Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Герб е....нови  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано28.05.14 21:50



Не бе..лъжа ви...

...за друго ще бъде темата, ама да имам и аз едно полит. заглавие...няма да съм капо я....
Та първо да се похваля, в квартала ни се роди чисто нов мъж...3800гр, 53см. суперрр...ще гушкам бебе..
А темата е...правите ли разлика между кифла и кокетка?
Има ли и каква е...
После ще разкажа за спора, който породи въпроса...

ПП Бзън, не се стряскай, няма да си говорим за политика...



Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано28.05.14 21:52



за друго ще бъде темата, ама да имам и аз едно полит. заглавие...
---
тва ти е второ.

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Герб е....нови [re: yetti]  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано28.05.14 21:56



Глей си работата...


Ако нямаш нищо против, актуализирам се....щото първото беше преди, а сега сме след...
избори
Ама що ти се обяснявам.....
Та какво е кифла....



Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Gumiho ()
Публикувано28.05.14 21:57



Бареков споделил, че БСП са най- нормалната и демократична политическа партия



Разписах се и аз. Но в контекста на темата, истинската, се зачудих: тези които са гласували за него как се чувстват - кифли или кокетки, или просто преебани без нюанси.



Тема Re: Герб е....нови [re: Gumiho]  
Автор ShoKoLaDa (искам лятооооо!)
Публикувано28.05.14 22:00



Аз този нямам нерви да го гледам...толкова ми е мазен...че не е истина...ама май последното ти предположение е най-вярно. Не знам.



Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Gumiho ()
Публикувано28.05.14 22:04



Освен мазен, явно е и тъп. Който се е излъгал да гласува за него, щото новото ще спаси положението от мизерното старо, има време до интересните избори да се преосмисли.





Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано28.05.14 22:08



Естествено,че има разлика.Кифла е по-скоро определение за манталитет,включва кокетиране,но красотата и модните дрешки си остават най-силното оръжие за пробив в живота.Синоним,но не пълен, на мутреса.
Кокетка е жена,която се грижи за себе си и външния си вид,тя може да бъде с различен социален статус,на всякаква възраст.Кокетката винаги е стилна,има интересни дизайнерски решения,които не е задължително да са скъпи.Старае се и това личи.



Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано28.05.14 22:09



Абе бутай се ти между шамарите!

Поне си държелива, та няма какво да те мисля.

Честно казано, и двете породи са ми антипатични. Ако трябва да определя разлика - кокетките са просто весели свежи фръцли, а кифлите са надути /и най-често тъповати/ въртиопашки.



Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано28.05.14 22:12



Кифла с вафличките

е имитация...... Кокетка, кокетка е стил



Тема Re: Герб е....нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.05.14 22:17



...правите ли разлика между кифла и кокетка?
Eee, как ! Ми съвсем различни неща са...


В кокетката има повече интелигентност и сладникавост /захаросаност / Кифлата е доста по-безмозъчна, с по-високо самучесвствие, но мармалада е долнопробен…




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.