нещо такова...

Anger gives motivation without purpose.


Тема Re: Дневникнови [re: bzzn]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано18.06.14 16:37



Ветеринарите често говорят големи глупости, защото няма как да разберат откъде всъщност идва проблемът и замазват положението.



Тема Re: Дневникнови [re: bzzn]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.06.14 17:21



Надяваме се вече детенцето ти да е по-добре?
А, за котката не се притеснявай.тези животни имат страшно силен инстинкт и само след час, все едно са родени на свобода и се оправят идеално, макар никога да не са живели навън.
Казвам го като човек, през който са минали десетки такива създания.А, особено такива, с характер като твоята, нямат, ама най-малки проблеми.
Хайде сега, по тъжи, по тъжи и скоро си вземи едно мъничко, такова сладко създание





Тема Re: Дневникнови [re: bzzn]  
Автор indra (macondo)
Публикувано19.06.14 23:09



ей, звучиш като да са те ядосали истински и разбирам защо.


добре е, че сте сложили ваксина против тетанус веднага. а тези от противобесния център в първа градска са идиоти - в събота посред нощ си общувах от близо с тях и имах огромно желание да ги ударя с обувка през лицето...
ако личният ти лекар вече е на линия, може би е добре да говорш с него - дали трябва да се сложи ваксината против бяс - доколкото разбрах от моя е добре да имаш истинско основание (или поне да гледаш дали котето ще е живо до две седмици).
стискам палци всичко да се размине бързо и ако мога да съдействам с нещо, само кажи.



Тема Re: Дневникнови [re: indra]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано20.06.14 03:08



Ти пък защо си ходила там??

Няма как да наблюдавам котката. Личния ще го видя утре, но очаквам и той да ми каже, че не е сигурен. Засега ваксината е отложена, защото бейба държи температура. Само теста за чувствителност й направиха. Не знам какво им става на тия хора. Разбирам, че ги е страх да отсекат да или не, но животинката не е мърдала от къщи, какъв бяс, какви пет лева, искат да атакувам организма на детето ей така за всеки случай. Стоят, мислят и само въртят очи, не мога да повярвам, че няма ясни правила в какъв случай трябва тая ваксина и кога не трябва. Влязох да зачета за странични ефекти, поне да знам за какво да внимавам, да му се не знае. Най-много съвсем да се притесня. Мразя да правя излишни неща по принцип и се дразня доста.


Милитъри, Ева и Влечуго - благодаря, че ме успокоявате. Съвестно ми е, че разпъвам на Мръни темата и гледам да не трупам много постинги...



Тема Re: Дневникнови [re: bzzn]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано20.06.14 15:29



Пиши си спокойно. Това е дневник все пак.



Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.